Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идиотска организация на движението

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Идиотска организация на движението

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Там е/беше точно така. Много ми е интересно какво е правил този човек и как е успял да направи този фокус.
    Гледам, видеото, гледам гугъл и нищо такова не виждам.
    Ако имаш предвид дебелото квадратно желязо, то това няма нищо общо с правилния монтаж, описан от мен.

    Коментар


    • От: Идиотска организация на движението

      Аз минавам от там всеки ден, понякога и няколко пъти - така е. "Дебелото желязо" излиза пред другите елементи и е в земята на метър и половина-два пред тях, какво като не е с привичния профил. Пък и колата именно на него се е нанизала. Може би конструкцията да е била повредена от друга катастрофа, или пък точно крайното парче да е откраднато, знам ли.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Идиотска организация на движението

        Добре че не съм инженер:
        Лекият автомобил е бутнал четири крепежни колчета на мантинелата, специално изчислени, за да удържат тежестта и на тирове.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Идиотска организация на движението

          С каква ли скорост е карал.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Идиотска организация на движението

            Се тая. Масата на тая пича въшка е никаква, отделно не вдига много. Изчислението е ташаци на рояци. Или изпълнението. Или и двете.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Идиотска организация на движението

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              ...какво като не е с привичния профил.
              Нищо не съм казвал за профила, а и си е много привичен всъщност.


              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Добре че не съм инженер:
              Лекият автомобил е бутнал четири крепежни колчета на мантинелата, специално изчислени, за да удържат тежестта и на тирове.
              Замисли се как работят. Кога заедно и кога самостоятелно?

              Коментар


              • От: Идиотска организация на движението

                Не, не са изчислени да удържат тирове. Не и при фронтална атака поединично и странично. Нямат и такава амбиция.

                Коментар


                • От: Идиотска организация на движението

                  Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                  Нищо не съм казвал за профила, а и си е много привичен всъщност.
                  Щото ми с стори, че нещо изрично подчерта да не ставало въпрос за него, а той си е нормална част от мантинелата и си много правилно монтиран.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Идиотска организация на движението

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    ...и си много правилно монтиран.
                    Това, че влиза в земята не означава, че е монтиран правилно.
                    Както и да е. "Бели кахъри" са това. Е, поне докато не ни дойде до главата.

                    Коментар


                    • От: Идиотска организация на движението

                      Добре де, това ми беше първия въпрос - и какво точно не е правилно? (Щот първия път, именно това с влизането в земята изтъкна.)
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Идиотска организация на движението

                        Скосяването трябва да е по-полегато. В конкретния случай обаче не това е проблемът, а монтажът на самата шина, която е хоризонтална. Някой спомена скоростта. Гарантирам, че и с 50км/ч последствията ще са много сериозни.

                        Коментар


                        • От: Идиотска организация на движението

                          Аз споменах скоростта. Не толкова във връзка с нанизването като такова, колкото с дълбочината му - отнесъл е няколко от вертикалните конзоли.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Идиотска организация на движението

                            Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                            Някой спомена скоростта. Гарантирам, че и с 50км/ч последствията ще са много сериозни.
                            Ииииии бря? Ама верно лиЙ ?! (© братко Козльо)
                            Аз пък предлагам да проверим. Същата кола - от мен. Чакам оферти за организация и миза.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Идиотска организация на движението

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Ииииии бря? Ама верно лиЙ ?! (© братко Козльо)
                              Аз пък предлагам да проверим. Същата кола - от мен. Чакам оферти за организация и миза.
                              Направо взимай същата кола и повтори същото на същото място. Евентуалното ти удовлетворение, че си прав и си натрил носовете на нищознаещите ще е къде къде по-голямо от това да спечелиш някой мизерен лев.

                              Коментар


                              • От: Идиотска организация на движението

                                Ако само тая въшка разруши това кое е наред?
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X