Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За кефа на Стефан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За кефа на Стефан

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Taя поредица, според мен е особено сполучлива! Eто още едно клипче от същата, за кефа на Стефан!
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • От: За кефа на Стефан

      Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
      Taя поредица, според мен е особено сполучлива! Eто още едно клипче от същата, за кефа на Стефан!
      Има и още една много по културна и със силен ретро елемент http://www.youtube.com/watch?v=ySEJXvEVhLU
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: За кефа на Стефан

        http://www.youtube.com/watch?v=34Q9xwsuscI
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: За кефа на Стефан

          Последно редактирано от м20_маниак; 14-09-11, 14:58.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • От: За кефа на Стефан

            http://www.youtube.com/watch?v=G5tBSGFIehs http://www.youtube.com/watch?v=nsYefh7El-Q http://www.youtube.com/watch?v=7j6WPJR4Sv0
            Последно редактирано от sek.1; 17-09-11, 06:38.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: За кефа на Стефан



              И целия концерт: http://www.youtube.com/watch?v=llS6p...ist&playnext=6
              Последно редактирано от BulAf; 21-09-11, 23:32.

              Коментар


              • От: За кефа на Стефан

                И от мен един поздрав:

                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • От: За кефа на Стефан

                  http://suavia.info/page/99/

                  Коментар


                  • От: За кефа на Стефан

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Целият текст е дословен превод на доста издръжлива градска легенда, приложена върху реален случай. При който издънка наистина е имало, при наземни изпитания преди предаването на самолета. Гафът е станал в ръцете на инженери-изпитатели от Ербъс, французи.

                    Единственият арабин в кабината е бил наблюдател от поддържащия персонал на авиокомпанията. Наземното натоварване на двигателите е било зле завършил опит набързо да се намери източника на маслен теч.

                    Поправка - при провеждане на теста "проверка за течове по маслената и горивната системи". Въпросният се провежда при застопорени с "трупчета" колела и максимум на два двигателя едновременно, но задволанното устройство решило да го проведе с надупване на четирите без да го е еня дали колелата са застопорени.

                    http://www.etihadairways.com/sites/etihad/global/en/aboutetihad/mediacenter/ontherecord/articles/Pages/Airbus-Incident-Toulouse-Nov-2007.aspx

                    http://mooker.com/News-Outlets/Tale_Of_The_Incompetent_Arab_Airbus_340_Flight_Crew_Debunked.shtml

                    За четящите френски - ето ви официалният френски доклад по случая. За неразбиращите френски - можете да вземете на доверие че горното описание на случая е партенка, или да продължите да кълвете на всяка глупост в интернет, стига да пасва на дълбоките ви убеждения че от тези или онези и чеп за зеле не става.

                    Последно редактирано от Goblin; 09-10-11, 03:02.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • От: За кефа на Стефан

                      Йа сказаль, начальника? Оленя однако лючше!

                      Гоблине, Гоблинее ...
                      Неотдавна возих 500 километра, 10 часа, възрастен болен човек. Костите потрошени, а акъла му на място. От моряците, но разликата не е принципиална. Някога е бил не последния експерт по корабостроене в СИВ.
                      Е, човекът ми разказа причините за икономическия крах на СИВ, от неговата камбанария. Вервай ми - сякаш ми разправяше днешната гордост на въпросното ербус. Очевидно не знае какви ги вършат, а те очевидно не се интересуват от нашата история. Накъдето са тръгнали тия дебили - ние от там се връщаме, и даже арабите няма да им стигнат за извинение.
                      На тях вече никой не може да им помогне. Само дано по-скоро спрат да ме учат с кой пръст да си бъркам в носа, а то вече съм каталясал от кудкудякането им. Да бяха почнали поне сами да си плащат масрафа.

                      Коментар


                      • От: За кефа на Стефан

                        Понеже темата е за теб, ето ти няколко снимки правени за теб. Година стана вече, пусти мързел.

                        Прилагам и подобаващи вестникарски заглавия



                        ... Манхатън - под постоянен ядрен прицел (не само от свръхмодерни ракети, но и от бабите им) ...









                        ... Съветски пилоти за пореден път заставиха екипажа на американски самолетоносач да ги посрещне с хляб и сол и да им отреди най-читавите парко места ...



























                        ... При следната гледка американски пилот пребледня, изкрещя "...О, Боже, не пак, не пак !!! Нали уж ми бяхте махнали страничните огледала ?!?" и се строполи в несвяст...







                        ... Внимание - негър в навигационното ...






                        ... Може да докара до китаец в капитанското ...







                        ... Под наем - капитански мостик, с изглед към китайското посолство (зелените джамове на десния прозорец). еФтинко...





                        Последното разбира се е гадничко предвид че китайците ги докара съвсем друг, но - майтап да става
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: За кефа на Стефан

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:99a48fba13d9.jpg
Прегледи:1
Размер:70.2 КБ
ID:5312072

                          Коментар


                          • От: За кефа на Стефан

                            Да бе, и аз чух че руснаците формират полярни бригади. Работата вече е ясна.

                            Аз като ви разправям че в Америка са го закинали отсекъде ... Гепили даже тръбите на Пито от миговете. Глад, батка, глад ...

                            Коментар


                            • От: За кефа на Стефан

                              Начштаба округа возвращается со сборов и вызывает старую опытную машинистку:
                              - Вера Ивановна, надо срочно подготовить Приказ командующего округом
                              "О состоянии воинской дисциплины". Вы готовы?
                              - Готова.
                              - Ну и отлично. Тогда начинаем.

                              Н.Ш. (ходит по кабинету и диктует)
                              - ЁБ ВАШУ МАТЬ!!! !

                              М: (машинистка печатает)
                              "Товарищи офицеры! "

                              Н.Ш. - НИКТО НИХУЯ НЕ ДЕЛАЕТ!

                              М: "В войсках упала воинская дисциплина"

                              Н.Ш. - ФСЕ ЛЕЖАТ И ДРОЧАТ! !

                              М: "Командиры устранились от выполнения служебных обязанностей. . "

                              Н.Ш. - МЕДНОГОЛОВЫЕ ОПЕЗДАЛЫ, Б%Я, ПОЛЗАЮТ КАК БЕРЕМЕННЫЕ МАНДАВОШКИ, ВОДКУ
                              ПЬЯНСТВУЮТ, БЕСПОРЯДКИ НАРУШАЮТ, ЕБУТ ВСЁ, ШТО ШЕВЕЛИТСЯ!

                              М: "Воспитанием никто не занимается, строевая выучка ослабла, участились случаи пьяных дебошей и бесчинств по отношению к местному населению:

                              Н.Ш. - Е%%%Ь ФСЕХ!!!

                              М: "Приказываю! "

                              Н.Ш. - ЭТОМУ НОВОМУ ПРЕЗЕРВАТИВУ, ЧТА ВОЗОМНИЛ СИБЯ ДИРИЖАБЛЕМ, КЛИЗМУ С
                              ПАТЕФОННЫМИ
                              ИГОЛКАМИ, А НЕ ЛАМПАСЫ!

                              М: "Командира дивизии полковника Иванова предупредить о неполном служебном соответствии!"

                              Н.Ш. - ОСТАЛЬНОЕ СТАДО ПУСТЬ ВЫЕБЕТ САМ!

                              М: "Остальных виновных комдиву наказать своей властью"

                              Н.Ш. - ПИЗДЕЦЦ! !

                              М: "Командующий округом генерал-полковник Петров"

                              Коментар


                              • От: За кефа на Стефан

                                Аматьорски опит за превод:

                                Министерство на отбраната. Началник щабът се връща от среща и вика старата опитна машинописка:
                                - Вера Ивановна, трябва спешно да подготвим "Заповед за състоянието на дисциплината в армията". Готова ли сте?
                                - Готова съм.
                                - Отлично, диктувам.

                                - ДЕ*А ВАШТА МАМА!!!
                                М: (Машинописката записва):
                                Другари офицери!

                                - НИКОЙ НИЩО НЕ ЕБАВА!
                                М: Дисциплината в армията е спаднала!

                                - ВСИЧКИ ЛЕЖАТ И СЕ БАРАТ!
                                М: Командирите се отклоняват от изпълнението на служебните си задължения.

                                - ТИЯ КРЕТЕНСКИ ПЕДАЛИ, ПЪЛЗЯТ КАТО БРЕМЕННИ ВЪШКИ, КЪРКАТ ВОДКА, НАРУШАВАТ БЕЗПОРЯДЪКА И Е*АТ СИЧКО ДЕТО МЪРДА!
                                М: Никой не се занимава с възпитание, строевата подготовка е спаднала, увеличили са се случаите на пиянски изстъпления и безчинства спрямо местното население.

                                - ДА ГО НАВРА НА ВСИЧКИ!
                                М: Заповядвам:

                                - НА ТОЯ НОВ КАПУТ, ДЕТО СЕ ПРАВИ НА БАЛОН, КЛИЗМА С ГРАМОФОННИ ИГЛИЧКИ МУ ТРЯБВА, НЕ ЛАМПАЗИ!!!
                                М: Командирът на дивизия полковник Иванов да се предупреди за непълното служебно съответствие.

                                - ОСТАНАЛОТО СТАДО ДА СИ ГО Е*Е ТОЙ!
                                M: Командирът на дивизията да накаже останалите виновни съответно.

                                - ТЯХНАТА МАМА!!!
                                М: Командващ окръг генерал-полковник Петров.
                                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X