Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери по време на пазарлък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бисери по време на пазарлък

    Поразгледах форума но не намерих никъде подобна тема,а съм сигурен че на всеки му сА е случвало като отиде да купува някоя машина продавача да изръси някой бисер на който се смеете по няколко

    Предполагам на всички ще ни е интересно да ги прочетем и да се посмеем дружно на такива изказвания


    Миналата година отиваме с един приятел да вземеме едно MZ rt3 от един дърт военен след около час пазарлък за една купчина ръжда
    се появява едно цигане и вика
    -"старши ма'ни ги тия,ебавЪт тЪ,ти знаАш ли по дискавъритУ колко пари шЪ ти дадът за тАА антиЪ"

  • #2
    От: Бисери по време на пазарлък

    Преди време беше много актуално (пък може и сега), из автокъщите всички коли да са на пенсионирани лекари или адвокати, които са ги карали само през weekend-а я за риба, я до вилата и то на не повече от 50 км в двете посоки Чак да се зачуди човек защо всички пенсионирани лекари/адвокати си изпращат колите точно в Бг.
    Отделен е въпроса, че професията на човек няма голямо отношение към това дали ще си "пържи" колата ама...

    Коментар


    • #3
      От: Бисери по време на пазарлък

      Още една култова обява:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:virago.jpg
Прегледи:2
Размер:89.8 КБ
ID:5641514

      Коментар


      • #4
        От: Бисери по време на пазарлък

        Преди време, докато още имаше "Мулти-драма " в Русе, ходехме да се забавляваме със "специалистите" ,работещи там, но един път направо не издържах ... седнах на пода чак.

        Та тогавашния ми шеф ми казва да намеря скенер във формат А3, аз знам , че там няма , но от цял ден обикаляне в града влизам да разпусна , а и беше станало обяд . Видях се с няколко приятели и преди да хапнем си рекохме, да се посмеем

        Влизаме и питаме за скенери. Водят ни до щанда със скенери. Аз казвам , ама искам А3 гормат. Служителя обхожда рафтовете ... чеше се ... почва да звъни по телефона. Пристига една клатеща се на токчета ..... кьора се на баджа ... ИНЖ. ... нещо си .... "специалист" Та пита ни това нещо ..... какъв е проблема ? Аз отоговарям , че проблеми нямам , просто си търся скенер, който явно не предлагат тук. В това време тя като подпали .. ама как няаааме беее , ето 3 стилажа имаме. Аз пак , вече подготвен за големия смях .... казвам , че търся А3, а тук изложените са само А4.
        И точно тук , Зевс не се смили над мен и ме халоса с големия си чук , посредством устата на това нещо , което работеше там и ми избълва в лицето , като не съм разбирал , защо не съм търсил специалистите , акто нея , да ми кажат , че те скенерите се настройвали за кой формат да сканират ................................
        Мале докато го пиша .... пак ще падна от стола
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Бисери по време на пазарлък

          На чист Горублянски.
          "...Широко, удобно, сичко му работи. Седаш и забравяш!.."

          И още едно от любимите.
          "...С големия компютър ...."
          К'ъв е малкия аз не го знам.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Бисери по време на пазарлък

            Нещо от по-близо
            Първоначално публикуван от от тук
            от резервоара дори и аз не мога да източа капка гориво........ без шило. Когато и двата прозореца са вдигнати врата трудно се затваря. Когато работи на място ..чопли семки..
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #7
              От: Бисери по време на пазарлък

              Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
              Преди време беше много актуално (пък може и сега), из автокъщите всички коли да са на пенсионирани лекари или адвокати, които са ги карали само през weekend-а я за риба, я до вилата и то на не повече от 50 км в двете посоки Чак да се зачуди човек защо всички пенсионирани лекари/адвокати си изпращат колите точно в Бг.
              Отделен е въпроса, че професията на човек няма голямо отношение към това дали ще си "пържи" колата ама...
              в този контекст,седнали сме на по чашка и една компания вносители разправят колко били добри автомобилите дето внасят,и един приятел им вика

              -"момчетаа,аз ше взема да купя един автобус и ше ходя у Австрия,ше забогатея,всяка неделя ше возя бабичките на цурква и на доктор че вие им изкупихте колите и те няма с какво да ходят"
              Последно редактирано от gergo0wski; 12-02-15, 17:25. Причина: допълване

              Коментар


              • #8
                От: Бисери по време на пазарлък

                Aaa. В тази връзка.
                "...Отрязахме дървото пред гаража, да изкараме колата...."
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Бисери по време на пазарлък

                  "Те това е кола, един милион километра и "добър ден"!(демек тамън се е разработила) "А като чуеш цената, Ше ти сЪ сцепи джуката... Ако намериш нЕкъде под тая цена, ти я подарявам тази!" "Уникална е, това е най-добрия мотор на марката, по-добра нЕма да намериш. Другия модел който търсиш, нищо не става вече от него - ония нЕмат живи съученички!", "Добре, а кажи колко даваш за тая кола, па аз ще ти кажа колко ѝ искам?!" - Разговор преди години във Враца, хвалят ми една стара Е-класа, докато ние търсим W124.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бисери по време на пазарлък

                    Колата е перфектна,взел съм я от Германия,на една баба беше,бастуна и е още в багажника...
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бисери по време на пазарлък

                      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                      Колата е перфектна,взел съм я от Германия,на една баба беше,бастуна и е още в багажника...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бисери по време на пазарлък

                        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                        Колата е перфектна,взел съм я от Германия,на една баба беше,бастуна и е още в багажника...
                        Що си и взел бастуна бре серсем? А сега как ще ходи бабето?
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бисери по време на пазарлък

                          Същия номер го играха на приятел - 'от баба е колата.. яяяяя виж, забравила си очилата в жабката (някакви дърти бабешки цайси)'
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бисери по време на пазарлък

                            Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                            това сигурно е на шумахер баба му

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бисери по време на пазарлък

                              В обратния вариант - на времето като си купувах пасата 11.2006г /беше на 4г 57000км/ от един колега на брат ми в Мюнхен, човечецът ми се извини 5 пъти, че била влязла мишка и нагризала малко шофьорския колан и щората на комбито... Даже ми показа снимка с капанчето как я е хванал След това 3 пъти ме пита цената ОК ли е - доволен ли съм Мисля, не е нужно да споменавам, че ми даде 2-ри комплект гуми с джанти, оригинални рейки за багажник... Даже и няколко СД-та да си слушам музика по път за София...

                              Пък баничарката от аватара я купих за 200 евро и като компенсация, че не е измита, момчето беше напълнило резервоара с нафта предния ден

                              Дали ще ида да си купя кола от джамбазите Само като им видя селските физиономии и "правоговора" и съм избягал, ако ще и Бентли за 500лв да продават...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X