Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Аз не, инат съм и ще продължа. Въпреки че направо смърди играта в сравнение със Европейският сървър!
    Поздрави)!
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • #77
      От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      Пичове! Проблема идва от големия брой играчи в руските сървъри (те и затова са толкова много), от там и повечето дечурлига които цъкат WoT (особено през деня е някакъв хел)! Аз затова и гледам по-бързо да вдигна левъла - на по-високите тиери нещата започват да си идват на мястото, защото за да си там, или трябва да си играл много време и да си се научил, или редовно трябва да набиваш кинти (а това децата няма как да го правят). Имам съмнения и, че на EU и USA самото ниво на платформата е по-високо в сравнение с руските сървъри - нормално! Там играчите плащат по-скъпо и трябва да получават повече качество!
      Направихме това за да си правим кефа заедно, а виждам, че повечето от вас се палят и ядосват, гонейки някакви резултати на всяка цена! Проблем е и, че повечето от вас тръгнаха да развиват по две или повече линии, разработвайки по няколко танка едновременно, а това е грешка, защото най-малкото - времевия ресурс за игра ни е ограничен, а така си стоите в ниските тиери и се мешате с дечурлигата, от където идва и разочарованието! Изберете си една линия, изберете си един тип бронетехника от нея, разцъкайте я до мимум 7-8 ниво (от там нагоре без злато, поне за премиум акаунт става почти невъзможно) и после започвайте друго! Не забравяйте - правим го за фън-а и то да се забавляваме заедно, а не да се явяваме на световно! Вместо да ви увисват гагите, дайте да направим друго - виждаме кой часови пояс е най-удобен за всички (или повечето) и да влизаме да играем всички едновременно - така ще има достатъчно двойки и тройки от сходни левъли, за сформирането на взводове. Като поизравним силите, ще започнем с ротните битки - ей така за кефа, да речем всяка вечер в 21,00 (които може, разбира се)... Не се спичайте! Аз играя при същите условия като вас и не се оплаквам (не, че не псувам и аз понякога, но го правя и в европейските сървъри).

      Поздрави

      Коментар


      • #78
        От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Нещо не можем да се логнем в еу сървъра с трите акаунта,пише обновете клиента,а той се обновява сам когато трябва
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #79
          От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Направихме това за да си правим кефа заедно
          Точно това е причината поради която лично аз прекратявам експеримента. Няма кеф.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • #80
            От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            Твоя воля!

            Коментар


            • #81
              От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Ние със сина ще продължим.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #82
                От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Имам съмнения и, че на EU и USA самото ниво на платформата е по-високо в сравнение с руските сървъри - нормално! Там играчите плащат по-скъпо и трябва да получават повече качество!

                Поздрави
                В момента ЕУ сървърите се задъхват, а няма изгледи скоро да пуснат трети да поеме част от играчите.
                Американският сървър е само един - няма достатъчно играчи, че да пускат втори.
                Вярно е, че ние и американските играчи плащаме повече - но 2/3 от приходите на WG са от руските сървъри. Което не обяснява лаговете, скапания пинг и т.н.

                Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                С новия пач толерират платеното развиване на танка.Много по малко злато дават в сравнение с преди. Тъпо.
                Как така? Цената на златото не е променяна от началото на играта.
                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                Коментар


                • #83
                  От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Преди ъпа от ден игра изкарвах около 800000 сега не мога и 400000 да събера. Трупат се основно от средните нива,но пък ми прави впечатление че на високите нива са ги увеличили .Най образно казано играя на кило ,не търся на всяка цена победата ,понеже тя зависи от страшно много фактори независещи само от мене.И при играта гледам разликата между бонусът и възстановяването на танка-демек печалбата.По ме кефи развитието на танка ,а не отделната битка.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                    Преди ъпа от ден игра изкарвах около 800000 сега не мога и 400000 да събера. Трупат се основно от средните нива,но пък ми прави впечатление че на високите нива са ги увеличили .Най образно казано играя на кило ,не търся на всяка цена победата ,понеже тя зависи от страшно много фактори независещи само от мене.И при играта гледам разликата между бонусът и възстановяването на танка-демек печалбата.По ме кефи развитието на танка ,а не отделната битка.
                    А, ти говориш за парите в играта - наричат ги "кредити" или "сребро". "Злато" е това, което се купува с реални пари, не изкараното от битки.
                    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                    Коментар


                    • #85
                      От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Да де ,за съжаление принцип ми е нещо ,което не зависи от мене да не влагам пари.Затова играя без да плащам.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        +1 ЗА НЕ ПЛАЩАНЕТО. Освен многото излишно време загубено зад компа (голяма краста тая игра), ако взема и да плащам за това ще се самоубеся и изчезна безкрайно!
                        HONDA XL650

                        Коментар


                        • #87
                          От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Плащането в WoT спестява страшно много време. Това е единственото предимство на премиум акаунта.
                          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                          Коментар


                          • #88
                            От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Спестява време от какво? Може би от игра? Това е и задумката. За да има интерес 1 игра, трябва да има развитие. Ако има развитие ще има и хъс! А с хъса идва желанието да минеш напряко и тези, които имат пари няма да ги похарчат за децата си или нещо РЕАЛНО, а за виртуална реалност, която на практика не им дава нищо полезно за здравето и живота!
                            Лично мнение
                            HONDA XL650

                            Коментар


                            • #89
                              От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              На всеки човек кефа е различен,нямаш право да съдиш защото се различава от твоя кеф. Мене не ми е кеф да унищожа противника койтно е с по слаба от моята машина ,кеф ми е примерно да унищожа много по силна машина от моята със сръчност на пръстите и бърза мисъл на мозъка.Трудно се получава защото това не се стимулира в играта но...Кеф ми е да развивам моята машина ,това става с натрупан опит ,пак не се стимулира в играта ,защото развитието за сметка на плащане е много по лесно. Имо хора ,които просот си купуват най-високия левъл машина и им е кеф за мачкат наред. Избиват може би някакви комплекси. Разни хора-разни идеали. Бай Ганьо най-точно го еказал -имал си пари- дал си.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Кой каквото го влече.
                                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X