Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
    лесно ви е на вас, не трябва да гледате това по пет пъти на вечер:



    Няма достъп до този видеоклип в държавата ви!
    Каквото и да значи.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Имало едно време едни рицари-бойлери, и те се изправили на турнир за да решат кой е най-достоен да изкъпе...

      Ако аз исках да ми направят реклама на бойлерите, и ми бяха предоставили това-щях да искам неустойка за изгубеното време, а не да платя за изработката на клипа, и после да плащам за излъчване по радиото.

      Баси идиотията...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        "Аз съм професор и виждам света по различен начин..."

        Или новата ми "любима" реклама:

        Събрали се две клявки (явно незадоволена мома и дваж по-незадоволената ѝ майка) и се провежда следния диалог:
        "Тресе ме, искам някой да ме гушне. Лошо ми е, искам някой да ме носи...
        Мила няма такъв мъж! Вземи...."

        Текстът дето е максимално тъп, но и физиономиите на актрисите, като на наркоманки в криза, за минорно-трагичния тон нямам достатъчно обидни определения!
        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          "Като нямаш пари - дори и рекламите не са ти интересни!"
          Все си мислех, че вече няма какво да удари ново дъно. Но тия изкараха наглостта в ново измерение! Дори не е ясно кои са още, верятно някакви кредити с 50% ГПР.

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Нямам конкретна реклама предвид, но напоследък в нетя има камара бабини рецепти с джоджен, смрадлика, чесън, бъз и кво ли не. Заглавията на всички са от рода "Лекарите са бесни.... хирурзите онемяха... аптекарите остават без работа... онколозите си гризат ноктите..." понеже, видиш ли, магданоз с крем брюле лекува всичко.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Това всичкото си е кликбейт и по дефиниция трябва да се игнорира по ключова дума.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Кликбейт... не съм срещал тази думичка. Би ли обяснил (може и да не е тук, щото не е по темата) малко по- подробно:
                1. Какво значи?
                2. Къде се дефинира? Някъде в браузъра ли?
                3. Как да я игнорираме? Някакви настройки, що ли?
                4. Коя е ключовата дума? Ако има универсална за всички простотии, ще спасиш половината човечество от оглупяване.
                А, да... наздраве със сутрешна зелева чорба!
                Последно редактирано от Тропчо; 14-01-17, 06:48. Причина: А, да...
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Примамка върху която цъкаш с мишката - кликбейт.Рекламно или ефектно съобщение с невярно съдържание.
                  Пътят е целта.

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Би трябвало да се произнася клик-байт, от click (цъкам) и bite (кълване, хапя, захапвам)...
                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Click bait.

                      Bite = хапя, кълва.
                      Bait = стръв.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Нямам конкретна реклама предвид, но напоследък в нетя има камара бабини рецепти с джоджен, смрадлика, чесън, бъз и кво ли не. Заглавията на всички са от рода "Лекарите са бесни.... хирурзите онемяха... аптекарите остават без работа... онколозите си гризат ноктите..." понеже, видиш ли, магданоз с крем брюле лекува всичко.
                        Аз благодарение на тия реклами разбрах че имам и простата Виж къде се намира точно не знам
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Аз благодарение на тия реклами разбрах че имам и простата Виж къде се намира точно не знам
                          И още чакаш да се обади да разбереш къде се намира ?
                          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Аз благодарение на тия реклами разбрах че имам и простата Виж къде се намира точно не знам
                            e, одил си войник /макар и ВВС/ та не може да е нямало команда "разтвори бузи!"....................да, там е, на сянка!
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Комшията ходи при един познат дофтур, да си проверява трътката... беше много обиден, че доктора директно го чакал с "много странно изглеждащ инструмент" в ръка:
                              - Ми, свали си гащите и се облегни ей тука.
                              - Ама! Ма, тва ли е прегледа? Ъ-ъ-ъ-ъ, ма чакай ся. Ми, аз не съм готов за такова нещо. То... така, изведнъж...
                              - Е, кво искаш да се подготвяш? Ся, на ресторант няма за кога да те водя, ама ако искаш може да се поцелуваме преди това.
                              Мина прегледа де. Оживя.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                и откога на два пръста, макар и /понякога/ в ръкавица им казват "много странно изглеждащ инструмент"
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X