Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бегачката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бегачката

    Това е от един друг форум.Не се сдържах.
    Тоз Ямахата голям гало6!!!Аз го викам пред гаража да идва да ми види колата,че е бегачка-туй наскоро го разбрах аз.Махнах капака на мотора и гледам обаче нещо не е наред-таз кола маи с по 6 клапана,не знма аз не разбирам.Оба4е ако е с 6 клапана зна4и е бегачка викам си аз.Тогаз викам тоз Ямахата на състезание и той идва.Показвам му аз тез валове тез клапани-той се учудва-наистина маи ще върви таз кола ми вика,оба4е не може то така 1.6 да побеждава Астра 2000 16.Казвам му аз:Баткооооооооооо,тука тунинг има нещо ве май ще те побеждавам,а пък той страх го фаща и вика:Аз сега мощна капа4ка на Астрата ще правя и пак победа ще имам върху тебе.Айсиктир си викам аз квай таз капа4ка-ибало си е мамата.Отивам тогаз при най-добрия майстор тунинг да ми прай-той гледа.Гледа той и ми вика:Таз твойта кола проблем има-няма ти ги няколко клапана,по 6 на цилъндир трябва да си ти само по 4 има6,защото на валовет по 6 гърбици има-айсифон!Тогаз разбирам аз какво е станало-оня от Варна ма прееба-дет от него Хондата купих-зел ми е тои мойте клапани дет липсват и си ги е сложил на неговата Хонда.Аз така си мисля,знайти ли защо,защото на тоз от Варна(търгашин е някакъв той-Стамен му викат)много му вари Хондата,аха викам си аз -тоз със мойте клапани кара-айсифич!Ако някой го познава тоз Стамен да му казва-клапаните ми да връща............
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

  • #2
    До: Бегачката

    Няма друг отговор!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      До: Бегачката

      Това е някакъв майтап, но е много яко.И на мен ми продадоха Фиестата без заден дифт и блокаж, и лебедка нямаше
      както си трябва.Да не говорим за бързи и бавни.

      Коментар


      • #4
        До: Бегачката

        това нормален човек не може да го съчини
        е тва е за бисери
        поздрави

        Коментар


        • #5
          До: Бегачката

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Това е от един друг форум.Не се сдържах.
          Абе ти редуктори нямаш ли за слагане, къде се ровиш. Рано рано ме заболя корема...

          Коментар


          • #6
            До: Бегачката

            Баси...а си мислех че аз съм глупав

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X