Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери по време на пазарлък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Бисери по време на пазарлък

    Ходих с баща ми по автокъщите в Стара Загора да търсим бентличарка или ван. Спираме в една и гледаме едно галакси 1.9 тди на примамлива цена. Заговорихме се с джамбазина, дизел вика гледайте как пали, наистина лесно запали. Гледам пуши леко бяло, казвам си сигурно е конденз. Поработи 5 минути докато огледаме салон екстри и т.н. и казах на баща ми да го жегне малко да видя отзад как е. Като се появиха едни сини образи, едни пушеци... джамбазина като се вкисна колко сме били малоумни да тормозим колата студена... до тест не се стигна.
    Кольо Динев

    Коментар


    • #47
      От: Бисери по време на пазарлък

      Това е от тук в нашия форум

      Здравейте колеги, продавам Citroen C5 1.6 Hdi, 2006г, нов внос,от АВСТРИЯ, сереизирана и обслужвана до последно, остават и 13хил. км. до следващото обслужване. Колата е без удар, карана е от управител на банка, С 4 чисто нови зимини гуми мишелин алпин. Изключително икономична. Колата е без ръжда и не е пребоядисвана. С много екстри/авто пилот, тракшън контрол, адаптивни светлини и др./. Регистрирана!!! тел. за контакти 0876 13 11 23


      Цената за форума е 5600лв.

      Коментар


      • #48
        От: Бисери по време на пазарлък

        Декември се наложи да си купувам друг бус.Харесах си един Транзит от сливенска автокъща.
        2001 година и уж на 130 000 км.По принцип знам че такова животно нема ама ми хареса на първо четене.
        Отидох - запалиха го и се качих да го разгледам от вътре.
        Гледам на километража - 312 000км.Питам пича що така, ааа - вика - забравихме да го върнем.
        Спазарихме се.
        ........................
        Иван Маринов
        CRF 250 X
        Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

        Коментар


        • #49
          От: Бисери по време на пазарлък

          Знам един джамбазин от Горубляне, който продал над 20 автомобила, само с един ретро чадър който бил на попа, стюардесата, доктора и т.н.обаче не го давал на новите собственици ( чадъра ) защото искал да има спомен от най- добрата кола която е купувал в кариерата си.
          0885602543- Стефан

          Коментар


          • #50
            От: Бисери по време на пазарлък

            Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
            но имах много либси и либсващи болчета
            Ми то в темата за бисери-бисер
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #51
              От: Бисери по време на пазарлък

              Преди малко попаднах на това
              Много запазена не е настъпана. Много екстри, фарове с лупи, 2 застраховки, 6 скорости, 2 климатика (ляв и десен) Remap, премахнат катализатор, дюзи 480cc, 263 к.с. 495н.м. Измерена на дино преди седмица.. 6 на 100 разход. С туба 1200w rms. Всичко по колата е ток и жица

              Коментар


              • #52
                От: Бисери по време на пазарлък

                Абе ей, ти кола с климатик карал ли си? Как така ще пускаш климатика, докато колата работи на свободен ход? Найш ли кво ще стане?

                После се оказа че климатика и на свободен и на всякакъв друг ход не работи. Ама бил само за зареждане ...
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #53
                  От: Бисери по време на пазарлък

                  Продава се кола, на която по всичко и личи, че не си знае пробега, но търговеца упорито твърди, че е на 90 000км.?! Завързах спор с него, насъбраха се сеирджии( и евентуални купувачи) и оня казва-абе тая кола е внос от о-в Капри, къде ще навърти километри там?

                  Продава се кола внос от Италия(талянка) и след оглед виждам, че е била с климатик, който обаче свален. Питам търговеца защо го е свалил, а той вика-не, бе не съм го свалял аз, ами колата е била на негър, който нямал нужда от климатик, защото негрите издържат на жега, та той го е свалил да не настине!
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Бисери по време на пазарлък

                    От "Мобиле":

                    широки мостове, автоматичен хълбок, възожен коментар
                    Не знаех,че и джиповете имат хълбоци,мислех си дали пък нямат и бедра,талии.......
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #55
                      От: Бисери по време на пазарлък

                      И от ''карс''-а
                      Допълнителна информация
                      Цената е близка до подарък! Мога да го сваля на тази цена,ако е на железни джанти . Засега не ми остава време да го засмея малко и да му искам 2000лева........Цената се коментира между 1150лв и 1650лева!.............Имам и няколко голфа без забележки,но доста над тази цена!.....................ПРЕДЛАГАМ И ПАКЕТНИ ЦЕНИ ЗА НЯКОЛКО АВТОМОБИЛА! .................................. ТОЗИ МОДЕЛ ГОЛФ Е С НАЙ-ЕВТИНАТА ВЪЗМОЖНА ПОДДРЪЖКА и НАЙ-НЕПРЕТЕНЦИОЗНИЯ МОТОР!!! На студено пали от раз, и топъл също пали!!! Ходовата част е стегната!!! Стъпа здраво в завоите и ускорява чудесно! МНОГО НИСЪК РАЗХОД НА ДИЗЕЛ!......1,9ТУРБО ДИЗЕЛ/75коня-Върви доста добре за тези коне и кубатура ,а гори само 5л. на 100км-извън града, 6литра градско!.......Перфектно настроена ГНП-БОШ-механична-НАЙ-ЗДРАВАТА НАФТОВА ПОМПА СЛАГАНА В ТОЗИ МОДЕЛ!!! С тази кола спестявате стотици левове от ходене за настройки по майсторите! .............Голфа е ГТД-изпълнение с РЕКАРО седалки! Фаровете са автоматични! МОТОРА работи отлично без тресене и пушеци,колкото и да го надувам!!!!ТУРБИНАТА Е В ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ! НЕ ГОРИ МАСЛО! ....Най-важното е ,че пали на -20! Днес сутринта доста по-нови дизели не успяха да запалят изобщо! Слагам си Кастрол ТДА да не ми мръзне нафтата и нямам проблеми! ... Маслото е сменено днес със 10В40-Мотул!!! Антифриза е подсилен със ЗЕЛЕН НЕМСКИ концентрат на -80! Този антифриз промива радиаторите и всички водни съединения и ги пази от корозия! Като си смени цвета се сменя пак. Следваща смяна на масло-не по-рано от 9000км! .... КОЛАТА Е ПРОВЕРЕНА-ЗДРАВА Е, и МОГА ДА Я ДОСТАВЯ НАВСЯКЪДЕ ЗА 100лв!!! Колата си има дребни забележки-не очаквайте да купите кола за тези пари и да е слънце! Но не е изгнила и си заслужава да се вложат пари в нея! Давам Ви я с 2-та талона ,без прехвърляне-ще спестите едни 150лева! ............ БАРТЕРИ правя само за Mercedes, BMW, СУБАРУ Легаси-комби 2000/116коня, Голф 3- комби 1,9ТДИ или за много-евтини коли (дори за скрап) с доплащане!
                      За контакт с продавача За контакт Изпрати запитване
                      Частно лице
                      инж.Джамбазки
                      Габрово

                      Колата съответно е голф
                      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                      Коментар


                      • #56
                        От: Бисери по време на пазарлък

                        В Дупница на авто-мивките най-мразеха да чистят коли с косми от кучета.
                        Джамбазите нарочно ги втриваха, за да кажат, че човека си е возил само кучето до парка и обратно.
                        А обикаляйки страните от западна Европа по онова време, събираха де що водят оставено до кофите, я мебели, я телевизор, я хладилник...
                        Та в тоя ред на мисли, преди много години, ми предлагат един цветен телевизор на цената на НОВ....Викам, ама това е втора ръка, защо е тази цена???
                        Отговорът беше, че е ЧИСТО НОВ, понеже тоя телевизор е бил на един сляп човек.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Бисери по време на пазарлък

                          Един познат продава едно пежо:Тая колица е била на една монахиня и тя е карала само в двора на манастира!Затуй на толкоз малко километри.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Бисери по време на пазарлък

                            - Тая кола е карана само от лекари!
                            - Хъм... а защо задната седалка е толкова мърлява?
                            - Ами-и-и-и ... от медицинските сестрички, бе ... нали ти казах, че е карана от лекари!
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #59
                              От: Бисери по време на пазарлък

                              Преди време търсихме кола на приятели, и си бях взел в джоба дебеломера...
                              Та гледаме един автомобил, който изглежда излъскан, ама дебеломера показа, че е видял доста боя и кит дори по покрива...
                              Казвам му на приятеля са това, а мутричката - джамбазин наперено - 'я с тея уредчета не ми ги пробутвайте - работа не вършат'...
                              Та се завърза спор при което мутричката казва на всеослушание (и пред мадамата си) - я тогава измери моя нов SL ей там (е, почти нов)..
                              Огледах го и му казвам - ами пребоядисвани са преден ляв калник, предна лява врата, колонка....
                              Мадамата му се опули (явно се е хвалил с колата си без никакви забележки), а мутричката започна да мънка, как било само леко ожулено и т.н.
                              С това комуникацията ни приключи...
                              Да, случват се такива инциденти, и лошо няма ако е ремонтирано хубаво.... Ама не обичам да ме лъжат и да се правят на тарикати...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Бисери по време на пазарлък

                                Е не издържах
                                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=195256

                                карани са само един път на .........................
                                Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                                Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                                Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                                Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X