Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
    Някой дали е развивал линията АМХ.АМХ 38 -те такава подигравка няма ,3 то ниво, а имам чувството ,че е най бавния във слота.Ъпгретнат е ,но всички го изпреварват ,да не говорим противниците. А оръдието- по неточно не ми се е случвало. Пълен бъзик. Дано изкретам до АМХ 40, да видим дали е същата подигравка. Че и 4600 единици за изследване искат.
    Ха-ха-ха. Чакай да видиш АМХ 40... Там е още по зле. Все пак някак успях да го и да отключа ELC-то само за 57 боя (32 победи-23 загуби-2 равни).
    За да не те отчайвам напълно мога спокойно да ти кажа че след това настава голям кеф, та чак до Лорейн-а на 9-то ниво. А за БатЧат 25т също разправят че е много як.
    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
    Walter Rohrl
    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      кефи ме автомата на високите нива,затова тръгнах по тази линия.Аз ги пускам сами да си играят ,все някога ще натрупат.И си върша другата работа.

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Аз съм ги развил до последния тази линия, за средния танк B.C. Последните 3 са най- яките. Струват си мъките за последните.

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
          кефи ме автомата на високите нива,затова тръгнах по тази линия.Аз ги пускам сами да си играят ,все някога ще натрупат.И си върша другата работа.
          Тоест? Влизаш в битка и не правиш нищо?
          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            Да ,по малко по малко се трупа. Защо трябва да се ядосвам за нечии чужди недомислици.Той практически не може да вземе участие в бой с тази ниска скорост на предвижване.А оръдието е толкова маломощно.Единствените му добри качества са че много държи на бой.
            Последно редактирано от Георги Крумов; 27-02-14, 13:34.

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
              Да ,по малко по малко се трупа.
              Извинявай, но с нищо не си по-добър от тия, които ползват бот-програми. Тепоне стрелят по противника, току-виж помогнали нещо. Така само прецакваш играта на още поне 14 играчи.
              В следващия пач такива действия - бездействия по-скоро - ще се наказват. 0 опит и 0 пари, ако не правиш нищо.
              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                Да ,по малко по малко се трупа. Защо трябва да се ядосвам за нечии чужди недомислици.Той практически не може да вземе участие в бой с тази ниска скорост на предвижване.А оръдието е толкова маломощно.Единствените му добри качества са че много държи на бой.
                да си оправят програмата поне малко да има смисъл загубеното време.

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                  кефи ме автомата на високите нива,затова тръгнах по тази линия.Аз ги пускам сами да си играят ,все някога ще натрупат.И си върша другата работа.
                  тогава гледай да стигнеш тези които те "кефят" преди да излезе 0.9.0, че тогава ще получаваш 0XP и 0 пари, без да броим ремонта.
                  А всъщност с AMX38 и AMX40 можеш да вземеш доста медали - Аз на АМХ 40 имам 12 пъти "Cool headed".
                  “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                  Walter Rohrl
                  GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Аз най късно утре или в понеделник трябва да съм ги минал двете нива.Между другото ама точно както бавноразвиващ се си е -докато стигна да огнището на литката и тя свършила. Стоя и чакам някой да ме уважи по близко да мине.Майтап.

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                        Аз най късно утре или в понеделник трябва да съм ги минал двете нива.Между другото ама точно както бавноразвиващ се си е -докато стигна да огнището на литката и тя свършила. Стоя и чакам някой да ме уважи по близко да мине.Майтап.
                        40 ката е малко по добра ,поне има 75 мм оръдие и е малко по-бърза.

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Случи ми се да поиграя във взвод с човек с над 20к битки. Като процент победи нямаме и половин процент разлика. За два часа игра с него научих повече отколкото за 6 месеца преди това.
                          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                          Walter Rohrl
                          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Сподели нещо интересно,обогати ни познанията ,та дано и ние станем по добри.

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              доста бяха нещата - модули и оборудване на танка, позиции и тактики на картите, кой танк къде се пробива.
                              Например бях решил че е добре да имаш бинокъл на СУ-85, но се оказа че е безполезен. Обзора ти е само 280 метра с +25% става 350, което е добре за 5-ти тиър. НО трябва да стоиш неподвижен 3 секунди, а това без купол се случва почти на всеки 29-ти февруари .
                              Пример:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Swamp.jpg
Прегледи:1
Размер:173.5 КБ
ID:5567751
                              На тази карта винаги отивах на хълмчето на D4. Има по кого да се стреля, но и има кой да стреля по теб.
                              Новото което научих:
                              От горната страна се отива около моста - F9,G9, ако имаш добър камуфлаж можеш да стреляш без да те засекат. Ако обаче те засекат си уязвим, понеже няма никакви солидни укрития.
                              От долната страна в началото е готино на H5 - закрит си от артилерията, виждаш враговете които се опитват да минат моста. Оттам имаш варианти за продължение или по моста или през центъра.
                              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                              Walter Rohrl
                              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Много тънкости има играта и затова ми харесва! То и заради това основната маса играещи са хора над 25 години...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X