Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Марто, да не си имал в склада останали кумулативни от предишен танк със същото (или съвместимо) оръдие?
    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
    Walter Rohrl
    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
      Марто, да не си имал в склада останали кумулативни от предишен танк със същото (или съвместимо) оръдие?
      Виж - това не съм се сетил да погледна?!

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Някой играе ли корабите?
        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
          Някой играе ли корабите?
          Аз снощи разбрах че имало и кораби. Ще се пробват тези дни като остане време. На самолетите така и не им станах фен.
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            А минаха ли затворените бета тестове на корабите?

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
              Аз снощи разбрах че имало и кораби. Ще се пробват тези дни като остане време. На самолетите така и не им станах фен.
              Самолетите са в тотален упадък, последно четох, че са освободили повечето девелопъри плюс рекламния отдел.
              В момента корабите са затворена бета. Ако нямаш код за покана, ще трябва да търсиш някой познат да ти даде да пробваш с неговия акаунт.

              Иначе играта е приятна. Много е различна от танковете, и лично за мен е свежо разнообразие
              Последно редактирано от Петрушев (freesum); 08-04-15, 12:41.
              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
                .....
                В момента корабите са затворена бета. Ако нямаш код за покана, ....,
                Значи ще чакаме по-добри времена
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Днес запалих WOT-а, да пупуцам малко, Ъпдейтна се и далаверата секна!
                  От каквото и да се беше получил този момент с кумулативните на аванта - остана в миналото.

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Какво стана с този последен ъпдейт ,направо стана трудно да се играе.6 ниво не мога да ги пробия ,а мене ме режат като масло.

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      При танковете коита аз играя вмомента М6, ИС, Т54 няма особена разлика. Изиграл съм 50тина игри на новия пач.
                      Кольо Динев

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Здравейте. От няколко дена се зарибих и аз по тая игра, но в европейския сървър......доста неща не са ми ясни, но изследвам танкове и ги сменям. Ако кажете някоя тънкост ще съм ви благодарен

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          ако играеш без да плащаш след 6 ниво е тегаво. Това на случайни битки.
                          Голяма част от платените играчи избиват комплекси и играта става тъпа.Още повече ,че приходът винаги е по малък от разхода на сребро и за да се развиваш трябва да изкарваш.Аз имам 3-4 машини на 6 ниво за касички и 9 и 10 ниво само за бъзик. Практически танковете са с изравнени възможности ,като премиум машините са с по качествени показатели. Дреболийки но са важни в битка.
                          Аз предпочитам да играя с ПТ САУ та -боядисани само си ги думкаш отдалеч и те се чудят откъде им идва. Средните танкове са добри в стрелбата от движение.Слагаш си добавките за тази цел-стабилизатори ,прицели и бързо зареждане.
                          Лека полека ще научиш стратегическите позиции -гледай къде отиват сродните ти машини. А и още нещо,ако ти се занимава, има доста писано къде и е слабото място на всяка машина-къде да я целиш.

                          Не си освобождавай екипажите ,допълнителните умения са от полза.Аз си слагам засветка ,че са ме засветили на командира ,снайперист на мерача ,амбреаж на водача и усет на пълнача.

                          Приятна игра и не я вземай на сериозно.
                          Последно редактирано от Георги Крумов; 02-07-15, 18:36.

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Благодаря за съветите Нямам някакви големи амбиции да плащам, играя за кеф На мен ми допадат леките и бързи танкове с бързите изстрели. Единствено не разбирам като продам един танк, за да купя друг екипажа май ми отива в казармата и след като се заемат всички легла, трябва да ги освободя или да ги върна в някои танк?

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              Един екипаж си го качваш на новозакупена машина и си го преобучаваш,така не губиш много опит.На големите нива тези допълнителни умения са ценни.

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
                                В момента корабите са затворена бета.

                                Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                                Значи ще чакаме по-добри времена
                                Добрите времена дойдоха
                                Вече е отворена бета от няколко дни.
                                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X