Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Това е най-благодатния танк откъм приходи.122 мм е малко бавно откъм зареждане и по неточно.

    Коментар


    • #62
      От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      Браво на батко! Този танк ми е любим! Със сина най-интересните взводни битки сме ги правили с Т-34-85!
      Вчера поиграх малко след обновлението и ми направи впечатление, че още след първия изстрел по немските танкове се появяват пламъци. Само на тях ли са го направили или на всички бензинови? Ако да добре- малък опит за реалистичност!
      Все още ме дразни, как танкове с архаично окачване от Първата световна, с едни маааалки опорни ролчици(включително и омразният ми Шърман) се движат с еднаква( и по-висока) скорост от танковете с окачване Кристи!
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #63
        От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Я дайте идея как да го окомплектовам това желязо от към оръдия?
        85-мм оръдие, дотиквач, подобрен прицел.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #64
          От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Я дайте идея как да го окомплектовам това желязо от към оръдия?
          85mm, с дългото име, което иска 15500 опит и другия купол. А дотогава е въпрос на предпочитания и стил на игра - някои се кефят на 122мм гаубицата. Но ако ще го играеш като медуим - 76, после 85, после другото 85.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • #65
            От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            122мм гаубица не ми харесва и не ми пасва на стила на игра. За стрелба от далече е неточна, а за близък бой е с много ниска скорострелност и бронята на 34-ката не може да понесе толкова попадения докато презареди.
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #66
              От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
              Браво на батко! Този танк ми е любим! Със сина най-интересните взводни битки сме ги правили с Т-34-85!
              Вчера поиграх малко след обновлението и ми направи впечатление, че още след първия изстрел по немските танкове се появяват пламъци. Само на тях ли са го направили или на всички бензинови? Ако да добре- малък опит за реалистичност!
              Все още ме дразни, как танкове с архаично окачване от Първата световна, с едни маааалки опорни ролчици(включително и омразният ми Шърман) се движат с еднаква( и по-висока) скорост от танковете с окачване Кристи!
              На немските танкове в WoT паленето им е хронична болест.
              Скоростната кутия обикновено се намира точно зад предния долен бронелист - а в механиката на играта СК се води част от двигателя. Попадение в СК или чупи двигателя, или го пали...
              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

              Коментар


              • #67
                От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                След новия патч рядко ми се случва да взема победа, ама като взема е такава:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hetzer_TG_OK.png
Прегледи:1
Размер:1.11 МБ
ID:5563808
                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                Walter Rohrl
                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                Коментар


                • #68
                  От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Една горе долу биваща битка с Т-28цата
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:igrali smo dobro .jpg
Прегледи:1
Размер:126.8 КБ
ID:5563810
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • #69
                    От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    С новия пач толерират платеното развиване на танка.Много по малко злато дават в сравнение с преди. Тъпо.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Нещо ново Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shot_001.jpg
Прегледи:1
Размер:130.7 КБ
ID:5564158
                      HONDA XL650

                      Коментар


                      • #71
                        От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Аз сериозно се замислям да се откажа от играта в руските сървъри... По-точно вече съм го решил.
                        Ако съм соло все ме пуска с такива идиотчета, че няма накъде. Капката която преля чашата е пресен пример от преди малко - мен ме убиват при резултат 14:7 за нас, след като съм направил около 500 щета и два фрага с AMX40. Врага има само една артилерия. Някой да ми обясни как са успели да загубят? Не може в над 30% от битките да съм в топ 3 по щета и спечелен опит в отбора а да съм с 46% победи.
                        Ако сме във взвод задължително някой има пинг до сървъра на който играем над 100ms и не може да се играе нормално.
                        Давам срок до утре на обяд да напишете кой ще поеме командването на клана, иначе назначавам Марто и той да се оправя както може.
                        Последно редактирано от javoresku; 15-02-14, 21:37.
                        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                        Walter Rohrl
                        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Според мен това програмата го прави нарочно. Понеже Ай Пи адресите ни са европейски докато свалях руската версия на играта постоянно ми предлагаше да си сваля версията за европейските сървъри. Защо? Защото в руските трудно можем да плащаме! Затова програмата ни пуска с идиоти за да се откажем от руските сървъри, да се преместим в европейските и да си цакаме.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Жоро, не си прав. Никак не ми е трудно да си плащам и в руските сървъри. Виза и Мастър-кард се приемат и в Русия. Даже там е по-изгодно. Ако нещо там струва $10, то на европейските е поне 15 евро. Пример - мислех да купувам премиум танкове. Трите немски премиум ПТСАУ от руския магазин са около 100 лева без промоции. В EU магазина са около 180 лева.
                            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                            Walter Rohrl
                            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              Аз също обикновенно съм (бях) в 5-цата, ама победите ми все около 48% вървят. Мен ме дразни фпс-а, а преди беше пинга. Що не ги махнат тея лагове незная. Дали да не се преместя към сащ или европа?
                              HONDA XL650

                              Коментар


                              • #75
                                От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Във САщ, никога не съм имал лаг, фпс по-малък от 20-25 не съм виждал, а играя от България... Всички ли се отказахте на един път ?
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X