Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гатанки ? ? ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гатанки ? ? ?

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Камери на Мадрид няма, грешката е Ваша, че не сте звъняли на 112 веднага, а и сте видели все пак номера. Могат да карат и еднооки, глухи, без долни крайници.
    Да карат Такси?
    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

    Коментар


    • От: Гатанки ? ? ?

      Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
      Да карат Такси?
      Велосипедист, в най-лява лента?

      Коментар


      • От: Гатанки ? ? ?

        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Велосипедист, в най-лява лента?
        Няма място там,при многоредово движение...

        Коментар


        • От: Гатанки ? ? ?

          Е дай да го утепаме начи...

          Коментар


          • От: Гатанки ? ? ?

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            Е дай да го утепаме начи...
            Претенции за изрядност се изискват от изряден човек.

            Коментар


            • От: Гатанки ? ? ?

              Практиката показва друго. А и това в ЗЗДП не го пише. Нарушението е факт, но причинителят на ПТП вече не е интересен, ако кой да е от учасниците напусне въпросното без да се викне КАТ или подписването на двустранен протокол. От там си го отнася по служебен път беглеца. Случвало ми се е, без вина това и ми струва месец без книжка, 100 лева и после ме осъдиха да им платя и застрахователите . А от КАТ си признаха, че само по телефона са говорили с потърпевшата, която просто е запомнила номера ми и ме е описала що годе визуално. Екип не са пращали на място. Толкоз.

              Коментар


              • От: Гатанки ? ? ?

                Въобще не оправдавам таксиджията!!! Напротив. Но знаем само, че колежката се обърнала и видяла колоездач на земята. Кое, как и защо не се знае. Но дори и да не е виновен таксиджията, не е правилна реакцията му, нито държанието му.

                Коментар


                • От: Гатанки ? ? ?

                  Е то беше гатанка, какво се прави след това. Аз моя отговор 2 пъти го писах. Са може и да идеш да му скършиш чистачката, ама он ке си го премести...

                  Коментар


                  • От: Гатанки ? ? ?

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    Е то беше гатанка, какво се прави след това. Аз моя отговор 2 пъти го писах. Са може и да идеш да му скършиш чистачката, ама он ке си го премести...
                    С'а мо'е и да му я скършиш, 'ма к'ва е разликата между теб и него тогава? Освен, че бил кривоглед, което си е чиста дискриминация.

                    Коментар


                    • От: Гатанки ? ? ?

                      Е ако съм афектиран и избеснял /случвало ми се е нещо подобно с колело и ме болеше от падането, хич не бях кибритлия, а ошашавен/, щот са ме ударили с колелото и нищо ми няма, та мога да скоча и да го гоня... не само чистачката ще му скърша, ми целия ще го скърша, направо ще го разпукам. Хеле па да се чудя що слиза и ме удря нали. Колко странна работа...

                      Коментар


                      • От: Гатанки ? ? ?

                        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                        Е ако съм афектиран и избеснял /случвало ми се е нещо подобно с колело и ме болеше от падането, хич не бях кибритлия, а ошашавен/, щот са ме ударили с колелото и нищо ми няма, та мога да скоча и да го гоня... не само чистачката ще му скърша, ми целия ще го скърша, направо ще го разпукам. Хеле па да се чудя що слиза и ме удря нали. Колко странна работа...
                        Странното е, че велосипедистите си мислят, че са автомобилисти и пешеходци едновременно.

                        Коментар


                        • От: Гатанки ? ? ?

                          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                          Велосипедист, в най-лява лента?
                          Като завиваш на ляво от коя лента е редно да го направиш според теб... или смяташ, че е по-добре велосипедистите да карат по тротоара и да завиват на светофара само по пешеходните пътеки ? За какво са мигалките , фарчетата и жилетките в такъв случай?
                          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                          Коментар


                          • От: Гатанки ? ? ?

                            Ето правила за велосипедисти. Четете и раздел XVIII от ЗДВП. А иначе аз лично завивам няляво, или ако няма автомобили зад мен, или като пешеходец (т.с. на пешеходна пътека). Еле па нощно време, само като пешеходец. Изключително рядко са случаите, в които не се случва точно така. Относно това с чупенето на чистачката. Не трябва да се стига до саморазправа. Когато автомобил по някаква причина причини ПТП и напусне мястото, си има съответния ред. Още повече, че в конкретния случай е имало време и възможност да се запише ДК номера на автомобила (нали в края на краищата се е случила и последваща разправия). Да не говориме, че е имало и поне един свидетел.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Гатанки ? ? ?

                              Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                              ...или смяташ, че е по-добре велосипедистите да карат по тротоара и да завиват на светофара само по пешеходните пътеки ? ...
                              Да, точно така. С уточнението, че само велосипедисти до 12г. имат право да се движат по тротоара.

                              Коментар


                              • От: Гатанки ? ? ?

                                Ела ме свали от тротоара щот не съм на 12 , може и акт да ми пишиш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X