Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз дебна Xiaomi Mi 10T, поне на книга - уникални показатели. Последния снапдрагон, 5000 мАх батерия, супер мощно зарядно, 144 хц рефреш на екрана...
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • Дойде време да си сменям телефона, от 3 години съм със Самсунг S8 и искам пак Самсунг, но до 7-800 лв., някой с лични впечатления от SAMSUNG GALAXY XCOVER PRO или Samsung Galaxy M51 ?
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • Вземи си Xiaomi за 700-800лв и ще треснеш в земята кой да е самсунг (и не само) за същите пари. И аз много дълго упорствах за Samsung, но от 3 насам тотално се преориентирах, и хич не съжалявам. Няма идеален телефон, и в тоя дух и Xiaоmi-то не е, но за парите си получаваш драстично повече. Сега съм с Note 10 и хич не съжалявам.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          ще ги поразгледам, вярвам че си проучил подробно, за да си го вземеш...... нали мога да си прехвърля всичко 1х1 от моя, нищо че е Самсунг?

      • Аз взех Xiaomi Mi Note 10 - като устройство е добро. Бързо, много памет. Камерата малко стърчи, обаче каква камера! - има си истинско увеличение 3.7x и макро-rрежим.
        На мен ми е хлъзгаво и тежко - все ще го изпусна някога. И огромната батерия свършва сравнително бързо ...

        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • Ползвам от чисто нов вече няколко години Note 8, към днешна дата смартфончето върви и хвърчи, батерията му още държи както си беше и като чисто нов, така че можеш да погледнеш ако някъде има останали чисто нови смартфони Note 8 за прилични пари към днешна дата, ще останеш доволен.

          Коментар


          • Skorpion_BG
            Skorpion_BG коментира
            Редактиране на коментар
            "аз искам нов телефон, а не 6-годишен..... пари за нов айфон нямам."
            Не съм ти предлагал айфон, предложих ти ремонт, тъй като писа, че твоя сегашния си работи. Но новото си е ново.

          • rosen_offroad
            rosen_offroad коментира
            Редактиране на коментар
            Този 6 годишния Айфон работи щото не му е правен ремонт

            Това казано от опит след 3 неуспешни смени на батерии нa 6+
            Последно редактирано от rosen_offroad; 29-10-20, 10:48.

          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            .........."то и моята S8-ца си работи и има само два проблема, батерията почна да свършва бързо, хем аз нито фейс имам в него, нито клипчета гледам, нито игри играя и по-гадното е, че буксата за зареждане му се е разхлабила и губи контакт."

            една клечка за зъби върши чудеса, оказа се че не е виновна буксата, а събраните в нея боклуци, сега си е ОК контакта, но все пак ще отида да го разгледам това Шиоми

        • Вкъщи всички сме с Xiaomi , аз съм с 5-ца про нещо си от 3 години , жената със 7-мица , децата са с 9 или 10 . Ами оплаквания нямам , само положителни отзиви мога дам .
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • И аз съм си доволен от моя МI6.
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • Истината е във "флъшнатия фърмуеър" , после няма гугъл, няма лайна с говна, няма блоутуеър и тъпотии и батерията държи 10 пъти повече, а ако се сложи Линукс нещата направо си идват на местото и се връщаме по комфорт в началото на 2000та, батерия по седмица при нормално ползване и т.н.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                е, чак пък толкова, аз съм проС юзер, не ги тунинговам телефоните, не че и знам как де

            • Аз съм с второ Xiaomi. На първото батерията замина сравнително бързо, предполагам основно от това, че редовно се напичаше по няколко часа на предното стъкло на колата. Сега съм Ми А3, нисък клас с чист андроид, но съм доволен. Може би бях една идея по-доволен от Xiaomi операционната система, отколкото от чистия андроид. Следващия ще е пак Xiaomi или някое друго китайче, много ми хвалеха One или нещо подобно, но не е навлязло на нашия пазар.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • Дайте идея за телефон с голям екран (над 5,5 инча), но да е с андроид най-много 8 и все още да се намира по магазините! В по-новите андроиди гугъла прецака програмите за запис на разговори, а ми е незаменимо удобство.

                Коментар


                • ognqn
                  ognqn коментира
                  Редактиране на коментар
                  Моята идея за това което търсиш.Само тук се продава нов.Имам наблюдения върху два такива,на роднини.
                  https://brosbg.com/samsung-galaxy-a6...l-sim-gsm-2837

                • Veselin Monkov
                  Veselin Monkov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Благодаря! Ще се пробва задължително.

              • коя програма записва и двете страни, аз сложих Call Recorder, но записва само моя глас. с Андроид 9 съм
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • BatGeorgeone
                  BatGeorgeone коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не точно Андроида, има настройки в които трябва да се налучка източника на звук, има шанс и на андроид да записва всичко но е малко ебня, аз за това казах Къш и сложих Линукс (платен), записва всичко както си трябва, няма Гугъл лайна с грозде и батерията държи по седмица на телефон с огромен дисплей. Потърси в нета SailFish OS.

                • Veselin Monkov
                  Veselin Monkov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не ще на девятката. Всички опции съм пробвал. И всички програми май. Имаше лек за някои модели, но с много игра, рутване, пакистански или ливански сим карти и прочие.

                • Veselin Monkov
                  Veselin Monkov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не знам как да си добавя в коментара и го добавям в нов. Тук са описани магиите за девятката - https://forum.androidbg.com/showthre...f2ouAGWUMKvavU

              • Нещо не мога да разбера новата версия на портала защо не ми излиза темата като такава, в която съм писал скоро. Затова пиша нов пост в отговор на

                ognqn коментира
                26-10-20, 09:38
                Моята идея за това което търсиш.Само тук се продава нов.Имам наблюдения върху два такива,на роднини.
                https://brosbg.com/samsung-galaxy-a6...l-sim-gsm-2837

                Поразпитах за този телефон. Един ми твърди, че го е купил с Андроид 9 и дори възстановяването на заводските настройки не го връщало до 8. Съмнява ме, че ме лъже, но писах на бросбг.ком да проверят, ако могат.

                Вече съм на мнение, че бих пробвал и с втора употреба нещо добро по критериите, които ме интересуват - колкото си може по-голям екран (зор с очите), същото и за памет (че все не стига) и андроида да е 8.

                Коментар


                • Не видях как да си редактирам поста и пускам нов. Най-вече за да предпазя други, ако като мен са тръгнали за по-стари екстри. Отговора от техника на бросбг:

                  Телефонът пристига фабрично с Андроид 8, но е имал подръжка няколко години. Дори да свалите андроида до 8. Секюрити патча остава и няма да може да записвате разговори.

                  Тоест веднъж ъпдейтнат андроида до 9 вече няма шанс да записва разговорите.
                  Последно редактирано от Veselin Monkov; 29-10-20, 16:01.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Вземи си Xiaomi за 700-800лв и ще треснеш в земята кой да е самсунг (и не само) за същите пари. И аз много дълго упорствах за Samsung, но от 3 насам тотално се преориентирах, и хич не съжалявам. Няма идеален телефон, и в тоя дух и Xiaоmi-то не е, но за парите си получаваш драстично повече. Сега съм с Note 10 и хич не съжалявам.
                    Взех го, Mi10 Note Lite с 128ГБ памет и 8ГБ РАМ. Първо впечатление - светкавично се случва всичко, но то и аз какво ли ползвам - телефона, Вайбър и камерата, понякога Waze и това е май всичко
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • rosen_offroad
                      rosen_offroad коментира
                      Редактиране на коментар
                      Поздравления за покупката.

                      Но, това че сега всичко се случва светкавично не значи непременно че след 3/6/9 месеца пак ще е така

                      Това от достагодишен опит с какви ли не Андроиди

                    • IvanIvanovi
                      IvanIvanovi коментира
                      Редактиране на коментар
                      е, чак пък толкова, досегашната ми S8-ца я ползвам точно 3 години, не съм забелязал такова нещо,/ при моето ползване де/, сигурно новите игри не вървят, също като при настолните РС-та

                  • И аз да се похваля. След близо 3 години с Redmi Note 5 Pro /не че му има нещо, малкият ще намаже/, вчера си поръчах Poco F2 Pro 128/6. Направо избива рибата, като гледам коментари, сравнения, тт данни и т.н. Същият е като 10T Pro, но без 108 камера и с малко по-слаба батерия. Направо нямам търпение да пристигне. Жената преди 2 месеца я оборудвахме с Redmi Note 9 Pro и Xiaomi-щастието в семейството е пълно

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X