Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Малко извън темата, не съм враждебно настроен, но може ли да получа обяснение кой Модератор и по каква причина премахна Xiaomi/Мiui темата и обедини постовете тук? Какво не й беше наред? На кои правила не отговаряше? За един ден вече имаше 2-3 страници постове и съм сигурен, че тепърва щеше да се развива. Майната другото, но ето така се убива човешкия ентусиазъм и труд, нито Xiaomi ми плащат, нито имам нещо общо с тях и рекламата им, но някак ми е непонятно случилото се и причината за това. Още повече, че темата не беше с рекламна цел, а за запознаване с марката, новостите при нея и взаимопомощ в избора и ползването на устройствата. Просто не разбирам, нали за това е раздела, ноо.. как да е, здрави да сме, струва ми се, че някой обича да се прави малко повече от нужното на тежък без да има реална причина и смисъл от това, но нищо, здраве да има, поздрави!
    Последно редактирано от speedevolution; 18-06-18, 21:06.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      А аз се чудех защо не намирам темата.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Предстои ми преподписване с Теленор и се чудя между HUAWEI Y5 ,HHUAWEI Y6, XIAOMI Redmi Note 5A. Не съм в час с телефоните и ми трябва съвет. Долу-горе мисля, че са един клас.UHUAWEI Y5 2018 DualAWEI Y5 2018 Dual
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от speedevolution Преглед на мнение
          Малко извън темата, не съм враждебно настроен, но може ли да получа обяснение кой Модератор и по каква причина премахна Xiaomi/Мiui темата и обедини постовете тук? Какво не й беше наред? На кои правила не отговаряше? За един ден вече имаше 2-3 страници постове и съм сигурен, че тепърва щеше да се развива. Майната другото, но ето така се убива човешкия ентусиазъм и труд, нито Xiaomi ми плащат, нито имам нещо общо с тях и рекламата им, но някак ми е непонятно случилото се и причината за това. Още повече, че темата не беше с рекламна цел, а за запознаване с марката, новостите при нея и взаимопомощ в избора и ползването на устройствата. Просто не разбирам, нали за това е раздела, ноо.. как да е, здрави да сме, струва ми се, че някой обича да се прави малко повече от нужното на тежък без да има реална причина и смисъл от това, но нищо, здраве да има, поздрави!
          И аз мисля, че темата за Xiaomi беше добре да е отделна. Дискусията потръгна добре и може би щеше да е по-полезна и систематизирана отколкото като е слята с тази. Естествено леки сравнения с други марки е нормално да има, но целта е акцента да бъде съобразен със заглавието. Така стана яко мешана китка, но то и темата е такава. Обособена отделна тема ще бъде по-полезна и когато се търси с търсачката. Ама накрая, каквото реши админа. Идеята на Камен беше отлична, ще се радвам ако въпреки всичко продължи да допълва още информация, както и всички колеги имащи опит с Xiaomi и Miui. Очаквам да се получи полезна и градивна дискусия.
          Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            След година и повече с хуавей п10 мога да кажа, че нито веднъж не съжалих за парите давани за него.
            Няма такава камера. Достатъчно бърз и никога не забиващ.За мен си струва всеки лев.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Тая тема май си е само за там как се казваха......
              Може би наистина е нужно да се прекръсти.
              Междувременно вече се оборудвах с Моторолата.
              Поздрави!
              VITARA, SAMURAI
              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
              RENAULT ESPACE QUADRA
              ...и едно сивикче за града...

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Ееее, честито. G6 плюс ли взе? Някъде по-назад някой беше писал много добри отзиви за марката.
                Сподели впечатленията си след като я разучиш, след някой ден
                Като бързина и стабилност вярвам, че е на ниво. Интересува ме също и качеството на камерата и доколко издържа батерията, че доста по-малка от на Редми Ноут 5.
                Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Може ли някой , да ми каже, колко време ще ми отнеме , при положение, че никога не съм имал андроид , не разбирам от програмиране, да прочета всичко , за някой , от хвалените тук телефони, да си го настроя и да нямам проблеми с него , няколко години ?
                  Или , ако някъде извършват подобни услуги, колко ще струва евентуално.
                  Благодаря !
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Вадиш телефона от кутията, правиш първоначалните настройки-час, дата, държава и т. н. (то даже тия в магазина ти ги правят) и си ползваш телефона. Като време, сигурно е около 2 мин.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-18-19-54-16-391_com.miui.securitycenter.jpg
Прегледи:1
Размер:39.8 КБ
ID:5792299
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-18-19-54-20-559_com.miui.securitycenter.jpg
Прегледи:1
Размер:36.3 КБ
ID:5792300
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-18-19-54-27-296_com.miui.securitycenter.jpg
Прегледи:1
Размер:26.7 КБ
ID:5792301
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-18-19-54-32-749_com.miui.securitycenter.jpg
Прегледи:1
Размер:24.6 КБ
ID:5792302
                    MI6 дори актуализации не съм му правил.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-06-19-20-00-23-050_com.android.settings.jpg
Прегледи:1
Размер:46.3 КБ
ID:5792303
                    Последно редактирано от kameno karp; 19-06-18, 19:00.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      , да си го настроя и да нямам проблеми с него , няколко години ?
                      Със смартфон няма как да стане за .....години
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Това със сензора ми се случва и на мен.Има настройка за това,порови се .

                        Диода се настройва според цвета ,примерно пропуснато обаждане червено,смс жълто,Вайбър съобщение синьо,зелено напомняне.Така без да пипаш телефона можеш да разбереш статуса.

                        За звука при зареждане,има отделна настройка,аз го махам винаги.

                        Процентите ги има във всички миуи,по дефолт е само батерия.




                        Ми А1 е с чист андроид, не е с миуи, много е постно от към настроили или пък аз нещо не мога да вникна.
                        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                          Вадиш телефона от кутията, правиш първоначалните настройки-час, дата, държава и т. н. (то даже тия в магазина ти ги правят) и си ползваш телефона. Като време, сигурно е около 2 мин.
                          Благодаря, по горе говореха за някакви . за мен космични действия. Останах с впечатление, че андроид , не може да се ползва от обикновен човек.


                          Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                          Със смартфон няма как да стане за .....години

                          Това защо?
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Ааааа тия дето са писали по-горе, не им обръщай внимание. Това тяхното си е вид хоби. Някои обичат да си човъркат колите, други да си чоплят земята, трети да си ровичкат телефоните, че такива ми ти работи.Пък да ползваш смартфон с години, няма никакъв проблем. И най-добре не актуализирай нищо. Ни ОС, ни приложения.
                            Последно редактирано от kameno karp; 19-06-18, 23:24.
                            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              За ОС съм донякъде съгласен, но някой от приложенията спират да работят ако не ги актуализираш. Пример от вчера - един колега се оплака, че си изтеглил нова книга, но рийдъра не я отваря. Отворил я е чак след като е видял че има налична актуализация и я е пуснал. Преди това приложението не е работело стартира се нормално, но не функционира. Предполагам обаче, че не със всички приложения е така. Някой от спецовете по Андроид да каже, аз нямам опит.
                              Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Това имах предвид. Работи ли си приложението, не го пипаш. Чак ако дадена версия спре да работи, тогава актуализирам.
                                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X