Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
    Две национални катастрофи струват ли си заради топките на дъртия джендър Фердо Сакса?
    Относително.
    Удвоява територията.
    Та мани пропагандата.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

      Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
      Рядко смислено мнение !!!

      За съжаление в момента го няма "политика" в нашата татковина, който ще заеме подобна позиция.

      Топки трябват за тази работа
      Такива решения много лесно се взимат от стола пред компютъра, още по-лесно се взимат на дивана с лаптопа.Когато от решението остават да ти тежат няколко милиона човешки живота на съвестта, нещата са малко по-различни.Ако ти се налагаше да тръгнеш към източния фронт, за да си сбъднеш мечтата и да ги изтрепеш всичките до Камчатка би ли тръгнал?Нещо ме съмнява.
      Загубата на дадени територии ми се стува съвсем разумна цена, спрямо това съвестката армия да беше минала през България, ама наистина като окупатор през вражеска държава, има доста примери на север от нас.

      Коментар


      • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Относително.
        Удвоява територията.
        Та мани пропагандата.
        Ев@си, Съединението заслуга на Фердо ли ще го пишем ... или на мен познанията по история ми куцат?
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

          Алтернативната история я оставете. И Хитлер не е бил стока, ама немците признават, че не е стока и осъждат този период от историята, докато руснаците си мечтая за сталинова русия...
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
            Ев@си, Съединението заслуга на Фердо ли ще го пишем ... или на мен познанията по история ми куцат?
            Има едни таблици с територията на страната, може да се види лесно.
            Та тая работа с катастрофите е основно пропаганда.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Има едни таблици с територията на страната, може да се види лесно.
              Та тая работа с катастрофите е основно пропаганда.
              Петре, Петре... не ни мъчи, ами ги покажи.

              Коментар


              • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                ...И Хитлер не е бил стока, ама немците признават, че не е стока и осъждат този период от историята...
                Един огромен брой немци, съвсем изненадващо повечето от тях източни тайничко си кътат кафявите, пребоядисани в синьо ризки по гардеробите:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sitzverteilung_19wp_bild.jpg
Прегледи:1
Размер:37.2 КБ
ID:5813905

                С тенденция броят им да става все по- голям. Щото нали, диктаторите излязоха отново на мода
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                  Сигурен съм, но да питам за всеки случай- повдигнатото не е вместо кавички, нали? Едва ли е изненада, за другите немци съвсем.
                  пп тук колко още членски книжки мислиш има, нищо че отлетяха за жълти стотинки в ибей.
                  Мързелът е готино нещо.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                    Първоначално публикуван от i208 Преглед на мнение
                    ...както англоичаните са се отнесли спрямо колонията си Индия. Ползвали са ги като пушечно месо и накрая за благодарност са разделили на две държави Пакистан и Индия.
                    Впрочем, никога до британското владичество, територията на п-в Хиндустан не е представлявала някакво еднородно образувание! Относителни хомогенност и етно-държавно самосъзнание на населението му, се заражда именно през този период. Демек, на каквото и нещо си (конкретно на две, защото Бангладеш е Източен Пакистан) да се разделя британското владение, то е несравнимо по-обединено отпреди това.


                    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                    Загубата на дадени територии ми се стува съвсем разумна цена, спрямо това съвестката армия да беше минала през България, ама наистина като окупатор през вражеска държава, има доста примери на север от нас.
                    Я представи един пример, ако обичаш!? (От тия дето на север.)
                    По-истински окупатор от Русия в България след ВСВ, едва ли има в световната история.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      Сигурен съм, но да питам за всеки случай- повдигнатото не е вместо кавички, нали? Едва ли е изненада, за другите немци съвсем.
                      пп тук колко още членски книжки мислиш има, нищо че отлетяха за жълти стотинки в ибей.
                      Мързелът е готино нещо.
                      Факт- източните ги тресе носталгията по Хитлер и Хонекер Едновременно
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                        Едновременно
                        Щот просто е едно и също.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                          Не само там ги тресе носталгия по дедушка Хитлер



                          А за всички веещи трицветния флаг и ''георгиевска'' лента … -

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:134b35edff6789f-746x676.jpg
Прегледи:1
Размер:269.3 КБ
ID:5813909
                          Последно редактирано от BulAf; 11-05-19, 20:20.

                          Коментар


                          • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                            Хм, няма за 30г навремето интегрираха имиггрантите си, сега не можаха да помръднат гедерманците. След още 15 дали ще, или нещо Доли?
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                              Съвсем пресни, от оня ден

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-B.jpg
Прегледи:1
Размер:155.1 КБ
ID:5813921

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-А.jpg
Прегледи:1
Размер:124.5 КБ
ID:5813922

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6123a03da24b.jpg
Прегледи:1
Размер:168.6 КБ
ID:5813923

                              Аз не намирам това за нормално.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Честит Ден на Победата над фашизма и Ден на Европа!

                                Така се прави, ние се дженкаме за някакви прайдове
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X