Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Игралният филм Private Parts, разказващ за кариерана на скандалния радиоводещ, Хауард Стърн. Изследване, какво време отделя аудиторията за предаванията му:

    Обикновенния радио слушател слуша по 18 минути.
    - Обикновенния фен на Хауард Стърн слуша по... готов ли си за това? По час и 20 минути.
    - Как е възможно?
    - Най-често даван отговор: "Искам да видя какво ще каже след това."
    - Добре, OK, хубаво. Ами хората които мразят Стърн?
    - Добро мнение. Обикновенния намразил Стърн слуша по два и половина часа на ден.
    - Виж, но ако го мразят, защо слушат?
    - Най-чест отговор: "Искам да видя какво ще каже след това."
    Тая тема много ми напомня за третата група от изследването...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Аз откога ви разправям, ...
      На тока има електромер, на водата - водомер, само тъпотията се излива в домовете ни без никакво регулиране. Кой колкото поеме. Но винаги се плаща двойно.

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Тая тема много ми напомня за третата група от изследването...
        Потвърждавам - като първи пострадал.

        Като ми пуснат телевизор и не мога да откъсна поглед от него. Затова се пазя.

        Абе като бивш алкохолик от пиенето. Само че аз не съм бивш.

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Чуждият джоб е по-пълен, чуждата работа е по-лека, чуждите проблеми са по-малки .... само чуждите деца са по-лоши.
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
            Да съживим мако темата - тук обсъдихме доста рекламни клипове и кампании, ама това на олд спаис чупи тъпомера! Някъв негър ръкомаха и крещи като попарен, след това главата му се уголемява и избухва... Най "хубавото"нещо е, че се наслаждавам на тази гледка всеки път като отворя оффнюз!
            Направо ще си потроша краката да тичам към най близкия магазин та да си купя дезедоранта който мирише на негър!

            П.С. Нищо расистко - и да не беше негър пак щеше да е толкова дразнещо!!!

            Ееее нееее.. стига бе.. баш Тери Крюс ли го изтипоса тука хахах .
            Тери е Голям! Великан направо!
            Ето малко да се посмеете





            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Просто не мога да я подмина...
              То бива тъпотия, бива, ама това на се трае...
              Някакви хлипащи хора, облечени превзето и снобски, седят около подредена маса и зверски набиват кренвирши...
              Или радио-варианта - няколко подсмърчащи гласа:
              - Вземи си и от варените...и
              - Хапвай, хапвай има и допълнително.
              ЯДЕШ И РЕВЕШ
              А аз слушам и рева.Не че редовно консумирам този продукт, но когато реша да си купя такъв - е няма да е на тази марка!
              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
              0887/осемпет 66 4осем

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Мазен глас говори като на бавноразвиващи се: здравей Георги, виж приятелите ти гледат мача на чисто нова плазма, ама нищо, поне ще биете..... и т.н....и изтегли кредит и ......нам си кво си......... Баси, мъка и ужас слети в едно.
                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                Стефан Арзатов

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                  Мазен глас говори като на бавноразвиващи се: здравей Георги, виж приятелите ти гледат мача на чисто нова плазма, ама нищо, поне ще биете..... и т.н....и изтегли кредит и ......нам си кво си......... Баси, мъка и ужас слети в едно.
                  Те плазмите не ги ли забраниха за продажба в ЕЮ?

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                    Мазен глас говори като на бавноразвиващи се: здравей Георги, виж приятелите ти гледат мача на чисто нова плазма, ама нищо, поне ще биете..... и т.н....и изтегли кредит и ......нам си кво си......... Баси, мъка и ужас слети в едно.
                    Абе не ви ли прави впечатление, че тези реклами ги прави един и същ тъпоумен екип? Първо почнаха с теленорските, после с банка, после с плодови сокове...

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Мен пък ме кефи тази реклама на луксозна марка SUV, където колата е създадена за БЕЗКОМПРОМИСЕН ГРАДСКИ ОФРОУД...

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Ми той градския офроуд не е за подценяване щото аз ходейки за риба и по гората нищо не строших ама на градско изкривих шенкела на аудито!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          А ми онази реклама за "Лопедиума"-Вземи лопедиум и престани да се наслаждаваш на гледката само през прозореца-нещо такова гласеше рекламата. Та от тази реклама излиза,че всеки който има разстройство има и тоалетна с панорамен прозорец към някой курорт или морски плаж от който да му се наслаждава до като го мъчи стомаха.

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            За тая даже и тема бях пуснал на времето . https://www.youtube.com/watch?v=BwZuL3gitd0
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              А супер болният мозък измислил рекламата .... аууу оууу аххх ... на иначе готини шоколади??
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                                Мазен глас говори като на бавноразвиващи се: здравей Георги, виж приятелите ти гледат мача на чисто нова плазма, ама нищо, поне ще биете..... и т.н....и изтегли кредит и ......нам си кво си......... Баси, мъка и ужас слети в едно.
                                От същата поредица:
                                "Здравей мила" твойте приятелки седят на съседната маса (май не са ти толкова добри приятелки???) защото обсъждат екскурзията си до Япония, която ти изпусна защото не изтегли супер изгоден кредит"
                                (И две седмици по-късно - Здравей Мила, твойте приятелки ядат хлЕб и лютеница щото дойде време за първата вноска )

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X