Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Влез после и виж колко компенсация за щети си му платил. Снощи имах случай - със съотборник сблъскваме в началото - около 20-30 щета. После ме убива враг. Компенсация за щета от съотборник - 4400, целия ремонт на танка - 6000.
    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
    Walter Rohrl
    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      Това за мангизите и преди го имаше , но не са ме изхвърляли .
      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
      WJ 4.7

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        От последния ъпдейт са затегнали яко правилата и глобите.
        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Аз вчера отстрелях един един такъв, който е объркал WoT с блъскащи колички - глоба 0! Явно трябва да се оплачат..?!

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            Аз се чудя как още не са ме изритали за псувни, вероятно защото си ги заслужават!!!
            Откакто играя на руските сървъри започнах да нареждам като дърт каруцар куцото магаре!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
              Аз се чудя как още не са ме изритали за псувни, вероятно защото си ги заслужават!!!
              Откакто играя на руските сървъри започнах да нареждам като дърт каруцар куцото магаре!
              За четвърта година в Русия, благодарение на тази игра усвоявам и започвам дп използвам широките и цветущи дебри на алфавита им! Ама нямам вече нерви от тея лапещаци!!!
              HONDA XL650

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                Синът треби наред!
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pobeda 19. 02.2014.jpg
Прегледи:1
Размер:160.9 КБ
ID:5565235
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                  Синът треби наред!
                  [ATTACH=CONFIG]684843[/ATTACH]
                  Той хубаво треби ама му кажи поне като го поздравяват да каже едно Здравей.
                  Цял следобед цъкахме ,но той отказа всякаква комуникация камоли да играем взвод!
                  Явно индивидуалните изяви придружени със скриншотове са по важни от отборните битки.
                  Жалко!
                  Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                  А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Като ме няма между битките цъка с някакви съученици(съученички) по фейсбук. Затова не иска да играе във взвод. Ще го положа уставно!
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Весела случка от снощи - наша артилерия по трейсър опатква вражеската. В общия чат от вражеската артилерия
                      - wtf GW Panther? I moved!
                      -I missed.

                      И превод, че в темата за вицовете е актуално:
                      -Как така? аз се преместих ...
                      - А аз не уцелих.
                      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                      Walter Rohrl
                      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Това в европейския сървър ли?
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Да.
                          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                          Walter Rohrl
                          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Абе само при мен ли е - от известно време насам е голям спеч на европейските сървъри - пуска ме само с танкове с 2 нива над моето и все съм в дъното - независимо дали бацам с Т-28, КВ-1 или КВ1-С например. Да не говорим, че все с дебили някакви в отбор (тва прикриване, флангови атаки, малко да се натиснем когато трябва - няма - яко кесене с дулото към центъра без покриване на фланговете и бацане на хелп бутона като ги натиснат от три страни) и няма изгазване... На 20 битки веднъж да ме върже да сме основно от една група или с още 2-3-ма дето мислят...Не държа да побеждавам само, ама направо стана изнервящо да съм само пушечно месо...
                            Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
                            Grand Cherokee 3.0

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              Идиотите са ясни...
                              А танкове с 2 нива над твоето е нормално да има.
                              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Някой дали е развивал линията АМХ.АМХ 38 -те такава подигравка няма ,3 то ниво, а имам чувството ,че е най бавния във слота.Ъпгретнат е ,но всички го изпреварват ,да не говорим противниците. А оръдието- по неточно не ми се е случвало. Пълен бъзик. Дано изкретам до АМХ 40, да видим дали е същата подигравка. Че и 4600 единици за изследване искат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X