Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    А някой да е хранил кръвосмучещи, гледайки това?

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Не си единственият!
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Само за 29г и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
        А за това сещате ли се?
        [ATTACH=CONFIG]463912[/ATTACH]
        Ами да!

        Но колко самоокъпани имаше от неумело боравене с материалната част!

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:68590_5.jpg
Прегледи:1
Размер:68.1 КБ
ID:5527737

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:921667_521230607941437_1690097316_o.jpg
Прегледи:1
Размер:115.7 КБ
ID:5527738
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Тия от първата снимка нещо нищо не ми напомнят...
            Ама тия от втората....

            Ей, разчувства ме..

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Тия от първата снимка нещо нищо не ми напомнят...
              Ама тия от втората....

              Ей, разчувства ме..
              И аз се саморазчувствах А за тия от първата снимка не си прав. Вървяха заедно.
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                На втората има съществен пропуск - не виждам водка "Царевец".
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  На втората има съществен пропуск - не виждам водка "Царевец".
                  Сигурно е изпита вече.

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    По мое време студент-цията пиеше предимно Московская и Столичная, че бяха най-евтината ракия, по 1,73 лв./бут 0.7.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      От такова (Царевец), ако е читаво, не ме болеше глава на другия ден. Даже и съществен махмурлук не ми се случваше ако прекаля.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        На втората има съществен пропуск - не виждам водка "Царевец".
                        Преварил си ме
                        липсва и Коняк екстра в литровите шишета /тогава ментета нямаше/.

                        По мое време студент-цията пиеше предимно Московская и Столичная, че бяха най-евтината ракия, по 1,73 лв./бут 0.7.

                        Винаги бяха по 0.5 литра.
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Имам една скромна колекцийка, където все още се намират една Столичная и една Московская...бяха 3 в серия, ама тази-Русская явно е паднала в боя. Мога да ги снимам и да ги кача, ама да не ме намразите.

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение

                            [ATTACH=CONFIG]639007[/ATTACH]
                            А за тези колко мога да ви говоря...бедна ви е фантазията...че и по стари ми се намират!
                            Най-квалитетното от тях е бутилката Плиска...във времето назад тя се правеше от близко до 100% винен дестилат и беше на изключително високо ниво, като качество, сравнено да речем с Мартел, или Реми Мартин...ама си лежеше по няколко години по високите етажи на Преслав и Поморие в едни истински буренца...еееех носталгия....а какви тип-коняци има сега...

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Ч.А.Д.О.
                              А това дали някой помни? Зная че е по-ново - от началото на 90те, но серияла мина някак си между капките .. даваха го в някакъв смотан часови график .. после нещо не се разбраха май спонсори (Joe's Cola !?) телевзионни деятели и го спряха.
                              Беше уникално готино - вплетени разни лакърдии и лафове, съвременни вицове и какво ли още не. Ето тук има малко видео
                              http://www.elenamarkova.com/kino/chado-ood/

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение

                                [ATTACH=CONFIG]639007[/ATTACH]
                                Липсва един коняк Мадара . Беше в същите шишета като Сънчев Бряг и Плиска и леко червенееше на цвят . И той струваше 3.80 лева . Спомням си една случка от преди казармата . Събрали сме се една юнашка компания в къщата на един приятел в махала Бузяковци над Вакарел . През ония години имаше нещо като магазин там в който караха по няколко хляба щото толкова бяха постоянните жители . От алкохола също имаше от всичко по няколко бутилки и странно защо от въпросното бренди имаше няколко кашона . На третия ден вече бяхме изпили всичко останало и почнахме коняка с който изкарахме още два дни . Като свърши и той остана само страшното главоболие след него
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X