Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Влияние на GSM антена!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Влияние на GSM антена!!!

    http://www.schwarzenbach-saale.de/cm...on_wuschek.pdf
    Пак го поствам но си мисля, че проблема е у теб защото при мен си се отваря

    LZ 2 ZMI
    73

    Коментар


    • #47
      От: Влияние на GSM антена!!!

      http://www.blitz.bg/news/article/108724
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #48
        От: Влияние на GSM антена!!!

        Някой да е синтезирал научни факти относно влиянието на тези антени? И аз съм против съмнителните антени,. но синтезирана информация нещо не намирам

        Коментар


        • #49
          От: Влияние на GSM антена!!!

          Има някаква европейска административна офанзива срещу мобилните оператори. Основният лайтмотив сега е "не е доказано, че са безвредни, затова - по-добре да сме сигурни". Така поставен, въпросът е нерешим.

          Нашият депутат просто преповтаря новините от Брюксел.

          Коментар


          • #50
            От: Влияние на GSM антена!!!

            Въпросът е решим с научни факти и обосновки. А докато се случат - забрана поне около детски градини и училища.

            Коментар


            • #51
              От: Влияние на GSM антена!!!

              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
              Въпросът е решим с научни факти и обосновки. А докато се случат - забрана поне около детски градини и училища.
              Така поставен, не е решим. Не можеш да докажеш, че нещо е безопасно - можеш само обратното.

              Тия утре ще забранят и на мен да минавам покрай училища. Или друго, каквото им хрумне, въз основа на "МОЖЕ да е опасно". И копче не можеш да им кажеш - нали е грижа за децата.

              За сметка на това, опитите на политици да решават инженерни, социални или медицински проблеми са доказано опасни. Ама никой не ги забранява.

              Коментар


              • #52
                От: Влияние на GSM антена!!!

                Номер едно в Европа по раковоболни са мисля Холандия. Имат 6 GSM оператора. Етоооо... Това, че повечето зеленчуци, които ядат са тяхно производство, от хидропонни оранжерии, пълни с химикали е подробност.
                Ех, ако така се шумеше за нормите на замърсяване на въздуха, нитратите в зеленчуците и плодовете, карането на ТИРове през уикендите...

                Не на автомобилите без катализатор на по-малко от 300 метра от училища! Как ви звучи?
                По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                Коментар


                • #53
                  От: Влияние на GSM антена!!!

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Така поставен, не е решим. Не можеш да докажеш, че нещо е безопасно - можеш само обратното.

                  Тия утре ще забранят и на мен да минавам покрай училища. Или друго, каквото им хрумне, въз основа на "МОЖЕ да е опасно". И копче не можеш да им кажеш - нали е грижа за децата.

                  За сметка на това, опитите на политици да решават инженерни, социални или медицински проблеми са доказано опасни. Ама никой не ги забранява.
                  Добре де. Идеята ми е, че след като не е доказано, че са вредни, как може някой да твърди, че са и обратно. Има политици ЗА и политици ПРОТИВ тези антени...а с'я де?

                  Коментар


                  • #54
                    От: Влияние на GSM антена!!!

                    Това май не е GSM антена, но влиянието е същото. Тази снимка е на път към село. Забележете изсъхналият дъб Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNB13223.jpg
Прегледи:1
Размер:41.5 КБ
ID:5279106
                    Дарин 0897042636
                    ВАЗ 2105

                    Коментар


                    • #55
                      От: Влияние на GSM антена!!!

                      Някои хора тук почти ни убеждават че антените са полезни...
                      Няма полезно лъчение ...
                      Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                      :D

                      Коментар


                      • #56
                        От: Влияние на GSM антена!!!

                        Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
                        Някои хора тук почти ни убеждават че антените са полезни...
                        Няма полезно лъчение ...
                        Полезни са. Благодарение на тях работят стотици милиони хора, които образуват технологичната цивилизация.

                        А щом няма полезно лъчение - само да съм чул, че се отопляваш зимно време. Ще те разнеса като лицемер и измамник по целия Форум.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Влияние на GSM антена!!!

                          Първоначално публикуван от Dr1v7 Преглед на мнение
                          Това май не е GSM антена, но влиянието е същото. Тази снимка е на път към село. Забележете изсъхналият дъб [ATTACH=CONFIG]333209[/ATTACH]
                          Тази докарва на средновълнова. Мощностите са 20-100Киловата.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Влияние на GSM антена!!!

                            А от какво е изсъхнало дървото?

                            Коментар


                            • #59
                              От: Влияние на GSM антена!!!

                              Я кажете сега и за пчелите, че ми е интересно

                              Коментар


                              • #60
                                От: Влияние на GSM антена!!!

                                здравейте незнам дали има някакво облъчване от джи ес ем антените но на моя покрив искат да слагат някаква антена за интернет .имали разлика м/у двете антени и колко наем да им искам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X