Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Както вече много пъти се каза-тези реклами дразнят, ама вече сте ги запомнили. Което е и целта на рекламата.
    Преди време рекламираха един варненски ресторант-Старият чинар. Радиореклама, като дикторът слагаяе ударението на И в думата чинар. Отначало се дразнех, виках си как този собственик на ресторант е допуснал така да се изговорва името на ресторанта му, нима и диктора не е чувал, че се казва чинАр...
    Обаче преди две-три седмици чух нова реклама на този ресторант, като диктора пак си караше постарому. И тогава ми светна-може първия път собственика на ресторанта да е недоволствал, но да е оставил така готовата реклама, като излагацията ще е за диктора. Да, ама не. Това с грешното ударение е направено нарочно-за да се запомни рекламата, макар и заради лекото раздразнение от грешното ударение.

    Та и с другите реклами е така-прави се всичко възможно за да се открои рекламата сред морето от други реклами.
    И явно работи, щом се прилага все по-често...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Е да де, ама съм запомнил и доста други продукти или услуги, чиито реклами не ме дразнят.Често пробвам едно-друго, за което съм разбрал от рекламите, но никога и това което ме е издразнило.Бойкотирах К....ланд заради неудачната им реклама доста време.Промениха рекламата и почнах да влизам чат-пат.Факт е че това е голяма компания, която има отдел за маркетинг и реклама и те сигурно следят ефекта и правят корекции на рекламите си.Другите два примера които посочих, се съмнявам че са така, според мен рискуват излишно с толкова агресия в рекламата.
      А що се отнася до рекламата като факт в живота ни-когато един път отидох в Германия (не знам и бъкел немски) за една седмица, тогава се оттървах от рекламите-тях си ги имаше, просто аз не ги разбирах

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Последните постове много ми напомнят тоя разказ
        http://chitanka.info/text/265-tunel_pod_sveta
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Интересно, но трудно се чете, вероятно е заради превода...

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
            Интересно, но трудно се чете, вероятно е заради превода...
            http://www.gutenberg.org/ebooks/31979

            Те в оригинал. Не знам от къде са го взели в читанката.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Абе сега като прочетох и оригинала, не съм сигурен, че е от превода...а иначе, това в читанката е от библиотека "Галактика", която излизаше по соца, с логото на спиралка...просто я има снимана и корицата

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                Ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,няАм петна под мишниците.
                Препарата е много добър, ама рекламата е много лоша. Грешка, ужасна е!
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Мен пък не ме дрaзни никоя реклaмa. Усещaм се сaмо че преценявaм /докaто я гледaм/ дaли е нaпрaвенa добре зa продуктa. Според моето си виждaне.
                  Относно продуктите които се реклaмирaт-мисля че нямa реклaмa която дa ме нaкaрa дa купя по-кaлпaв, обaче aгресивно реклaмирaн продукт.
                  Зa мен преди няколко месецa ми беше глупaвa реклaмaтa нa Туaрег-но дaли е глупaвa или не Туaрег бих си взел.
                  Нa Fibank реклaмaтa беше уникaлно добрa , но не мисля дa си отвaрям сметкa тaм.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Аз като професор виждам света по-различно..
                    Може би не знаете, че на и главата имате мускули!
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      OFF
                      Идея за следваща реклама

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      Аз като професор виждам света по-различно..
                      Може би не знаете, че в главата имате мозък!
                      ПП. Няма да искам авторско право.
                      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                        Аз като професор виждам света по-различно..
                        Може би не знаете, че в главата имате мозък!
                        Така няма какво да рекламираш! Че ако откриеш, пък и почнеш да го ползваш... най-много да изключиш телевидението

                        п.п. - но забележи - в оригинала - трябва да си минимум професор, че да знаеш, че на главата имаш мускули... Щот ний (лирическият автор де) виждаме света различно
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          И аз малко off винаги много съм се дразнил на тъпите реклами, някои са ме отказвали тотално да пробвам нещо което може пък и да става... от 2 месеца обаче се чуествам идеално почти 80% от каналите на тв се превъртат. Е вярно, че филма от 10 го заглеждам в 11 но пък си превъртам рекламите и ми е добре
                          I'm not Lost, I'm Discovering !

                          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            От друга страна - рекламите могат да бъдат и образователни. Ето аз например научих от рекламите, че:
                            - съвременните реактивни самолети вървят на дизел, преминаването от керосин на дизел става с просто превключване на малко ключе над главата на пилота
                            - за да калибрираш горивна колонка не е задължително да викаш специализирана фирма, достатъчно е да и залепиш малък, шарен стикер
                            - истинския зимен дизел се тества в северни лаборатории (за разлика от всички останали ритарди, които го тестват на открито, в пустинята Мохаве, при +45 градуса на сянка, и се чудят - къде, мамка му, бъркат!)

                            Но определено истински eye-opener за мен беше факта, че според наш производител на бира най-подходящото място за опъване на палатка е:
                            - речен бряг, осеян с ръбести камъни с размер на футболна топка - пари давам да видя как автора на рекламата ще прекара една нощ в тая палатка
                            - за още по-върховно изживяване - палатката е опъната на две педи от самата река, та ако вдигне нивото дори с половин сантим, палатката да се превърне в басейн

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Palatka.png
Прегледи:1
Размер:843.6 КБ
ID:5673015
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Photoshop върши чудеса.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Може и шопнато да е, знам ли - от самия клип не мога да преценя. На мен самата идея ми се струва малоумна, ма то явно аффтора/копирайтъра палатка е виждал само на картинка.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X