Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Снощи ми се случи нещо странно. Реших да преобучавам екипаж от A-43 за Т-34-85. Всички бяха на 65%-67% на второ умение. Викам си сега е момента да сложа на всички "Братя по оръжие". Обаче греда - Единия пич увисна на 88%, останалите са на 98% или 99%.
    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
    Walter Rohrl
    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      Винаги има загуби при преобучаване. Аз спрях да се бъзикам с тази опция, че много солено излиза накрая. Иначе я си признайте без бой, кой успя да спечеля звездичките на оръдийната цев, познато в играта като Знак за отлични постижения?
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
        Така е с всеки един симулатор. Пък за тъпост недей така. На горните нива нещата са стават сериозни, не казвам за всичките, ама едни 30% от играчите наистина стават сериозни и опасни... за играещите де.

        Аз пак нещо се захванах с любимеца ми, и равносметката не е закъсняла...

        Победа!
        Битка: Уайдпарк
        Машина: КВ-2
        Опит: 2 080
        кредита: 48 688 (глоба за поражения по съюзници: 21)
        Постижения в битка: Войн, Голям калибър, Значка за майсторство: "Танков ас"
        Съгласен!

        Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
        Снощи ми се случи нещо странно. Реших да преобучавам екипаж от A-43 за Т-34-85. Всички бяха на 65%-67% на второ умение. Викам си сега е момента да сложа на всички "Братя по оръжие". Обаче греда - Единия пич увисна на 88%, останалите са на 98% или 99%.
        Да, в това няма нищо странно. При преобучаване на екипаж, ако не платиш със злато за 100%, то той получава само около 90% от основните си умения към новия танк.
        Ако имаш "наставник" на командира и "вентилация" в танка процентите са по-високи, но не са реалните 100%, които трябва да достигнеш за да можеш да добавиш новото умение, което искаш, както е при теб.
        Посочи си член от екипажа и му дай "персонално досие", там ще видиш точните проценти и ще можеш да си направиш сметката, колко ще имаш да поиграеш до достигането на нужните 100% за да можеш да им добавяш умения
        "Bis dat qui cito dat"

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          Винаги има загуби при преобучаване. Аз спрях да се бъзикам с тази опция, че много солено излиза накрая. Иначе я си признайте без бой, кой успя да спечеля звездичките на оръдийната цев, познато в играта като Знак за отлични постижения?
          Аз ги имам по една само на AMX 12t, AMX 1375, Cromwell и на китаеца T34-1
          "Bis dat qui cito dat"

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            тъпо е наистина ,преди година за ден игра правех по 500 000- 600 000 сребро без премиум акаунт и то като имах ис 3 и т34-85 ,
            сега тръгвам сутринта на 100 000 и завършвам на 93 000. Ис 8 развит да последно ,изследван ис7, но не мога да събера да го купя ,изследван т 54 -същата работа, т 29 развит до последно пред изследване на т32 . Добре че и М6 та той ми е само на плюс винаги. останалите то плюс то минус. това за мене си е тъпотия и снижаване на интереса.

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
              тъпо е наистина ,преди година за ден игра правех по 500 000- 600 000 сребро без премиум акаунт и то като имах ис 3 и т34-85 ,
              сега тръгвам сутринта на 100 000 и завършвам на 93 000. Ис 8 развит да последно ,изследван ис7, но не мога да събера да го купя ,изследван т 54 -същата работа, т 29 развит до последно пред изследване на т32 . Добре че и М6 та той ми е само на плюс винаги. останалите то плюс то минус. това за мене си е тъпотия и снижаване на интереса.
              Нормално е. Това е един от начините да те накарат да дадеш пари. Ето ти една графика за доходността:
              http://www.vbaddict.net/gamestatisti...age-net-income

              Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
              Да, в това няма нищо странно. При преобучаване на екипаж, ако не платиш със злато за 100%, то той получава само около 90% от основните си умения към новия танк.
              Ако имаш "наставник" на командира и "вентилация" в танка процентите са по-високи, но не са реалните 100%, които трябва да достигнеш за да можеш да добавиш новото умение, което искаш, както е при теб.
              Посочи си член от екипажа и му дай "персонално досие", там ще видиш точните проценти и ще можеш да си направиш сметката, колко ще имаш да поиграеш до достигането на нужните 100% за да можеш да им добавяш умения
              Странното е че имах около максимум 12-15000 точки разлика в опита между различните хора, сега изведнъж единия изостана с около 100 000.
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                майната им тогава .....

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                  Нормално е. Това е един от начините да те накарат да дадеш пари. Ето ти една графика за доходността:
                  http://www.vbaddict.net/gamestatisti...age-net-income


                  Странното е че имах около максимум 12-15000 точки разлика в опита между различните хора, сега изведнъж единия изостана с около 100 000.
                  Да, това с доходността е горе-долу така, но, ако те бива "Money Makers" са танковете 6-7 ниво, в 5-то малко са по-пресили нещата според мен....
                  Ако имаш затруднения с пари - със сигурност решението е Премиум танк. От вчера съм щастлив собственик на КВ-220 от месечната мисия и е доста добре,
                  с премиум акаунт и що-годе добра битка съм напред с малко повече от 30к. за 5-то ниво е повече от прилично.
                  Иначе от новогодишната мисия спечелих Т26Е4 (Супер Пършинг) и трябва да кажа, че за 15 дена игра с него(за мисията Type62, за жалост я изпуснах ),
                  съм малко с над 9 милиона напред. С него за добра битка се взимат по 100-120к сребро чисти.

                  Това с точките разлика не съм сигурен, че те разбрах точно...
                  при преобучение губиш от общите умения на екипажа:
                  20% ако не платиш нищо
                  10% ако платиш по 20к на калпак
                  и нищо не губиш, ако платиш по 200 злато на калпак.
                  Можеш да продължиш обучението на екипажа в допълните умения, чак когато екипажа стигне отново 100%, но в настоящия танк.
                  Дано съм бил полезен, поздрави
                  "Bis dat qui cito dat"

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                    Това с точките разлика не съм сигурен, че те разбрах точно...
                    Май разбрах какво е станало.
                    Ще се опитам да обясня последователността,
                    1. Преместих екипажа в новия танк.
                    2. Махнах уменията ( за сребро - на 90%).
                    3. Преобучих ги за новия танк (изпозлвайки ограденото в червено бутонче). Обаче май не са ми стигнали парите за всички и радиста се е преобучил на 80% вместо на 90%
                    4. Избрах им нови умения.
                    Крайния резултат(меко казано странен):
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shot_002.jpg
Прегледи:1
Размер:48.7 КБ
ID:5614126
                    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                    Walter Rohrl
                    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Дааа, сега схванах, не е трябвало да махаш уменията, похарчил си една чанта пари и за капак си загубил събрания опит.....лошо
                      "Bis dat qui cito dat"

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        уменията действат при 100 процента .аз прехвърлям екипаж от машина на машина и имам два със по 4 ри умения.

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Някакви модове да предложете за БГ версията на играта?

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Лично аз ползвам пакета предлаган от Aslain, но при него, ако ползваш мод-а за класифициране на битките(Yassen&Krassen) и този за отборния чат променят езика на английски.
                            За всичко свързано с него съм на линия за обяснения кое, как и защо - ползвам неговите повече от година, така че имам за квалифициран
                            http://www.mediafire.com/download/7a....3.9.16_93.exe
                            "Bis dat qui cito dat"

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              Какво ти дават модовете ?
                              Продадох всички излишно и сега се кефя със т 54 . стреляш и бягаш .

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Прицел, звукове, статистика, подобрена графика за по-слаби машини и още много неща - всичко зависи от това какво търсиш.
                                Само да кажа, че има един руснак H_u_K_u_T_o_C_a, който също прави модове, но неговите са по-скоро в категория хакерски и
                                ако случайно те докладват, може доста да загазиш - всеки сам си прави избора - аз изтествах един от неговите пакети и се оказа,
                                че с информацията, която ти дава, правиш противниците да изглеждат смешни - на мен това не ми е интрересно, няма я тръпката,
                                но както казах, всеки сам си прави изборЪ
                                "Bis dat qui cito dat"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X