Обява

Свий
Няма добавени обяви.

27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    да ти отпусна едната,и без тва тука от нашата бригада се назландисват още,другата ще си я сложа у нас,та да съм сигурен че при бедствено положение някой ще ме чуе.
    добре, приемам..
    за коя станция?
    с каква комплектация е, с каква антена..

    кажи пари, и как да ти ги пратя...

    давай, поне да си викаме из Тракийско равно поле...

    Коментар


    • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

      Нямат антени,ся ще си вземам,станците са скъпи са по 40лв бройката,ама изчаквам нашите тука,ако не искат тогава едната е свободна
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
        Нямат антени,ся ще си вземам,станците са скъпи са по 40лв бройката,ама изчаквам нашите тука,ако не искат тогава едната е свободна
        ама как ще искат бе, за кво са им...
        искам я свободната
        искам антена за нея
        искам комутатор за нея
        искам схема за свързването и

        аз дори си я бях харесал, ама три ми идваха малко много, и ти беше много брЪз...

        Каменица или Загорка?
        това е въпроса...

        Коментар


        • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

          Един колега си взе за камиона нова станция,не знам старата да ли все още не я е продал,но при интерес мога да го питам и да пиша

          Коментар


          • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            .......................................................................
            .......................................................................................................

            Каменица или Загорка?
            това е въпроса...
            Е по тоя въпрос НЯМА да се разберете.....
            ГолЕм проблем!
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              ама как ще искат бе, за кво са им...
              искам я свободната
              искам антена за нея
              искам комутатор за нея
              искам схема за свързването и

              аз дори си я бях харесал, ама три ми идваха малко много, и ти беше много брЪз...

              Каменица или Загорка?
              това е въпроса...
              Изчакай малко ще ти я дам ако не я искат аверите,нали знаиш старите уестърни "бърз или мъртъв"
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                Е по тоя въпрос НЯМА да се разберете.....
                ГолЕм проблем!
                Напротив,мъжете знаят защо.
                А ,аз бира по принцип не пия.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                  Бела за стъпало не бързай сложи първо станцията с добра антена на подходящо място, стъпалото не ти помага да чуваш другите, ако искаш само да те чуват може да отидеш да работиш в телевизията . Сложи си на теб и на още един от компанията с който излизате по-често, после и другите ще искат, като усетят, че се чувате по-надалече и не се занимавате с батерии и др. въшкави истории .

                  Вени трябва да изпием по едно кафе да обсъдим СВ станциите и антените. Ти си първия човек от Пловдив , който прояви интерес след Никита, но той направо стана радиолюбител.
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                    Бела за стъпало не бързай сложи първо станцията с добра антена на подходящо място, стъпалото не ти помага да чуваш другите, ако искаш само да те чуват може да отидеш да работиш в телевизията . Сложи си на теб и на още един от компанията с който излизате по-често, после и другите ще искат, като усетят, че се чувате по-надалече и не се занимавате с батерии и др. въшкави истории .

                    Вени трябва да изпием по едно кафе да обсъдим СВ станциите и антените. Ти си първия човек от Пловдив , който прояви интерес след Никита, но той направо стана радиолюбител.
                    Знам че е така,но ако всички имаме стъпалца ще стане много добре,скоро ще пробвам да се чуя с някой друг в района,тея антени им дават до 50 вата за CB на Инмак,ако се поръча 2,70 или 1/4 от дължината на вълната ще се чува много добре наверно.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                      Ако всички имаме стъпалца може много лесно всички да изгорим, ако някой ни натопи . За големи разстояния няма смисъл то и без това , като се качиш на билото се чуват руснаци за какво ти е да те чуват чак там пък същевременно да не могат да те чуят на 50км . Предимството на СБ-то е , че ти дава малко по голяма дистанция в пресечена местност .
                      И легално антената може да ти е извън колта.
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        Така и ще направя,ще си взема готова антена,я ми подшушнете информация за някое усилвателче-стъпало 50-100 вата(знам че е забранено,но тва е персонална отговорност)за да буде функционално предавателчето
                        Момчета, вземете хубави антени. Не се облъчвайте, ще ви се пресекат яйцата
                        Аз ще ви разкажа една случка:
                        Излъчвам на 20W и се кефя, че изродите не ме затискат. В един момент един приятел ме отвява от ефира.
                        Веднага изпадам в паника и започва измерване на КСВ и т.н. С надежда да съм сасипал антената. В един момен се оказа всичко наред.
                        Питам аз как успя да ме отвее с 5W?
                        Пича ми каза само едно: Антени баце....
                        От тук сами си вадете изводите!
                        LZ1HKW
                        Реглаж на преден и заден мост
                        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                        Коментар


                        • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                          http://cbamplifiers.homestead.com/BaseAmps.html

                          Виж последния ред за усилвател.
                          Сигурен съм че това ще е боза някаква но я има в листата!!!
                          Звучи многообещаващо 4800 вата или 12000 вата пикова мощност.
                          Тези са за в къщи. За колата има до 1000 Вата варианти...

                          Сега сериозно , ползвайте добри антени и няма нужда от големи
                          усилватели , пък и антенките идват хилавки за 100-200 вата

                          73, Наско
                          На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

                          Коментар


                          • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                            Никой от клуба ни не появи заинтересованост,затова станциите ги пускам на борсата
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...223#post922223
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Добре би било да знаеш, че за притежаване на незаконна радиостанция, санкциите са като за незаконно огнестрелно оръжие... Ако нямаш лиценз, всяка радиостанция, различна от ПМР, или СВ е незаконна
                              ...
                              За незаконно огнестрелно вкарват до 5 г. ефективно в затвор. За незаконна радиостанция - затвор?

                              Коментар


                              • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                                Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                                Никой от клуба ни не появи заинтересованост,затова станциите ги пускам на борсата
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...223#post922223
                                Три са ми много, иначе веднага съм навит да направим партия с оше някой

                                сега е момента, си мисля

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X