Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първият български домейн

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • sparkybg
    отговори
    От: Първият български домейн

    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Мода...
    Да бе. От има-няма 10-ина години все им е такава модата. Те всичките броузерописачи са за един хубав кютек, ама тия бият всякакви рекорди. Добре че не трябва и със старите им говна да се съобразявам, че хавата става съвсем лайняна.

    Остави коментар:


  • DBRS
    отговори
    От: Първият български домейн

    На пръв поглед съм съгласен с написаното в .курза.ею/
    Но на втори, оценявам, че .bg вече има още една конкуренция къмто държавните некорумпирани нужди от услуги

    Остави коментар:


  • ittso
    отговори
    От: Първият български домейн

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    ...Оня ден пак бълвах змии и гущери - тъпаците, сътворили говното от подписа ми за пореден път дърпат решението на разни на глед дребни проблеми с години назад, нищо че са въпрос на 2 програмни реда и всички други са ги възприели от години. Няма начин да генерираш файл в javascript, да сложиш "виртуален" линк към него и да зададеш име на файла, който ще се даунлоадва като цъкнеш линка или му кажеш "save as". Всички други имат, тия глупендери се сетиха чак в 12-та версия. И това е само един от кофата проблеми с "творението им".
    Мода...

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    От: Първият български домейн

    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Представи как един немец въвежда тоя домейн. Ако успееш, ще мислим и за радостите...
    А защо е нужно немец да го отваря? Ако някой цели немски пазар, прави немски сайт с немски адрес или просто мултиезичен "com". Лично не виждам къде е драмата. То това ако му беше проблема на web-а, с мед да го намажеш.

    Оня ден пак бълвах змии и гущери - тъпаците, сътворили говното от подписа ми за пореден път дърпат решението на разни на глед дребни проблеми с години назад, нищо че са въпрос на 2 програмни реда и всички други са ги възприели от години. Няма начин да генерираш файл в javascript, да сложиш "виртуален" линк към него и да зададеш име на файла, който ще се даунлоадва като цъкнеш линка или му кажеш "save as". Всички други имат, тия глупендери се сетиха чак в 12-та версия. И това е само един от кофата проблеми с "творението им".

    Остави коментар:


  • rosen_offroad
    отговори
    От: Първият български домейн

    Само при мен ли този сайт не се отваря?

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Първият български домейн

    Веселба. Да го бяха пляснали ЕСЪ тогава Започвам да си мисля, че ЕЮ си е направо пърфект. Сега да видим колко регистрации ще има това творение, извън горния сайт. Имам чувството, че ще са само и изцяло нови творения на М(ТИТС) с посещаемост само от сисадмините да видят дали "някой не ни е хакнал сайтчето, 'щото шефа вече се кара когато го разбира от новините".

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Първият български домейн

    те пък са три букви.

    изобщо дай на чиновници да правят правила.

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Първият български домейн

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    По тази причина и Русия не стана да е .ру - направиха я .рф
    Ам гледам Украйна си е УКР.

    Остави коментар:


  • draco
    отговори
    От: Първият български домейн

    то нали Е е E и р е p

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Първият български домейн

    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
    Не мога да разбера какъв е проблема с ЕУ и какво по дяволите е ЕУ?
    Бърка се с буквите на латиница. Независимо има ли такъв домейн или не, това е забранено.

    По тази причина и Русия не стана да е .ру - направиха я .рф

    Остави коментар:


  • bokomo
    отговори
    От: Първият български домейн

    Поредната тъпотия, която ще изцоца някое левче от тези, които си мислят, че нещо извън .com, .org, .net и някои географски има някаква съществена стойност.

    От друга страна, на фона на някои весели неща, .ею направо е готин.

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Първият български домейн

    Доколкото разбрах изискването е да не прилича на някой от регистрираните домейни на латиница - например не може .бг, защото мязал на br (Brazil), затова искали .бгр
    EC било Еквадор. Дотук няма лошо, само се чудя от какъв зор трябва на всяка цена да се напрягаме и да сътворяваме смешки?

    ПС: Не мога да разбера какъв е проблема с ЕУ и какво по дяволите е ЕУ?

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Първият български домейн

    Домейнът ЕЮ е просто най-малкото зло. В регламента има изискване да не прилича на букви на латиница и това маха възможности като ЕУ или ЕС.

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Първият български домейн

    Аз бих предложил ЮЮФ - Юрпиън Юниън Форевъ!

    Остави коментар:


  • persuader
    отговори
    От: Първият български домейн

    Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
    Мафия си е ...
    Ама нормално, защото домейните са си мултимилиарден бизнес.
    Не и тия на кирилица.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X