Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери по време на пазарлък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Бисери по време на пазарлък

    Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
    ...има столчета и столчета... ами, ако е по-скъпо от колата - не столчето, а колата е подарък
    Сигурно е чиста случайност, ма гледам все чисто нови нонейм китайчета забравят....
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #62
      От: Бисери по време на пазарлък

      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      Сигурно е чиста случайност, ма гледам все чисто нови нонейм китайчета забравят....
      Не, бе, те тамошните деца не се опикават в детските столчета и не ядат в тях, та затова са тъй запазени
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #63
        От: Бисери по време на пазарлък

        Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
        Е не издържах
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=195256

        карани са само един път на .........................
        Износването на гумите им сваля цената. Изключение прави само ако са изтъркани по камънаците на Дакар - това е повод за повишение на цената
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • #64
          От: Бисери по време на пазарлък

          Реална снимка от обява в интернет...
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a7331431o.jpg
Прегледи:1
Размер:68.9 КБ
ID:5648247
          First Man, then Machine!
          Lada Niva
          Honda XR 400

          Коментар


          • #65
            От: Бисери по време на пазарлък

            [ATTACH=CONFIG]792211[/ATTACH]
            Бъгито го виждате на снимките , виждасе и състоянието има лед светлини вътре, Лупи за фарове от пред , стоп , габарит изрядни , 40-45 см. височина от земята 50 зъбен Зъбак от зад за по добра тяга , има малък дефериенцяк от зад който предава към гумите с полоски при завиване едната гума изключва както си е по закона на физиката , движи се без проблем по Горски патеки и по ниви дори тегля ремарке с него в гората , Ходя за Трюфели с него и съм много доволен но сега имам по голям проект и затова го продавам , Предните гуми ги виждате , че са от кола , ако имате материали можете и да си ги смените . Ако се сложи по голям двигател Пример от ИЖ няма да има никакви проблеми по какъвто и да е терен , ако имате въпроси се обадете



            може много лек коментар според уговорката ни на везна

            както си е по закона на физиката
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              От: Бисери по време на пазарлък

              ... и зъбен Зъбак
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #67
                От: Бисери по време на пазарлък

                Как ли не бях виждал до сега да пишат тази "толкова трудна" дума - диференциал, ама така не бях: дефериенцяк
                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                First impression is not always true. Get inspired.
                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                Reading is sooo boring, unlike writing!

                Коментар


                • #68
                  От: Бисери по време на пазарлък

                  Когато обикалях да търся Терано-то се на гледах и на слушах на бисери . Едното поизгнило кърпено в коша (от първокласник ), боядисана ламарината със спрей (до където може да се бръкне без да се разглобява)-питам кой го е правил, а търгаша вика аааааа те в Италия са си го правили те си ги поддържат да неръждясват. На един друг гнилоч вече бях видял, че задните гуми са изядени от вътре. ... предницата е кърпена -джамбаза вика: Глей кви гуми има само те са ти 1 500 лв ,и аз му викам та затва ли сложихте изядните от зад ��и той загуби слово.На поредния торилник пускам климатика -копчето светна, но нищо....Викам нали работеше, а той :Ми работи виж, че свети.Аааа нема да се разберем мен ми трябва за студено бе,не за лампа . Джамбаза :аааа той е само за допълване, че те в Италия ги точат,че там е скъп фреона и го продават.Друг пример :пуши и люти от зад �� (поне не беше гнилоч ) няма мощност, а търгаша вика не са го зацепили в Италия. ....па и то едно ГНП е 80 - 100 лв. ........И много други ��

                  Коментар


                  • #69
                    От: Бисери по време на пазарлък

                    Търсим кола лятото за дъщерята отиваме на обява в Габровска автокъща.

                    Влизаме дълго разглеждаме и се спираме на една тойота Ярис сядам вътре разглеждам я и решавам да запаля двигателя.
                    Давам контакт и обхождам уредите с поглед спирам на горивомера показва малко над половин резервоар и продавача не пропуска да отбележи : Его на и с немския бензин е останала почти пълна.

                    Влизаме в следващата Автокъща на следващата кола за моя изненада горивото пак малко над половината и версията пак същата - Немски бензин ................
                    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                    Място и хора към които да принадлежи ...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Бисери по време на пазарлък

                      Колата е карана от немски свещеник само от тях до църквата, и обратно.
                      Максимум - до гробищата да е карал..

                      Как позна, че от свещеник е карана?
                      Ми виж тавана бе, виж как е изтъркан от килимявката...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Бисери по време на пазарлък

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Ми виж тавана бе, виж как е изтъркан от килимявката...
                        Немски свещеник с килимявка? Ще да е от църквата в руския квартал.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Бисери по време на пазарлък

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Ще да е от църквата в руския квартал.
                          Ако няма пълнител от АК под седалката не се брои.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Бисери по време на пазарлък

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Ми виж тавана бе, виж как е изтъркан от килимявката...
                            Немски свещеник с килимявка? Ще да е от църквата в руския квартал.
                            Това е добро.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • #74
                              От: Бисери по време на пазарлък

                              Докато чаках за оформяне на документи в един автосалон, някакъв индивид донесе една връзка бастуни (и тази която харесах имаше).

                              Коментар


                              • #75
                                От: Бисери по време на пазарлък

                                преди месец отиваме у монтана при един тьргаш за стара работна кола/пасат 3 дизел/ уговорката е че всичко е на шест,да палиме и да си ходиме.спираме колата като на снимките без разминаване.аиде да я палиме.един работник я пали сьс помощен акомулатор.затваря капака веднага!колата работи хубаво, обаче мерише на нафта.отваряме капака гледам и невярвам на ушитеси!!!!!!!!!от гнп- то тече нафта,а тези му направили от ламарина улеи по които да отива на земята.казвам нали каза че всичко е точно,гледаи тука нафтата тече!! епа има затова тече.щом си толко маистор ела дате водим вьв магазина купи за 20лв. гумички за помпата смениси ги за един час и нема да тече..неможах да кажа и една дума!апрез целото време не спря да повтаря че климатика и работи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X