Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

    Аз за това се сещам че ми беше и прякор Wally Gator але Гатор), нали и аз съм бил "Емил крокодил"
    А ето с това се забавляваме с дъщеря ми, когато й е времето за игра и след като й е писнало от компютъра и DVD-то.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12308.JPG
Прегледи:1
Размер:194.7 КБ
ID:5253318 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12315.JPG
Прегледи:1
Размер:145.4 КБ
ID:5253317 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12339.JPG
Прегледи:1
Размер:160.0 КБ
ID:5253315 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12353.JPG
Прегледи:1
Размер:145.1 КБ
ID:5253316 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12372.JPG
Прегледи:1
Размер:158.6 КБ
ID:5253319

    Тук е момента да помоля някой който има такива филмчета - с удоволствие ще го отърва от тях, че взеха да и писват едни и същи, а и на мен.

    Коментар


    • #62
      От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

      Колега имах до преди няколко седмици , но го подарих заедно с прожектора.Наистина е уникално,особено като затъмниш и се настъниш да гледаш.Само да има кой да врътка

      Коментар


      • #63
        От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
        Тук е момента да помоля някой който има такива филмчета - с удоволствие ще го отърва от тях, че взеха да и писват едни и същи, а и на мен.
        МОжеш да си намериш стари списания, апарат с лента за диапозитиви, правиш снимки промиваш лентата и готово.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #64
          От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

          В никой случай не искам да лишавам някой от това удоволствие (да прожектира приказки на детето си и да си спомня когато той е бил дете), просто ако някой ги е засилил към коша - нека ме има предвид

          Коментар


          • #65
            От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

            Интересна тема

            Някой да се сеща за едно сериалче ( у нас го пуснаха май някъде в началото на `80-те) с едни симпатични шимпанзета : "Ланс Линк - тайния агент " и Мата Космата ?
            Ако някой пусне линк откъдето да се свалят , ще съм му много благодарен . В нета попадам само на трейлъри.
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #66
              От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

              Диапроектор, кинокамера "Кварц" 2х8 супер, монтажна маса, прожекционен апарат
              с филми "Ну погоди", грамофон "Телефункен" моно, магнетофон "Тесла" четирипистов, всичко стои в мазата в кутии и платнени калъфи. И работи. Лятото си пусках в гаража магнета, една "апокрифна" ролка на Миодраг Иванов със скечове....
              Кога минаха тези години....
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • #67
                От: До: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                Днес се подсетих за един филм, любим от 80-те (популярен тук като "Банда БМХ").



                Интересното е, че в него са взели участие актьори като Никол Кидман и Анджело Д`Анджело.
                Това е първия филм на Никол Кидман като артистка - тя е на 18, а колко Балканчета се строшиха вследствие на този филм не е истина
                и колко охлузени колене

                Коментар


                • #68
                  От: До: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
                  Това е първия филм на Никол Кидман като артистка - тя е на 18, а колко Балканчета се строшиха вследствие на този филм не е истина
                  и колко охлузени колене
                  ...имаше и едни "Чопъри" със скорости,ама вилките им бяха "здрави" като на Балканчета,та и спукани ребра имаше
                  Николай Миланов

                  "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                  Коментар


                  • #69
                    От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                    А ето с това се забавляваме с дъщеря ми, когато й е времето за игра и след като й е писнало от компютъра и DVD-то.
                    Как не бях се сетил досега!? Благодаря за идеята! Изрових от избата стария прожекционен апарат и филмчетата с приказки. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1214433944_1.jpg
Прегледи:1
Размер:84.2 КБ
ID:5258747
                    Имам вече една прожекция, премина с невероятен успех! Каката четеше приказките, малката гонеше вещицата по стената... Имам още десетина филмчета с приказки, но не се повтарят за съжаление...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

                      А?

                      http://www.automedia.bg/news/article_13773.html

                      Коментар


                      • #71
                        От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
                        Уфф!!!

                        Имах съученик, който успя много бързо да събере цялатя колекция, баща му беше "международен" шофьор.
                        Знаеше найзуст, на кой номер, кой модел и марка отговаря.
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

                          А,помните ли вкуса на,дъвките би бип!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • #73
                            От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

                            O, yes !
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
                              Само ми е интересно, това BMW на картинката не е ли 3 та серия ?

                              Иначе наистина събирахме от 50 или 51 ва нагоре, понеже другите ги нямаше. По спомен имаше едно тройно ферари 51 май беше и оттам нагоре.
                              Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                              http://www.facebook.com/JeepBG
                              LZ1GGC

                              Коментар


                              • #75
                                От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                                А,помните ли вкуса на,дъвките би бип!
                                A, и на "Идеал" помним, когато нямаше родителска промоция някоя стотинка, една я деляхме на три с дружки, те бяха отляти на три ребърца, точно и по равно.
                                Причината - тривиална, да не намирисваме на цигари, че офицерски колан през задника не си е работа, нееднократно практически установено.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X