Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

    Първоначално публикуван от zhorko Преглед на мнение
    Тази война е била за унищожение на православния Изток.
    Аха, а другаря Сталин виден радетел за православието го е защитавал. Изби рибата изкъртвайки мивката...



    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
    3. Имат ли други страни право да празнуват на 7 май. Ми имат. И те са дали милиони жертви. Би били интересно да се помисли защо не го правят.
    Щото в главите на едните витаят мисли от рода на - можем да повторим, а на другите - никога повече.


    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
    Ми не, все пак е тъпо да празнуваш, че са те били, онодили и ограбили.
    Тъпо е, ако си българин, ако си русофилистик 999-ти левел си е съвсем нормално.
    Life is good... on a dirt bike!

    Коментар


    • #92
      От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Пачему м16?
      Подготвят младежта за членство в НАТО
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #93
        От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Пачему м16?
        Вероятно щото по магазините за детски играчки Калашников не се продава. Някаква секретност ще да е?

        Коментар


        • #94
          От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

          Това за карнавала е самата истина, за съжаление. Пропадат бавно, но сигурно.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #95
            От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Вероятно щото по магазините за детски играчки Калашников не се продава. Някаква секретност ще да е?
            Неа. Прадайотся

            https://rc-go.ru/cat/igrushechniy-av...-47-svet-zvuk/
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #96
              От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

              Хубаво си честите победата,ама не виждам никъде да се споменава за загубата за България на беломорска тракия.Един от най черните дни в историята ни.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • #97
                От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                А нахуя? Народ схавает

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:c3a894781d1516c7736e8e03ef03563a__1920x.jpg
Прегледи:1
Размер:64.2 КБ
ID:5813864Натиснете снимката за да я уголемите

Име:511244131799686639.jpg
Прегледи:1
Размер:205.3 КБ
ID:5813865



                Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                Хубаво си честите победата,ама не виждам никъде да се споменава за загубата за България на беломорска тракия.Един от най черните дни в историята ни.
                Че аз горе тая карта на окупираните от България територии да не би да съм я закачил за красота? БТВ, от него време в ...ъъъ...македонския език е останал идиомът "бугарски кютек". Ние го наричаме моряшки бой.
                Последно редактирано от icos; 10-05-19, 16:38.
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • #98
                  От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                  Колко сте учили за ПСВ преди 1989? Аз завърших 2008г. и още не бяха изчистили пропагандата от учебниците, няма и да я изчистят скоро, че много хора подскачат като се заговори за някаква промяна.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    Това за карнавала е самата истина, за съжаление. Пропадат бавно, но сигурно.
                    Че те са пропаднАли безвъзвратно 1918 г., отдавна са тиняк
                    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                    Коментар


                    • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                      Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                      Аз всъщност мога да обясня на повечето хора (и на децата ми) защо руснаците така сериозно празнуват деня на победата а ние и другите не.
                      В общи линии почти всяко второ или трето руско семейство има някой загинал във войната.Било дядо баба син абе всеки има.И ако за нас войната е нещо далечно то за руснаците не е така.И са сложили снимки на този родственик.И непрекъснато го гледат и си спомнят.Почти няма род който да не е засегнат.
                      Е как тогава руснаците да забравят? Как?! Всичко в тях е живо и се помни...И все още не е било така далече.Все още има живи я дядо я баба които помнят разказват показват...
                      Няма лошо,така е!Заслугата им е огромна ,кофти е че болшинството от тях я припасват че е само тяхна,другите са в раздел и други,демек можело и без тях.Дали много жертви ,еми дали са ги заради ината на Главнокомандващия им ,щото не е бил подготвен ,но не само.като изненада ,а като въоръжение ,пренебрегнал и предупрежденията .Хвърлял жива сила,ей така на месо ,5 солдата с една пушка ,а така най-модерната армия за времето си германската ,няма как да спреш ,само с инат и овчи героизъм.Окопитването и отпора идват ,след пъ.вите доставки на техническа и продоволствена подкрепа от Съюзниците.Войната е спечелена от вски съюзници,като всеки е направил.и своите грешки разбира се.Американците подценили Япония,англичаните си взели трагични поуки от Дюнкерк,франсетата от мекушавост хванати натясно от бързия блицкрик останали.само на партизанска съпротива.Всяка държава е дала своите жертви на Източния ,на СевероАфриканския фронт,на Тихоокеанския,всяка държава е дала всичко.Кофти е че едните се бият по гърдите ,а другите не,заслугата обаче е обща.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Слагам пет лева че не знае

                        да смирят ся интриганти,
                        да живее руский бог
                        Виждам че обсъждате моето образование.На кого трябва да дам 5-те лева? Мисля че е на Иван Вазов -не се гаси туй що не гасне..абе на 99% съм сигурен.Отличник съм отличник съм
                        Въпреки че бях на индивидуално обучение и много много не преподаваха български и литература.Но в другата материя съм по силен.
                        На кого да нося петте лева?!

                        Коментар


                        • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                          Честит Ден на Победата и от мен!

                          Не се отнася за всички, а само за тези, които знаят какво означава...
                          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                          Коментар


                          • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Вероятно щото по магазините за детски играчки Калашников не се продава. Някаква секретност ще да е?
                            В Русия? Невъзможно. По-интересно е м16 откъде са взели в тия патриотични времена.

                            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                            Това за карнавала е самата истина, за съжаление. Пропадат бавно, но сигурно.
                            Това че го превръщат в карнавал всъщност е стъпка към цивилизацията (те карнавалите така възникват, най-често след отърване от страшна епидемия).

                            ---

                            Иначе всеки да празнува каквото иска.

                            От моя гледна точка Сталин е продал няколко десетки милиона граждани на СССР - за пожизнена власт, осигурена (с пари, разбира се) от САЩ. Нищо че войната я почва орташки с Германия. Гледната точка може да е некоректна политически в Русия, но не е нечувана и там.

                            От българска гледна точка това е нещо като повторение - САЩ плащат на Русия някакви пари за да ни изтърбушат. Играно само 60 години по-рано с присвояването на националноосвободителните ни процеси.

                            За победа над "фашизма" е трудно да се говори - СССР докарва на половин Европа обществен ред, който може да се раздели теоретично на две съставки: фашизъм + национализация.


                            И те така.

                            Коментар


                            • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              За победа над "фашизма" е трудно да се говори - СССР докарва на половин Европа обществен ред, който може да се раздели теоретично на две съставки: фашизъм + национализация.


                              И те така.
                              После що не те долюбвали здравите сили, като ги заливаш с английска пропаганда отпреди войната

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:357.gif
Прегледи:1
Размер:265.8 КБ
ID:5813866
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                                Абе фашизма изисква наличието на пазар. Т.е. съветската власт + електрификация е подобно, но фашизъм не е.
                                За сравнение, в момента България е много много близо до фашизма.

                                Иначе е ясно и на кокошките защо рашките борят фашизма - просто щото нефърфой да борят работническа социалистическа партия. Никак не звучи добре.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X