Обява

Свий
Няма добавени обяви.

27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

    stanimir.k1973 хиляди благодарности!!! Ще поръчам веднага да видим! Мерси отново

    Коментар


    • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

      За нищо,нали затова сме тук та да си помагаме,а и като знам как и аз се лутах по този и подобни въпроси така че УСПЕХ!

      Коментар


      • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

        Коя е най-често използваната честота в СВ диапазона при разходки в планините и off-road. Освен посочените 9,19, и 27 канал на решетка d
        нищо повече не можах да открия. Имам 2 ръчни и една мобилна станции
        - 200 канални, които искам да ги използвам и да са полезни при разходките. Район на действие - Западна Стара планина.
        Поздрави!
        Любомир Бончев 0889216605
        Jeep Cherokee Sport 2,5 td - 1998

        Коментар


        • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

          Във Враца на 25 или 31 канал можем да се чуем,всяка вечер сме там(е за сега сме само двама).На 33 канал понякога съм засичал активност,едната станция е в Згориград а другата е някаде в балкана в някаква кошара .
          Поздрави!

          Коментар


          • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

            Първоначално публикуван от stanimir.k1973 Преглед на мнение
            Във Враца на 25 или 31 канал можем да се чуем,всяка вечер сме там(е за сега сме само двама).На 33 канал понякога съм засичал активност,едната станция е в Згориград а другата е някаде в балкана в някаква кошара .
            Поздрави!

            Предполагам, че говорим за решетка d! Ще се опитам да вкл. станцията към 22 00 часа, в някой ден до края на седмицата, за да се чуем.
            Поздрави!
            Любомир Бончев 0889216605
            Jeep Cherokee Sport 2,5 td - 1998

            Коментар


            • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

              Първоначално публикуван от lubo56 Преглед на мнение
              Предполагам, че говорим за решетка d! Ще се опитам да вкл. станцията към 22 00 часа, в някой ден до края на седмицата, за да се чуем.
              Поздрави!
              И моята станция е с 200 канала,но я ползвам на С-банд на останалите няма никаква активност.На 12канал може да чуеш ОМЕГА такси.

              Коментар


              • До: 27 Mhz някой ползва ли?

                Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
                Дълго време ползвах станции на 27, защото имахме голям автопарк. Сега събират прах в мазето. Бяхме основно на 16-ти и 13-ти канал. Бургаско.
                Извинявай, ама аз чак сега се запалих по радиото. Имам един WOUXUN но с него немога да ползвам 27MHZ. Понеже постоянно пътувам този банд ме интеересува. Тези станций налични ли са ти още? Ако да дай малко инфо и цени. Ако пък не са ти налични а имаш инфо някой да продава такива...
                благодаря ти предварително
                kanasta_z@abv.bg

                Коментар


                • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                  Аз използвам, 11 канал във Добрич, ще ми е приятно да си полафим!

                  Коментар


                  • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                    Редовно минавам Бургас - Варна и прослушвам ефира и няма нищо (поне до 22 канал)!!! От около месец от както сложих станцията днес за сефте в Бургас хванах някакви да си говорят на 18канал но беше много лоша връзката
                    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                    Коментар


                    • От: До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                      Наистина елементарни са
                      Най ми е хубаво да ми е хубаво като ми е хубаво ми е наи хубаво:lol::lol:
                      Кирил Георгиев 0877570315

                      Коментар


                      • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                        Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
                        Редовно минавам Бургас - Варна и прослушвам ефира и няма нищо (поне до 22 канал)!!! От около месец от както сложих станцията днес за сефте в Бургас хванах някакви да си говорят на 18канал но беше много лоша връзката

                        Колега, аз съм от Бургас. Можеш ли да ми кажеш 18 канал на каква ЧЕтота отговаря в MHZ. Става 1 седмица въртя копа навсякъде и само корабите хващам. Може ли ако някои има някакви готови да се поослушам малко.

                        Мерси предварително.
                        Последно редактирано от sparkybg; 27-02-11, 22:50. Причина: Правопис.
                        Най ми е хубаво да ми е хубаво като ми е хубаво ми е наи хубаво:lol::lol:
                        Кирил Георгиев 0877570315

                        Коментар


                        • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                          Първоначално публикуван от Ice_Boy_84 Преглед на мнение
                          Колега, аз съм от Бургас. Можеш ли да ми кажеш 18 канал на каква ЧЕтота отговаря в MHZ. Става 1 седмица въртя копа навсякъде и само корабите хващам. Може ли ако някои има някакви готови да се поослушам малко.

                          Мерси предварително.

                          18-ти канал се намира на честота 27,175 MHz. Незнам как хващаш корабите. Откакто си пренастроих станцията хващам по-честичко. Предимно руснаци, поляци и турци. Българи до сега не съм засякал.

                          Ако искаш да се уговорим някой ден да ги включим по едно и също време, хем да пробвам таз дето ми е в колата, че не е много добре предавателя ...


                          Друго интересно е че в облата на Изгрев на 17 канал винаги нещо предава, незнам как може да е смущение с толкова тясна лента, но не се и чува нищо смислено, по скоро шум, но С-метъра се пълни.


                          П.П. Кажи и на каква модулация си и в кой квартал
                          Последно редактирано от Interceptor; 12-08-11, 23:17.
                          "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                          Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                          Коментар


                          • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                            Здравейте колеги.Аз имам радио на 27 Mhz и ако някой има желание нека ми пише тук да се разберем на кой канал евентуално може да се чуем.Аз съм от град Шумен но при добро прохождение съм правил връзки на стотици километри,разбира се това не е ежедневие.
                            LZ2DRD

                            Коментар


                            • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                              От скоро имам такава станция на 27 мХз "President" и си я инсталирах в колата. В Пловдив освен с някой друг шофьор на ТИР не съм се чул с никой друг.Ще се радвам ако има други ентусиасти да се чуем. Обикновено станцията е на 25 канал .

                              Коментар


                              • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                                Можеш да се чуеш с мен - в събота и неделя, с колегата travelling, и евентгуално с колегата kolaborator.
                                Друг май в Пловдив CB не ползва..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X