Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери по време на пазарлък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Бисери по време на пазарлък

    Първоначално публикуван от Th3_J4k4l Преглед на мнение
    На поредния торилник пускам климатика -копчето светна, но нищо....Викам нали работеше, а той :Ми работи виж, че свети.Аааа нема да се разберем мен ми трябва за студено бе,не за лампа . Джамбаза :аааа той е само за допълване, че те в Италия ги точат,че там е скъп фреона и го продават.
    Като търсехме мазда за жената, гледаме една в Добрич, на обявена с климатик.
    Копче има, натискаш свети. В коша нищо от климатичната система. Продавача обаче твърдо убеден, че климатик има.
    На този модел има- няма климатик, копчето си го има.

    Коментар


    • #77
      От: Бисери по време на пазарлък

      И на моята витара свети ...Знаеш я .Че си няма - няма си .
      Ама на маздата ми има , и си работи !

      Коментар


      • #78
        От: Бисери по време на пазарлък

        Вече ги няма тези джамбази дето вкарват коли "на ход", а те са най-големите атракции..

        Коментар


        • #79
          От: Бисери по време на пазарлък

          Обаждам се за една,оговаряме се да я погледна,но ме предупреждава,че може да закьснее малко,че бил зъболекар.Спирам на паркинга,звьня,вдига някаква фльорца,зъболекаря е в операция,слизам аз........идва една цялата в зелено,носи едно ключове,подава ми ги и ме моли да изчакам,той е сега щял да свьрши,фрьцна се и си замина.Рових аз каквото рових,идва и тоя целия в зелено,Сори ма операция,закьснях малко,взимай я,че сьм си купил друга и тая стои на улицата.........
          Бре викам си,тоя льже като нашенски тьргаш,че и зелена нинджа ше дойде.Отивам след седмица в тях да взема колата,а вьтре един нов Лексус,а горкия мерник стои на улицата.

          Ми взех я,зъболекарите и те карали коли,от поп с килимявка още не сьм купувал,но има време.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #80
            От: Бисери по време на пазарлък

            Мой приятел има автокъща. Един от автомобилите го е регистрирал и си го кара. И то защото го е купил от църква, служебен само на 60 000 км за 13 години и ако го изложи в автокъщата никой няма да му повярва...
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #81
              От: Бисери по време на пазарлък

              Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
              Вече ги няма тези джамбази дето вкарват коли "на ход", а те са най-големите атракции..
              Аа още се срещат.

              ПП. Наскоро изхвърлих копието от оригиналния талона на Поло мк2 на един приятел със първи собственик сестра Жозефин. Само не помня киломтрите колко бяха. Полото е при 5 или 6 собственик и хич не мисли да умира. Ма малко очукано щот го кара жена.
              Последно редактирано от bilbo27; 11-03-16, 12:03.
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • #82
                От: Бисери по време на пазарлък

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Обаждам се за една,оговаряме се да я погледна,но ме предупреждава,че може да закьснее малко,че бил зъболекар.Спирам на паркинга,звьня,вдига някаква фльорца,зъболекаря е в операция,слизам аз........идва една цялата в зелено,носи едно ключове,подава ми ги и ме моли да изчакам,той е сега щял да свьрши,фрьцна се и си замина.Рових аз каквото рових,идва и тоя целия в зелено,Сори ма операция,закьснях малко,взимай я,че сьм си купил друга и тая стои на улицата.........
                Бре викам си,тоя льже като нашенски тьргаш,че и зелена нинджа ше дойде.Отивам след седмица в тях да взема колата,а вьтре един нов Лексус,а горкия мерник стои на улицата.

                Ми взех я,зъболекарите и те карали коли,от поп с килимявка още не сьм купувал,но има време.
                Три пъти го четох, но не схванах къде е бисера. Може ли разяснение!

                Коментар


                • #83
                  От: Бисери по време на пазарлък

                  Бисера ЗА МЕН е че след 100 подобни истории най-после попаднах на кола,разказвам го на моите механици Българи тук и още ме бьзикат с Оная зъболекарската..........близо 400 000 километра без особенни проблеми.

                  Сега тьрся с изльскан таван,може пьк и такава да има.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #84
                    От: Бисери по време на пазарлък

                    Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                    Три пъти го четох, но не схванах къде е бисера. Може ли разяснение!
                    И аз доста се чудя. Ама в хамериката явно е друга бирата.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Бисери по време на пазарлък

                      Гле'йте с'я.... След хиляди истории за лъжите на джамбазите, най-големите бисери са именно редките случаи когато нещата реално, в действителност, са такива като от джамбазка измислица.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • #86
                        От: Бисери по време на пазарлък

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Бисера ЗА МЕН е че след 100 подобни истории най-после попаднах на кола,разказвам го на моите механици Българи тук и още ме бьзикат с Оная зъболекарската..........близо 400 000 километра без особенни проблеми.

                        Сега тьрся с изльскан таван,може пьк и такава да има.
                        Ха, ха... кой мразеше да си обяснява вицовете?
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Бисери по време на пазарлък

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Бисера ЗА МЕН е че след 100 подобни истории най-после попаднах на кола,разказвам го на моите механици Българи тук и още ме бьзикат с Оная зъболекарската..........близо 400 000 километра без особенни проблеми.

                          Сега тьрся с изльскан таван,може пьк и такава да има.
                          Е той доктора се е прецакал, то общо взето, който продаде такава кола съжалява скоро след продажбата
                          Аз вече 2 си имам, сега е ред на 600, търся "доктор"
                          ТЛК 80 4,2ТД-95г

                          Коментар


                          • #88
                            От: Бисери по време на пазарлък

                            Здравейте,

                            Преди две седмици реших да посетя една обява в Германия за едно субару легаси седан, на много малко километри, в наистина доста добро визуално състояние.
                            Отивам в автокъщата, освен немски, (който аз не знам) говорят само руски. Докато оглеждахме визуално колата имаше двама джамбази с нас. Колата се водеше по документи на собственик 35-ти набор. Имаше добър вид. Видях, че е с масло - доста над необходимото. Когато стана време за палене, веднага я чух - един от клапаните изтрака много силно, след което утихна. Докато работеше на място - появи се един дядка около 60-те, който на немски взе да ме разпитва нещо - посочих му джамбазите. Той взе да говори с тях и според това, което разбрах е дошъл да купува същото субару. Джамбазите ги долових да му казват, че сме дошли първи и трябва да си довършим огледа. Качих се да карам - липсваше всякаква мощност, при спиране тресеше, общо взето - зле. Клапана на високи обороти се чуваше как трака.
                            Върнахме се в автокъщата, и аз му казвам на джамбазина:
                            Тая кола няма мощност, има прецакани един или няколко клапана, не е за мен. Обърнах се и се запътих към колата, с която бях дошъл. Вторият "купувач" (дядката) ми подвикна на чист БЪЛГАРСКИ: - момче от къде си? !!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Бисери по време на пазарлък

                              Преди две години един приятел искаше да си купува Terrano 3.0DI.Джипа действително беше много хубав имаше редовна сервизна книжка.Продавача естествено го хвали и ни обяснява колко е добър за зимата особено ако му включил блокажа!..???(Понеже аз имам такова терано знам,че оригинално модела има само LSD.Питам продавача да не е с допълнително поставян блокаж и той се опита да ме увери,че този джип и всички такива 3 литрови терана имат по ДВА блокажа в задният мост и LSD и.100% твърд АВТОМАТИЧЕН блокаж.Все пак го взехме този джип.Човека който го купи си го кара доволен е от LSD-то и "твърдият автоматичен 100% блокаж" и двете в задния мост.
                              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Бисери по време на пазарлък

                                Има такива блокажи, но не са вграждани серийно никъде.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X