Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Аз тук такъв одеколон не съм виждал. По мое време най-вървежен беше лавандуловият спирт и още нещо, пак българско производство.
    А балканчето, че беше тежко, беше. Ама беше здрава пущината! Имаше един път, по един стръмен склон, който прорязаха и насипаха с едри камъни. Предстоеше засипването на по-дребен чакъл и утъпкване, ама заради свлачищни процеси, строежа се отложи. Та аз се спусках на шус по така положената настилка. Кормилото така се тресеше, че едва го удържах в ръце. Докато мина 300м и ръцете, от лактите надолу, изтръпваха. А на колелото само гайки и болтове притягах вечер.

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
      По мое време най-вървежен беше лавандуловият спирт ...
      А камфоров? Някой ми го беше препоръчал за младежки пъпки - мале как вонеше това нещо!
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Съвременният наследник на "Тройной":

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:630_360_1482382749-6627.jpg
Прегледи:1
Размер:36.3 КБ
ID:5808466

        За разлика от "Тройной" е отровен.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Гагич , верен на себе си с лиготията , това какво общо има по темата?
          Фиат Купе
          Опел Фронтера В
          Мицубиши Паджеро Пинин

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            А камфоров? Някой ми го беше препоръчал за младежки пъпки - мале как вонеше това нещо!
            Такова нямахте ли си?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:l9qubam7.jpg
Прегледи:1
Размер:24.3 КБ
ID:5808468 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bt4179501_b_1528537643.jpg
Прегледи:1
Размер:10.3 КБ
ID:5808469

            А това ми беше казармения лукс
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:36588455.jpg
Прегледи:1
Размер:17.6 КБ
ID:5808472
            Последно редактирано от Dagobar; 08-02-19, 11:08.
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
              Гагич , верен на себе си с лиготията , това какво общо има по темата?
              Не че съм му адвокат на Гагич , ама в случая лиготия не виждам.
              Общото с темата са спомените.

              Обаче аз друго имах предвид с парфюмите . В "онЕя години" имаше едни есенции - миниатюрни цилиндрични шишенца , затапени с пластмасова тапа (в едно с "игла"). Аромат на роза , момина сълза и т.д.Изобщо ,мускалчета тип "Бай Ганьо".
              За нарочната екскурзия във Великата съвецка страна се бях запасил за всеки случай (след консултация с вече ходили екскурзианти) с няколко опаковки( май по 10 мускалчета бяха в комплекта)

              ...та срещу една опаковка изкарАх цяла нощ чаластрене на една съвецка другарка , която още при аромата на момината сълза заряза комсомолските повели за целомъдрие .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Не че съм му адвокат на Гагич , ама в случая лиготия не виждам.
                Общото с темата са спомените.

                Обаче аз друго имах предвид с парфюмите . В "онЕя години" имаше едни есенции - миниатюрни цилиндрични шишенца , затапени с пластмасова тапа (в едно с "игла"). Аромат на роза , момина сълза и т.д.Изобщо ,мускалчета тип "Бай Ганьо".
                За нарочната екскурзия във Великата съвецка страна се бях запасил за всеки случай (след консултация с вече ходили екскурзианти) с няколко опаковки( май по 10 мускалчета бяха в комплекта)

                ...та срещу една опаковка изкарАх цяла нощ чаластрене с една съвецка другарка , която още при аромата на момината сълза заряза комсомолските повели за целомъдрие .
                Не знам дали ще те разочаровам, ма и без парфюм пускат. Особено ако не си мъртво пиян и можеш да свършиш работата
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  И сега има такива "мускалчета". Още кълват чужденките на тях.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Не знам дали ще те разочаровам, ма и без парфюм пускат. Особено ако не си мъртво пиян и можеш да свършиш работата
                    Абе знам аз , ма нали за спомени иде реч у темата .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Абе знам аз , ма нали за спомени иде реч у темата .
                      Амче спомни си за мандърсане без мускали
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                        Такова нямахте ли си?

                        [ATTACH=CONFIG]980800[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]980801[/ATTACH]

                        А това ми беше казармения лукс
                        [ATTACH=CONFIG]980804[/ATTACH]
                        Имахме бе, ама за камфоровия - с медицинска цел, става въпрос. А този Идеал и много прилично си миришеше даже. Имаше и един сапун, Фея лукс, също с много хубав аромат.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          ...... ..... . Имаше и един сапун, Фея лукс, също с много хубав аромат.
                          На липа!!
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2111624653.jpg
Прегледи:1
Размер:51.9 КБ
ID:5808475

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2111624652.jpg
Прегледи:1
Размер:53.5 КБ
ID:5808476

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Кат разправяте за широките души от голямата братска страна. За половинка "Слънчев удар" (опакован в тенекиена консерва с етикет на някаква манджа), се палше хеликоптер от базов лагер под Елбрус до Москва и обратно (което се минава с презареждане, та да не беше и две).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Вие ме шашкате направо. Камфоровия спирт е изключително за медицински цели, служи за загряване на крайници или за гръден компрес при силна настинка и дълбока кашлица. Не е за мазане по лице, а за пиене - това никога няма да ми го побере главата.
                                Оригиналния "Тройной" е в същото шише от снимката, но трябва да е стъклено. Тук продават имитация в пластмасово шише с оригиналния размер и етикет. Господ знае в кое мазе се прави.
                                Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                                имат право да гласуват на избори.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X