Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение



    КАжи къде е тоя "Бай Васо" ?
    На житница, автобусното депо.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      На житница, автобусното депо.
      Тва Потното ли бре?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Я плесни една рецепта!
        Е, че какво толкова рецепта. Буаш въпросния кромид и хич не му се втиляваш и на рязането, а даже е добре по-наедро, 7-8 пилешки бутчета, чер пипер, кимион, дафинов лист, бахар, малко червен пипер. Може и едно бурканче какви да е домати - натурални домати, лютеница, сос, кетчуп - няма значение. Аз като слагам домати (на каквото и да е), слагам и супена лъжица захар. На лягане фурната на 100 и като станеш изключваш, в гювеча до обед е още топло, та направо сервираш.
        Ма Гоблин нищо не казва.
        А сега си готвя джолан с царевица (преди три часа я измислИх тая рецепта )

        ПП
        А това на Земляне бива.
        Бе имаше едни "Българка", май верига бяха - има ли ги някъде още. Допреди 7-8 години имаше на нащо пазарче ("Стената") - много хубав курбан правеха.
        Последно редактирано от davc; 25-08-16, 21:52.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Тва Потното ли бре?
          Не знам вие така ли му викате, ма по посочения признак, същото требва да е
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Е, че какво толкова рецепта. Буаш въпросния кромид и хич не му се втиляваш и на рязането, а даже е добре по-наедро, 7-8 пилешки бутчета, чер пипер, кимион, дафинов лист, бахар, малко червен пипер. Може и едно бурканче какви да е домати - натурални домати, лютеница, сос, кетчуп - няма значение. Аз като слагам домати (на каквото и да е), слагам и супена лъжица захар. На лягане фурната на 100 и като станеш изключваш, в гювеча до обед е още топло, та направо сервираш.
            Туй ми харесва,ще пробвам. Ама мисля да сложа освен пилешко и свинско, а може и телешко. Пък и някой натурален суджук да фърля вътре. Баси, вече ми потекоха лигите.
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
              Туй ми харесва,ще пробвам. Ама мисля да сложа освен пилешко и свинско, а може и телешко. Пък и някой натурален суджук да фърля вътре. Баси, вече ми потекоха лигите.
              Правилно, но най-добре изобщо без перната гад, а я замести с ...агнешко !!
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                Вкъщи телешко комай се яде само на телешко варено. Не ни иде нящо туй жувотно (не че не сме пробвали всякак).
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                  Замотах се. Шкембеджийница "При бай Иван", 101 Принс стрийт, Ню Йорк

                  Не съм бил. Чувал съм добро. Pri Bai Ivan между другото звучи стандартно тайландски на латиница

                  За миризмите - няма грижи. На 18я етаж съм, отворя ли джам съседите няма да могат да се наслаждават вече. Затворя ли - ще се надцакваме с техните (въпреки че в интерес на истината блока ни е от немногото блокове за простосмъртни в които изолацията е добра, та нямаме много проблеми. Чук чук на дръв).

                  За суровините - просто ще трябва да си ги поръчам предварително в истинска месарница, и ще мине за лукс. Ма кеф цена има ли.
                  Така като се замисля - по корейските и китайските супермаркети продават далеч по-извънземни неща, вероятно там ще има в наличност. Но има риск да са накитайчени накорейчени с разни китайско корейщини.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                    Днес пробвах ново за мен , но много популярно в Заарата ястие: свински ушички на скара.......важи, ще си правя домашни
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Замотах се. Шкембеджийница "При бай Иван", 101 Принс стрийт, Ню Йорк

                      Не съм бил. Чувал съм добро. Pri Bai Ivan между другото звучи стандартно тайландски на латиница

                      За миризмите - няма грижи. На 18я етаж съм, отворя ли джам съседите няма да могат да се наслаждават вече. Затворя ли - ще се надцакваме с техните (въпреки че в интерес на истината блока ни е от немногото блокове за простосмъртни в които изолацията е добра, та нямаме много проблеми. Чук чук на дръв).

                      За суровините - просто ще трябва да си ги поръчам предварително в истинска месарница, и ще мине за лукс. Ма кеф цена има ли.
                      Така като се замисля - по корейските и китайските супермаркети продават далеч по-извънземни неща, вероятно там ще има в наличност. Но има риск да са накитайчени накорейчени с разни китайско корейщини.
                      Аре бе, шкембе има във всеки магазин. Ако искаш и конкретика от къде е по-добро да питам мама?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                        Туй ми харесва,ще пробвам. Ама мисля да сложа освен пилешко и свинско, а може и телешко. Пък и някой натурален суджук да фърля вътре. Баси, вече ми потекоха лигите.
                        Ми то ще го докараш до некъв вид капама, ама вместо зеле кромид. По принцип става вкусно, ако избегнеш добавки на мазнина, вино, бира и много вода. Също не слагай сметана или топено сирене,поне на мен не ми аресва. А бирата се ползва, когато вече е готово.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          За суровините - просто ще трябва да си ги поръчам предварително в истинска месарница, и ще мине за лукс.
                          Стига бе! Всъщност, суровини за кое? Щото тук повечето шкембе дето се продава, го водят американско, ма може и само да го водят (така като те слушам).
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                            Правилно, но най-добре изобщо без перната гад, а я замести с ...агнешко !!
                            Идея!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                              Всъщност сте прави. До поръчка опирах последно французина като ни идваше на гости и искаше да ни готви някакви дивотии, но те си бяха някакви там не знам какви си месища. Шкембе се оказва че има навсякъде де що има испанец или китаец.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                Днес пробвах ново за мен , но много популярно в Заарата ястие: свински ушички на скара.......важи, ще си правя домашни
                                Това е характерно за оная част на Тракия - практически всичката пача (без крачетата), я ядат на скара. Традиционно, още на погребението (свинското). Сливенски зет съм, та оттам са ми компетенциите.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X