Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гатанки ? ? ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гатанки ? ? ?

    Днеска двама колоездачи караха в крайна лява един до друг в посока обратна на движението.

    Или са пияни или наркомани, или и двете. Или пък от Варна, ако не минимум от Владиславово.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Гатанки ? ? ?

      Днес един колелоездач предизвика сбиване с колата ми. Кой е той и защо трябваше да удря прозореца с ръка? Ако го беше счупил аз щях да имам щета и луд ранен и акт!? Що трябва да ми крещи и да удря? Аз го пуснах да мине, но той спря щом тръгнах баш до мен?! Над една ръка разтояние, защото се наведе с колелото си за да ме удари. И седи блокирал движението, в средата на трафика и удря?! Явно имаме и птп, щото той ми удари колата с ръка, нарочно! Подчертавам, нарочно! Ако бях аз, а не колата ок, няма проблеми. Ама са ако ми е запомнил номера и дрънне в КАТ, че съм го ударил?! Ко праийм, аз съм явно и избЕгал от птп... Нищо че не можа да се удари в мен /щото аз нали изключено д аго ударя, маневрирам, спирам, крещи удрея, питам кфо ти направих!? пак крещи и удря, тоя път въздуха, щото ако бях останал моеше и да слаа от колата и необяснимо защо да го бушонирам/... Та така, аз ще си зиам колело и ще се бутам и аз в колите. То си е далавера, циганите децата си фърлят пред колите... и целите те си се метат... очите на 4! И темата за велосипедите и трафика е важна, трябва да се отдели смятам в отделна и да и се обърне малко по-сериозно внимание.

      Коментар


      • От: Гатанки ? ? ?

        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Аз пак да кажа - велосипедист няма право да ползва пътните ленти все едно е автомобил. На велосипедиста мястото му е на велоалеята, а ако няма - най-вдясно на платното за движение. Кръстовища се пресичат заедно и успоредно с пешеходците, дори и да има велоалея. Спазвате ли тези неща ще имате доста по-малко ядове.
        Като това става задължително пешком, бутайки велосипеда.

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        ...И темата за велосипедите и трафика е важна, трябва да се отдели смятам в отделна и да и се обърне малко по-сериозно внимание.
        За.

        Коментар


        • От: Гатанки ? ? ?

          В ЗЗДП за съжаление не са написали нищо по въпроса за левия завой при 2 и повече ленти, но предполагам по логика (не че в законите я има), че трябва да се движи в най-десния край на лентата за ляв завой, когато прави такъв. Мария не споменава къде са били разположени преди да предприемат маневрата, споменава нещо за трамвайните релси, ако са били плътно до тях преди завоя - бой и стриганье заслужават.
          Не че бакшиша има право да се прави на голямо , жълто и вика дзън - дзън.

          ПП. Ей заради тази тема (явно четат форума) КАТ започва да юрка велосипедистите - вижте новината в Офф-нюз.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Гатанки ? ? ?

            Гатанката е само за мъже!>>>>>> Някой знае ли колко пъти се е...е жената през годините????
            Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
            КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

            Коментар


            • От: Гатанки ? ? ?

              Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
              Гатанката е само за мъже!>>>>>> Някой знае ли колко пъти се е...е жената през годините????
              Един път!!! Другото го допиши ти.

              Коментар


              • От: Гатанки ? ? ?

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                Един път!!! Другото го допиши ти.
                Имаме човек познал верния отговор И печели Бира на корем дОвЪрШваМ .... после цял живот се доеб...ва >>> така че мислете му
                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                Коментар


                • От: Гатанки ? ? ?

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  В ЗЗДП за съжаление не са написали нищо по въпроса за левия завой при 2 и повече ленти, н.
                  Като зимаФ книШка в здвп пишеше че е забранен левия завой при многоредово движение. После не съм чел за фелосипедистити
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Гатанки ? ? ?

                    Хайде сега една сложна гатанка. Кой открадна колелото на Свилен Христов?
                    Драг Онтарио синьо и сиво беше с фарче, голяма и малка мигалки отзад и черна тромба, черни широки стърчащи пластмасови калници и километражче. Беше паркиран и въразн заедно с друго колело и метална тръба с заключващо у-во. Това се е случило след 21 часа по време на репетицията на група HIGHBALL в която Свилен свири. Другото колело и тръбата на входа на Испанската гимназия не бяха изчезнали. Който познае - Ще му направя питка и свирка.
                    Прикачени файлове
                    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                    Коментар


                    • От: Гатанки ? ? ?

                      Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                      Хайде сега една сложна гатанка. Кой открадна колелото на Свилен Христов?
                      Драг Онтарио синьо и сиво беше с фарче, голяма и малка мигалки отзад и черна тромба, черни широки стърчащи пластмасови калници и километражче. Беше паркиран и въразн заедно с друго колело и метална тръба с заключващо у-во. Това се е случило след 21 часа по време на репетицията на група HIGHBALL в която Свилен свири. Другото колело и тръбата на входа на Испанската гимназия не бяха изчезнали. Който познае - Ще му направя питка и свирка.
                      Това е лесно - таксиджията.

                      Коментар


                      • От: Гатанки ? ? ?

                        Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                        ...Ще му направя питка и свирка.



                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Това е лесно - таксиджията.
                        И ся?
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • От: Гатанки ? ? ?

                          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                          Това е лесно - таксиджията.
                          За да докажеш , че отговорът ти е верен, ще трябва да докараш колелото .... и таксиджията ...

                          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                          И ся?
                          Ами ...чакаме Kozzzec да ги докара...
                          Други имат ли отговор на гатанката?
                          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                          Коментар


                          • От: Гатанки ? ? ?

                            Друга гатанка. Ако неизвестно лице ти открадне колелото и после аз ти го върна, на мен ще направиш ли питка и свирка ?

                            ПП. За питката не се натискам.

                            Коментар


                            • От: Гатанки ? ? ?

                              А това ... питка, как се прави?!?

                              Коментар


                              • От: Гатанки ? ? ?

                                Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                                Друга гатанка. Ако неизвестно лице ти открадне колелото и после аз ти го върна, на мен ще направиш ли питка и свирка ?

                                ПП. За питката не се натискам.
                                не ми е до шегички ... чети си подробностите сам...

                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...E2%E8%F0%EA%E8
                                Леко ще уточня, че след като ти я направя, ще трябва да си духаш сам..


                                Ако отговоря с - Да - имам чувство , че колелото ми доста често ще започне да изчезва и да се връща.


                                Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                                А това ... питка, как се прави?!?
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...EF%E8%F2%EA%E8

                                Не става въпрос за моето колело, а за колелото на Свилен... За моето - както е без скорости - не бих обявила голяма награда ...
                                Последно редактирано от iai-bg; 22-06-12, 08:39.
                                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X