Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

    Преди няколко години едни пичове с вранглери джиткаха по плажа, но тогава не раздуха случая.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар


    • #62
      От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
      Сигурно и кравите ангелкова ги е пуснала...А свободната площ в камъните и чадъри навсякъде...

      А стига, мръсно , скъпо , нагло. Нагло и грозно е по черноморието,
      Истината е, че последните 2-3г заради проблемите в Турция и Египет, наще си помислиха че са богове, е сега ще си останат сами на плажа. 2/3 от колите на кулата са румънски.

      Марто, кажи нормална територия където, ако ако изплуват трупове на животни няма да го сложат под карантина поне за месец.

      Постановка, в Созопол мутри заградиха пешеходната за постановка.
      Те кравите, както си пасат водорасли , изведнъж са се удавили.И се появяват там, където трябва.Как става тая работа, не знам. Дали не е по-изгодно да станат на салами и кюфтета, как мислиш? Мръсно...баш в Турция има фекални реки, които се вливат баш на плажа, смърди,та се не трае .Скъпо...друго си е да нагъваш копърка в Гърция и да се фоткаш за фейса...За Египет не мога нищо да кажа.

      Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
      Да се е огледал някой властоимащ в концесионера и да е използвал удобния случай да го нагази с бутонките може, ама да да пратили тоя с дървената жипка нарочно да се окопае там...много теория на конСтипацията ми се види
      Интересно наистина по кой закон ще го глобяват затова, защото някой си там излязъл на плажа с возилото си.
      Защо трябва да е властоимащ?Конкурент,близо до власта е достатъчен. Я сега малко факти. Сладура влиза в коридора за джетове, да си пусне неговия си.За този коридор някой е платил, най-вероятно също железен батка. И идва някой случаен да си пусне неговия си джет баш там...ми не се връзва никак.
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • #63
        От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

        Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
        За това говоря. Че на някои им се струва нормално...И в морската градина коли да се движат...Абсолютно нормално...
        Не, не е нормално, но е инцидент, докато тук някои твърдят, че това е ежедневие и т.н... За движението на автомобили - да, отвориха някои алеи в 'жилищната част' на Морската градина (не в основната част) след съдебно решение на български съд. Между другото автомобилен достъп до мястото където блъснаха детето винаги е имало, просто лятото го ограничаваха допълнително (и да, съгласен съм, че трябва изцяло да се спре достъп на автомобили в този участък, ама кой ме пита - не е законно да искам такова нещо)..
        Не е нормално и да има умрели крави на плажа... Е да, ама тези крави почти 100% са хвърлени от някой кораб за превоз на живи животни... Там външно министерство трябва да работи, ама сега са заети с по-важни работи - да мажат на ББ простотиите...

        P.S. нали сме демокрация - може 'мутрата' да взема пример от 'еталона'
        https://www.actionnewsjax.com/news/l...sted/951406633
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #64
          От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Не, не е нормално, но е инцидент, докато тук някои твърдят, че това е ежедневие и т.н... За движението на автомобили - да, отвориха някои алеи в 'жилищната част' на Морската градина (не в основната част) след съдебно решение на български съд. Между другото автомобилен достъп до мястото където блъснаха детето винаги е имало, просто лятото го ограничаваха допълнително (и да, съгласен съм, че трябва изцяло да се спре достъп на автомобили в този участък, ама кой ме пита - не е законно да искам такова нещо)..
          Не е нормално и да има умрели крави на плажа... Е да, ама тези крави почти 100% са хвърлени от някой кораб за превоз на живи животни... Там външно министерство трябва да работи, ама сега са заети с по-важни работи - да мажат на ББ простотиите...

          P.S. нали сме демокрация - може 'мутрата' да взема пример от 'еталона'
          https://www.actionnewsjax.com/news/l...sted/951406633
          Кви простотии? За шумадийците ли?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #65
            От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

            В Гърция повечето нашенци ,наистина са на запаси от дОма и издуват у фейсо.Това съм видел и чул от едни хазяй македонци ,дето съм спал по служба.Македонците и те са така.И къв му е кефа на това море-почивка,ако е така по -добре на къмпинг на запаси.По нашенско скъпите чадъри да си ги държат,за всичкш си има хора и.в тия зони по принцип няма.много хора.За истинските маниаци на морето и слънцето ,чадър не им трябва .Нося 3 големи.за семейството и под чадър се приютявам за не повече от 15 тина минути ,за бира след плуването.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #66
              От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Не е нормално и да има умрели крави на плажа... Е да, ама тези крави почти 100% са хвърлени от някой кораб за превоз на живи животни... Там външно министерство трябва да работи, ама сега са заети с по-важни работи - да мажат на ББ простотиите...

              P.S. нали сме демокрация - може 'мутрата' да взема пример от 'еталона'
              https://www.actionnewsjax.com/news/l...sted/951406633
              За кравите си има ХЕИ и Морска администрация. Едните трябва да сложат карантина и да взимат проби, а другите да намерят кораба и да го арестуват. Не виждам външно какво ще прави, ???

              Не знам какви са им на тия законите, но кефи как драйвера на снимките е с затворническа униформа. А тук седи и се обяснява, че не чул, не знаел и бил състезател ....

              Ангелкова иска нещо, ама не знае какво, пробва се , ама не става... накрая някакъв пълен административен ад. Както се вика исках , ама нямах желание.
              Иначе върши работа- колко повече хаос и простотии , толкова по малко туристи. След 3-4 г два три плажа ще останат платени всичко останало ще се върне към дивото.

              Румънците са пример, колко повече им растат доходите, по малко остават на нашето море.

              Коментар


              • #67
                От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                Някои май не сте теглили колесар с джет на ръка, качвали и сваляли такъв във водата, особемо на пясък, а и като гледам си е стръмен подстъпът към водата. Не е хич лесно и просто, тежи си кораво. Сигурен съм, че с ядовете, които концесионерът си докара и глобата, по-добре да вложи некой лев и да скове една платформа (или насипе) в края на плажа, от където да се пускат джетове, лодки или каквото и да е. Или пък дори да огради само 3-4 м. в края и той да ги пуска с трактор срещу скромно заплащане.

                Коментар


                • #68
                  От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                  Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                  Преди няколко години едни пичове с вранглери джиткаха по плажа, но тогава не раздуха случая.
                  И даже една астра...
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #69
                    От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                    Родното черноморие, е неуморимо
                    Банкомати работят само с чужди карти и обръщат еврото на 1.7,
                    А концесионерите вече не разрешават и да се плува пред платената зона ...

                    Коментар


                    • #70
                      От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                      Родното черноморие... концесионерите вече не разрешават и да се плува пред платената зона ...
                      Къде това!?

                      Коментар


                      • #71
                        От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                        Родното черноморие, е неуморимо
                        Банкомати работят само с чужди карти и обръщат еврото на 1.7,
                        А концесионерите вече не разрешават и да се плува пред платената зона ...
                        Може ли малко по-подробно обяснение?
                        Кои карти не са чужди, че аз се сещам само за Борика и Транскард, ама отдавна не съм виждал такива.
                        На кого са банкоматите?
                        С какво да се плува пред платената зона и на какво разстояние пред нея? Че ако е с джет е нормално да не се разрешава да се плува сред плажуващите.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #72
                          От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                          Ясен ще излезе прав:

                          Заради скандала с джипа на „Перла“: Провали се международно джет ски състезание

                          До момента всички данни сочат за някаква постановка, която може би е част от доста по-голяма картина.

                          Съжалявам, че се проваля състезанието, което нашият колега Дамян Дринков организира. Знам колко усилия и нерви е потрошил, а сега му се струпват на главата още повече проблеми.

                          Колкото и да съм против всякакви конспирации изглежда все едно ни подготвят за нещо - я разваляне на концесии, я промени в някой закон. А нищо чудно и да прокарат пак нещо тихомълком докато бушува поредният скандал.
                          "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                          Коментар


                          • #73
                            От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                            Да бе постановка.
                            Някой са си повярвали и си мислят че законите не важат за тях.

                            Прочетох статията, ми ... ми...
                            Организирал съм международно събитие. Буквално няколко кашона документация, между партньори, община, държавна администрация, хотели .....
                            Интересно ми е как партньорите ( не броя държавната администрация и всички служби) как са му одобрили плана, джиповете да влизат през плажа.
                            Знам каква разправиия е .

                            От едната страна ревем когато законите не се спазват, от друга - че се спазват. Това не е палачинка

                            Коментар


                            • #74
                              От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                              Да бе постановка.
                              Някой са си повярвали и си мислят че законите не важат за тях.

                              Прочетох статията, ми ... ми...
                              Организирал съм международно събитие. Буквално няколко кашона документация, между партньори, община, държавна администрация, хотели .....
                              Интересно ми е как партньорите ( не броя държавната администрация и всички служби) как са му одобрили плана, джиповете да влизат през плажа.
                              Знам каква разправиия е .

                              От едната страна ревем когато законите не се спазват, от друга - че се спазват. Това не е палачинка
                              Аз не казвам, че е законно, правилно или нормално някой да влиза на плажа с джип. Обаче моментът това да се експонира е избран подозрително точно, така че да се вдигне възможно най-голяма шумотевица. Както казаха по-горе - има си регламентирано място на този плаж, откъдето се пуска всичко във водата и то не е там.
                              "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                              Коментар


                              • #75
                                От: За джиповете, джетовете и джелезните батки, които винаги са прави.

                                То и в статията си пише, и Дамян Дринков си го казва как се е организирало състезанието предишни години. И мястото за спускане на лодки/джетове не е там, където е заседнал въпросноя джип. Концесионера може само да спечели, но се прави на ущипан.
                                -Чем занимаетесь по жизни?
                                -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                                -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X