Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Ся - да разправям, че съм детайлно запознат ...ще излъжа.
    Именно.
    По ред причини обаче в момента там не ядат субпродукти.
    В Отрелия основната е щото има овце в изобилие и могат и само мИсо да ручат. Визираните от теб събирачи са виждали овца само на картинка та те също не ядат такива неща.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Там е забранено даже в котешки и кучешки храни да се влага.
      Сурьозну? Тва ЕЖК-то е голема раута
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

        Аз се наплюсках безсрамно с кисело зелце(станало е вече, ооо как е станало), с много и мазничко свинско, и сега съм на червено със саздърма. Майната му на кръвното.

        Всичкото това е купувано, няма ни едно собствено производство.
        Туй мързела е велика сила. Винаги съм го знаел, ама сега се убеждавам.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Сурьозну? Тва ЕЖК-то е голема раута
          Що, ти да не би да произвеждаш котешки храни от шкембе за техния пазар. Дай да се спазарим на ЛС да не те издам на FDA, щотоуууу...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Що, ти да не би да произвеждаш котешки храни от шкембе за техния пазар. Дай да се спазарим на ЛС да не те издам на FDA, щотоуууу...
            Ми даже за човешка рънъ си се продава насекъде. Дори изобщо не говоря за Луизиана
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Кто гледам кво споделяме из темата - далече сме от фитнес-маниаци
              Ама като гледам долните постове, треа да зимате мерки, че обърне ли се каруцатааа ...

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Жената твърди, че напоследък съм взел да отпускам коремче. Което е пълна заблуда от нейна страна, разбира се.
              Вярно, пролетта изхвърлих няколко костюма, които не бях обличал десетина години - вероятно се бяха съсъхнали от времето...


              А-абе Гагич...
              ...Не ми се занимава - живей си в мизантропията.
              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Аз за последните три месеца качих 7 кила, предимно на корем. Тайната е по два и половина часа на ден в колата, седене пред компа, нередовно хранене (имам предвид по график) и занимаване с простаци. Е вдигнал съм и месените закуски с купешки айрян.
              За 7-8 месеца свалих 11-12кг, но благодарение и на тази тема съм почнал пак да заоблям бузите.

              Правилно хранене му е майката, но е в пълен разрез с тази тема.

              ... и се дръжте по-внимателно и разбиращо с Гагич !
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Ми даже за човешка рънъ си се продава насекъде. Дори изобщо не говоря за Луизиана
                Аз защо мислиш, че дадох линк към FDA? Ако не можеш сам да го намериш, да ти помогна? Продават, откакто българи ги светнаха, че стават за ядене (от гръцки и разни африкански имигранти най-вече) и в крайна сметка си измислиха съответните регулациЙ.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  ... Там е забранено даже в котешки и кучешки храни да се влага.
                  Сигурен ли си в това си твърдение, щото в храните за домашни любимци някои производители блъскат даже и умрели такива, отделно кожи, кокали, пера и т.н. ?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    По ред причини обаче в момента там не ядат субпродукти.
                    "По ред причини сега" изобщо не касае традицията!
                    А че тези, които не са виждали овца, не са яли и карантия от овца - мерси, че ме осветли. Но сигурно кормят охлювите (зЕми сЕга изрови в уикипедия, че в Австралия няма охлюви, та да пуснеш следващата реплика, с цел самата реплика)
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Аз защо мислиш, че дадох линк към FDA? Ако не можеш сам да го намериш, да ти помогна? Продават, откакто българи ги светнаха, че стават за ядене (от гръцки и разни африкански имигранти най-вече) и в крайна сметка си измислиха съответните регулациЙ.
                      Така де, противоречиш си - продава се.

                      Както и в Италия си се манджори яко - Виж кво е трипароли.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        "По ред причини сега" изобщо не касае традицията!
                        Я ми дефинирай традиция?
                        Щото традиционната шопска салата е продукт на балкантурист
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Аз се наплюсках безсрамно с кисело зелце(станало е вече, ооо как е станало), с много и мазничко свинско, и сега съм на червено със саздърма. Майната му на кръвното.

                          Всичкото това е купувано, няма ни едно собствено производство.
                          Туй мързела е велика сила. Винаги съм го знаел, ама сега се убеждавам.
                          Мчи, ку си гледал праситу и са го не скопили как си требе, ми ку ти вкисне червеното винце, ми ку си тъпкал създърмичка и кучиту ти я сръфало.... кво кръвно мое да дигнеш, ехееееееей. Най- си'й добре от бакалията.
                          И аз си купих готови суджуци за веене, че някои от тях вече и поизвееехехехеееееяха. Ми, бива ги. Пак си ми остават между зъбите,
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            ... Щото традиционната шопска салата е продукт на балкантурист
                            Факт! Което не й пречи вече да е традиционна.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

                              Както и в Италия си се манджори яко - Виж кво е трипароли.
                              Дам, в Италия ядат едни варени далаци. Продават ги в питки като хотдод. Това на юг де.

                              Пп от тях ми се повдига. Ама аз не съм по карантията изначално
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                И аз си купих готови суджуци за веене, че някои от тях вече и поизвееехехехеееееяха. Ми, бива ги. Пак си ми остават между зъбите,
                                И аз така, само дето моите са вече напълно готови. Ама щото ми е за първи път-взех само 10 броя, за проба. Вече са 6...
                                А трябва да опазя 2 броя за "събитието" което е наследник на шуменското състеьзание, и в комплект с дренчената, и 3 литра от купешкото червено ще ме отсрамват пред гостите.

                                Ааа, и две-три филенца, дето били меки отвътре.

                                Всичките мезета са взети от същата тази "свиневъдна компания" в съседното село.
                                Купешки, да, ама на мен не ми пука, важното е да ми е вкусно.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X