Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Операционната система почти няма отражение в цената. Реално дали ще е Андроид или Window Mobile все тая. В един момент евтините Нокии бяха много по-евтини от най-евтиният Андроид базиран телефон, но този момент отмина. Сега вече е въпрос на избор.
    Последно редактирано от господин никой; 01-10-14, 09:51. Причина: typo...

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
      Операционната система почти няма отражение в цената. Реално дали ще е Андроид или Window Mobile все тая. В един момент евтините Нокии бяха много по-евтини от най-евтиният Андроид базиран телефон, но този момент отмина. Сега вече е въпрос на избор.
      То така, ама въпросната Нокия е около 250-260лв. и с характеристики на Андроидски телефон за над 350лв., отделно че оставам с впечатление, че на сравнително слаб телефон Windows върви по-добре от Андроид.
      Друг въпрос, който ме касае. Предстои ми преподписване на договора и ми дават телефона на лизинг при който крайната цена идва на редовната, че и малко отгоре. Дайте съвет от къде да си закупя телефона на свободна продажба на нормална цена с 2 години гаранция? Може и на лични.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        400лв и + 100 още ще вземеш xperia z която е водо и прахо устойчива със най новия android що годе добра камера и навигация на ниво!
        eat my dust

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Имай предвид, че гарминските карти са си зор на всичко.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от Yoannn Преглед на мнение
            400лв и + 100 още ще вземеш xperia z която е водо и прахо устойчива със най новия android що годе добра камера и навигация на ниво!
            Повече от 300лв. нямам намерение да дам за телефон.

            Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
            Имай предвид, че гарминските карти са си зор на всичко.
            Но е възможно? На сегашния съм с Андроид 2,3 и IGo и ми липсват offroad картите.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
              Имай предвид, че гарминските карти са си зор на всичко.
              Ползвам Garmin Mobile XT на телефон с Windows Mobile 6.5 (телефона е доста стар htc HD2) - гарминските карти си работят безгрижно. Не съм пробвал, но си мисля че Garmin Mobile XT ще работи и на новите уиндоуси.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                Повече от 300лв. нямам намерение да дам за телефон.

                Но е възможно? На сегашния съм с Андроид 2,3 и IGo и ми липсват offroad картите.
                Ти си решаваш !
                eat my dust

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  При преподписвaнето нa договорa нa женa ми взех lg l9 зa 50 лв.
                  Кaкто споменaх по-нaпред (мaй в тaзи темa)- повече от товa не виждaм сми.
                  Последно време китaйчетaтa по-добре се хрaнят от нaс ,не мисля допълнително дa им пълня джобчетaтa.
                  Последно редактирано от //Радо//; 01-10-14, 20:38.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                    То така, ама въпросната Нокия е около 250-260лв. и с характеристики на Андроидски телефон за над 350лв., отделно че оставам с впечатление, че на сравнително слаб телефон Windows върви по-добре от Андроид.
                    Друг въпрос, който ме касае. Предстои ми преподписване на договора и ми дават телефона на лизинг при който крайната цена идва на редовната, че и малко отгоре. Дайте съвет от къде да си закупя телефона на свободна продажба на нормална цена с 2 години гаранция? Може и на лични.
                    Не ми се спори особено за цената - не знам дали си даваш сметка на къде вървят нещата за Нокия след като Майкрософт закупиха мобилната им дивизия. Освен всичко закриват Windows Mobile Phone марката (не Windows Mobile!) и това може да доведе до още по-голямо свиване на този сегмент. Не съм много наясно защо някой би закупил компания за да я свие (да се чете закрие) - може би аз нещо не съм разбрал, но опасенията за мен си остават.

                    Още веднъж - реално операционната система няма голямо значение, да Нокия бяха по-евтините телефони, но вече не са. Има предостатъчно Lenovo-та за около 400 лева. Ти си решаваш, както по-горе казаха - лично аз нямам нищо против Windows Mobile, като платформа - просто имам притеснения за посоката в която ще поеме продукта, които нямам за Андроид и iOS например.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                      просто имам притеснения за посоката в която ще поеме продукта, които нямам за Андроид и iOS например.
                      защо? 100 ъпдейта ли ще се правят - още докато го купуваш и вече е стар - и 100 приложения да сложиш - след 2-3 години, ако му изкара батерията ще е вече за архива... кво пречи да си е с версията с която си е?
                      иначе:
                      Бьорн Страустрап, един от разработчиците на С++:
                      "Винаги съм мечтал компютъра да стане толкова лесен за работа, колкото телефона.
                      Доживях мечтите ми да се сбъднат.
                      Вече не мога да се оправя с всички функции на мобилния си телефон..."
                      Последно редактирано от ivied; 02-10-14, 23:50.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Какво ще правиш със smartphone, който няма приложения и поддръжки. Освен да си го изпраскаш в главата няма за какво друго да го ползваш. Можеш разбира се да го ползваш за слушалка, но при това положение по-добре Нокия, но от тия с фенерче!

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          Да се възползвам от темата, тъй като ще пенсионирам старото вече LG L3. Спрял съм се на Нокия Лумия 630, струва ми се най-доброто решение за телефон до 300лв.. Не съм някой маниак и "смарт" функциите ги използвам рядко. Интересува ме най-вече GPS-а как е, гармиски карти евентуално?
                          Няколко човека край мен ме убедиха, че за под 400лв. е по-добре Windows отколкото Андроид.
                          Всякакво мнение ще е полезно!
                          Преди около месец ми носиха някаква лумия да 'оправям'. След час работа с тешефона казах на собственика или да го продаде или да го хвърли...
                          Елементарно нещо, не можеш да го включиш в интернет с стаично IP.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                            Преди около месец ми носиха някаква лумия да 'оправям'. След час работа с тешефона казах на собственика или да го продаде или да го хвърли...
                            Елементарно нещо, не можеш да го включиш в интернет с стаично IP.
                            Нокия доста ги провалиха от известно време гледам не е хубав win мобайл
                            eat my dust

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Yoannn Преглед на мнение
                              Нокия доста ги провалиха от известно време гледам не е хубав win мобайл
                              Не разбирам какво не му харесваш на WM... Чудесна операционна система, на практика едно и също със всички останали помии на пазара. Отдолу е чист Debian - каквото е и iOS, каквото е и Andorid. Интерфейса и е много по-добър от този на двете гореспоменати и освен това е и доста стабилна. Единственият и реален проблем е липсата на апликации... Колкото до Nokia все още са над водата. Да видим какво са решили за тях Майкрософт.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                                Не разбирам какво не му харесваш на WM... Чудесна операционна система, на практика едно и също със всички останали помии на пазара. Отдолу е чист Debian - каквото е и iOS, каквото е и Andorid. Интерфейса и е много по-добър от този на двете гореспоменати и освен това е и доста стабилна. Единственият и реален проблем е липсата на апликации... Колкото до Nokia все още са над водата. Да видим какво са решили за тях Майкрософт.
                                iOS не е дебиан а BSD. Не е въпроса в липсата на апликации, тях си ги има, въпроса е, че една и съща програма при тях струва 3 пъти повече. А лично за мен интерфеиса е ужасен...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X