Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Най-най-тъпа....

    Безумна реклама,без спомен на какво,но:
    "...ЦЕЛИ ПАРЧЕНЦА нещо си..." - питам аз,как може да има цели парченца.Не се ли казва цели плодове или парченца от плодове.Ама цели парченца...

    Друг шедьовър:Група приятели може би,пият някаква бира и се опитват да се сетят нещо по хубаво от бирата...И през цялата реклама,се виждат едни дебили,с изсмукан от бирата мозък,как не могат да се сетят за нищо стойностно...Еми тая бира я избягвам всякак!

    Преди време вървеше някаква глупост с кисело мляко в черна опаковка...
    Черно облечен мачо,спира с черната си кола,излиза с букет цветя и влиза в някакава сграда.Дава букета на първата изпречила се пред погледа му девойка...Отива в някакъв офис и всичко го гледат учудено,възхитено.Задавам си въпроси аз:Защо носеше букет и защо го даде на на няква там,която не е от управителите?
    Защо го гледат учудено - чакат си букета ли?
    Накрая обаче,тоя седнал в черно сред ония в бяло и яде бяло мляко от черна кутийка.
    Видно рекламата е за новата опаковка,ама млякото пак бяло.Значи мъжа е интересен,щото е с други дрехи,иначе пак същия бастун - не знае на кого да поднесе букета....
    Шантава работа....

    Най хубавото за накрая:

    !!!ТЕЛЕВИЗИОННА РЕКЛАМА!!!
    Рибари срещу домакини.Яли нещо си и ще мият съдовете.Жизнерадостна и щастлива лелка обяснява,че:
    "Рибарите избрали евтин прдукт,(смотан значи,за нищо не става), РЕКЛАМИРАН по ТЕЛЕВИЗИЯТА".А тази реклама по какво се излъчва????По бойлера ли???
    Пътят е целта.

    Коментар


    • #92
      От: Най-най-тъпа....

      Напоследък рекламите на дамски превръзки Always къртят. С песнички сякаш таргета им са момиченцата в детските градини.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #93
        От: Най-най-тъпа....

        Предвид пилешкото на пазара, може наистина това да им е контингента.

        Коментар


        • #94
          От: Най-най-тъпа....

          Някой знае ли къде моЕм да намерим тоя от рекламата на OLX новия Продавалник, че имам нещо на ум за него
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • #95
            От: Най-най-тъпа....

            Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
            Някой знае ли къде моЕм да намерим тоя от рекламата на OLX новия Продавалник, че имам нещо на ум за него
            Не си заслужава, пич! Купи си тоалетна хартия с разлагаща се ролка и гледай позитивно...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #96
              От: Най-най-тъпа....

              В последно време изпъква цялата серия реклами Кредисимо
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #97
                От: Най-най-тъпа....

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                В последно време изпъква цялата серия реклами Кредисимо
                Това ме подсеща за рекламите на банките за отпускане на ипотечни кредити. Имам чувството, че са за малоумници.
                Опит за цитат: Той е щастлив защото преди това се караха пламенно. После се сдобряваха пламенно, защото им подаряваха ненужни подаръци, обаче с кредит от еди коя си банка....и всички започват да се прегръщат.....
                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                Стефан Арзатов

                Коментар


                • #98
                  От: Най-най-тъпа....

                  А на мен ми е любим пасажа от телевизионна реклама:
                  - ...и Той ми казва "Вдигай!", а аз си мисля за краката...А то било "капаааака"...
                  След което младата дама купува някаква ракия, вместо да си смени акумулатора...
                  Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                  0887/осемпет 66 4осем

                  Коментар


                  • #99
                    От: Най-най-тъпа....

                    Хаха, ако смени акумулатора, няма да вдига

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Въпросът е:
                      С какво си изкарва насъщния,младата мадмоазел,че веднага мисли за дигане на крака...Вероятно пък,нещо и липсва,та всяка мисъл и е за секс.
                      Интересно как ли се чувстват жените,гледайки този шедьовър недостигнат...
                      От друга пък страна,дама,да седне в луксозно заведение с приятелка,на по РАКИЯ?????????
                      Или пък всъщност,тя не е дама.
                      Извод:
                      Незадоволена мома,лягаща с първият срещнат,маа ракия в снобско заведение,докато съвсем недискретно обсъжда случката.Дано мъжа не е лепнал срамна болест.
                      Тъжна работа.

                      ПС
                      Точно две приятелски семейства, се отказаха да пият ракията, именно заради умопромрачителната логика на рекламата.
                      Пътят е целта.

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        Хаха, ако смени акумулатора, няма да вдига
                        Или трябва да вдига за да смени/сменят акумулатора
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Колко и какви вкусове има ментата?
                          https://www.youtube.com/watch?v=bbOweApX0n8
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            How about coffee

                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: До: Най-най-тъпа....

                              От доста време се върти една събирачка на пари за SOS детски селища със смс по националния ефир.
                              На кратко, малката седемгодишна Роси не познава мириса на коледната питка, а само миризмата на развалена храна у дома и се задушава от мръсните завивки в които спи...
                              -Ей Роси, с тия пет пари дето ти пратих си купи сапун и си изпери завивките!!
                              -Ей Роси, проветри си къщата и изхвърли вмирисаната храна!!
                              Вкарайте малко хигиена бре, че тя и коледната питка може да засмърди.
                              Много тъп зов за кинти.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Норвежците от "Теленор" сериозно превземат ефира, билбордите, вестниците та дори и листовки ми попадаха.Все едно.
                                Това, дето ме издразни е ефирната реклама по големи медии.Дразнят ме две неща:
                                Мразя ежедневния, некултурен български, дето го ползвам и аз (ама в собствения си свят).Той просто не е за ефир.Дразни ме и толкоз.
                                Тук не само теленорци издишат.(Или рекламната им агенция)Защо се смята, че като говорят на "ти" със зрителя, ще е по-добре?!
                                За мен е недопустимо по национална медия да има реклама във второ лице, единствено число.Или големите умници смятат, че говорейки на "ти" с рибите, контакта е по-добър?!
                                Не смятам.Искам си уважението.Никога като си плащам сметката не говоря на "ти" с хубавото девойче на касата.Що аз да го заслужавам?!
                                И то това е всеобщо...Мани "Теленор"...Добре че не съм жена...На всичките козметики рекламите са все едно евентуалната бъдеща клиентка е втора братовчедка на тъпята фирма..."Защото го заслужаваме."Руулзз...
                                Със здраве!
                                Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                                0887/осемпет 66 4осем

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X