Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Аз пък силно не консумирам всякакви български марки и производни. Пия малко бира, но качествена. Белгийска,ирландска
    Пътят е целта.

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      "Сигурно, леко, меко" + жално гледаща женица, изтипосана по гащи и явно чакаща заветното утро.

      Или реклама на тоалетна хартия - колко била хубава, копринена, мека. И дават едно бяло заяче в съшия момент.....милото то.
      Черно, мирише и разваля характера!

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Има ли някой идея, че да ме светне, какво означава:
        "4г мрежата с най-добро покритие на населението"?
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Има ли някой идея, че да ме светне, какво означава:
          "4г мрежата с най-добро покритие на населението"?
          Покритието на мрежите освен по обхваната площ се мери и по това каква част от населението на страната може да го ползва - ако си седи където обикновено си седи, разбира се. Така се гласят и лицензите им - нещо като "до Х години да са покрити да речем 70% от площта на страната и 90% от населението".

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            От скоро засичам една, в която дечица пеят:

            "Моите топли зимни дрехи
            дупки нямат от молци..."

            рекламира някакви вакуумни пликове за дрехи.
            Потрес!
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Мажи и движи....
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Надпис под капачката на кока-кола: "Печелиш усмивка"
                Значи, не стига че нищо не печелиш, ами и ти се хилят, отгоре на това!?

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Това е пепсито което е пиел баща ти, и неговия баща преди да се запознае с бабати...
                  ЕЕЕ, добре че беше тая реклама за да разбера че пепси го има в България от 1938 година, щото баба ми и дядо ми тогава са се оженили.
                  Днеска ще питам баща ми колко пепсита е изпил докато е отбивал службата в БНА...

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Авторекламите на БНТ за световното!
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      За реклами не знам, ама футболните коментатори на Канал 1 творят средно по един бисер в минута. Оня ден един обяви Колумб за португалец. А като разбера че някой мач ще го коментира Петела - грижливо заключвам всички бръснарски ножчета в сейфа.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Защо Колумб, не се ли произнася Коломбо?

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
                          Защо Колумб, не се ли произнася Коломбо?
                          Така се произнася на родния му език.А футболният коментатор не го знае на португалски как е
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Не си мислете,че само в България има тъпи реклами. В МОсква по радиото, каквото чух, никъде в БГ не съм. Върви някакъв диалог между майка и синче за някакъв вкусен салам. Накрая детето възкликна:"Мама, эта колбаска, просто сказка!". Туй ако не е тъпотия здраве му кажи.
                            JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                            Тел: +359 887 847261

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              По телевизията върви някаква реклама на козметика за мъже, ама убийте ме, не помня нито марката, нито какво точно рекламираха - дали дезодорант, дали пяна за бръснене. Само съм запомнил, че нещото е подпомогнато от силата на "черен карбон". И се замислям всеки път какъв е този "черен карбон". Че "карбон" е "въглерод" - ясно. Че въглерода може да е във вид на въглен или графит и двете са черни, също. Ама не виждам нито едното, нито другото да има място в козметиката, щото много трудно се измиват и двете от кожата.

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Не знам, сигурно е споменато в темата, но напоследък дори и работещ за фон, телевизора успява да ме подразни с рекламите за кредити. Не почвай втора работа, вземи кредит. Имаш 100 лв до края на месеца, а искаш колело-вземи кредит. Взел си пари назаем от комшията, а нямаш да му върнеш, ми вземи си кредит бе!
                                Дейба, скоро очаквам да се обединят с лотарията и да пуснат обща реклама "за кво да ходите на работа въобще, търкайте билетчета и взимайте кредити..."-не че доста народ вече не следва това верою, ама знам ли, може пък и останалите да се излъжат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X