Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Дали? Като играя, все ми се струва, че моите съотборници са 10-14 годишни...
    HONDA XL650

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      Днеска нещо ми върви.

      Победа!
      Битка: Северогорск 1.3.2014 г. 21:16:01 ч.
      Танк: Jagdpanther
      Опит: 2 009
      кредита: 117 350
      Постижения в битка: Войн, Голям калибър, Косата на Смъртта, Медал Пул, Значка за майсторство: "Танков ас"
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Малко за новата физика в играта:

        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Машина за събиране на опит и пари(добре че съм с премиум, че иначе щях да съм вътре):
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:opa.png
Прегледи:1
Размер:892.8 КБ
ID:5568800

          Не че не се опитах, ама когато всички други танкове са 10-ки не успяваш да направиш нищо.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            Аз почти приключих с амх 40 такава подигравка като танк няма. Не знам реалния дали е така ,но е чудо но чудесата. Иначе ъпдейтнах ис 3 със другото оръдие и наистина по става.


            А понеже вече взех ELC АМХ ,то ми прави впечатление ,че го пуска със 3-4 нива нагоре и е винаги той най-ниското ниво.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Георги Крумов; 06-03-14, 19:06.

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              ELC АМХ го пуска с 4 тиъра над неговия, защото е лек танк със статут на "скаут".
              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                А понеже вече взех ELC АМХ ,то ми прави впечатление ,че го пуска със 3-4 нива нагоре и е винаги той най-ниското ниво.
                Ако ще играеш с леки танкове - свиквай. Всичките леки от 4-то ниво и нагоре ги пуска с до 4 нива над тях. Аз с AMX 13 75, от 25 игри съм имал 5 или 6, в които няма 10-ки.
                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                Walter Rohrl
                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Кефа на играта е със тежките и високото ниво средни танкове.Малките са просто за пълнеж.Дават просто повече кредити. АМХ е много добър на високите нива . По другата линия имам М5 ,изследвал съм М7 ,но там целта е т69 иш т 54 .Много ме кефи автомата дето ги изстрелва през 2 секунди.Това е слабо място на ИС 3.

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Не са за пълнеж, ама изобщо. Просто трябва да знаеш какво да правиш.
                    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Играта е субективно понятие ,всичко зависи от крайната цел.Оттам зависи и удоволствието което получаваш. На мене ми е кеф самото развитие на танка, елементарната победа не ми носи толкова удоволствие ,защото не зависи само от мене. Затова и целта на играта ми не е победата а пълненето на опит и кредити. Да се сравнявам с някои ,който хвърля луди пари за танк и оборудване ми е малко глупаво.А няма да се хвана на това просто защото не зависи само от мене. За съжаление това е реалността.

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Почвам да се чудя защо изобщо играеш... Но това си е твоя работа.
                        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Играя за да спечеля кредит и опит.Да ,когато тимът е победил и ти си взел участие в унищожаването на н брой машини дават повече опит и кредити ,но когато тимът е от льохмани и ти колкото и да се трудиш срещу по силен противник си аут и то тогава кредитът не покрива ремонта. Просто съм си поставил задача да не се ядосвам и затова унищожат ли машината излизам от играта и се минава на следващата.
                          Целта е развитието на машината.

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                            Играя за да спечеля кредит и опит.Да ,когато тимът е победил и ти си взел участие в унищожаването на н брой машини дават повече опит и кредити ,но когато тимът е от льохмани и ти колкото и да се трудиш срещу по силен противник си аут и то тогава кредитът не покрива ремонта. Просто съм си поставил задача да не се ядосвам и затова унищожат ли машината излизам от играта и се минава на следващата.
                            Целта е развитието на машината.
                            Бе ти трескай по 2-3 противника средно на игра, пък пак падайте! До 8-ми тиер няма как да си вътре...

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              С ИС 3 и Т 44 на осмо ниво не съм вътре,но примерно от 20 битки само 3 -4 не ми стига да си покрия ремонта. Обикновено става когато някой плащач със един снаряд ми отнеме точките живот. Но иначе е кеф със тежките танкове.В случайните битки просто те са с приоритет.

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Аз за това съм заделил 1 200 000 за губене докато си напудря Е 75 до горе!
                                Щото средно по 10-12 000 кредита ми струва всяка битка. Ще успея и без премиум, да живее Хелката !!!
                                Поздрави!
                                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X