Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Настройки непознат номер, идентификация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Настройки непознат номер, идентификация.

    Първоначално публикуван от sasho_tzvetanov Преглед на мнение
    Ей от тука взема номера. Гъгъл са умни...


    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Единствено имам регистрация в Гугъл за заявен бизнес в Гугъл ,за което имам писмо от тях.Хартиено писмо с пароли и т.н
    Там фигурират всички тези данни.вкл и телефон,но защо само и единствено на този човек фигурирам в телефона така.



    Обаче в телефона нямам опция да го накарам да я показва.

    Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #32
      От: Настройки непознат номер, идентификация.

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Обаче в телефона нямам опция да го накарам да я показва.

      Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
      Телефона на отсрещния вероятно има обаче...

      Коментар


      • #33
        От: Настройки непознат номер, идентификация.

        Аз пак да кажа, че нямам интернет, нито Андроид. Пак работи. Обади ми двете имена на служител у фирма. На ниво мобилен оператор ще да е, и той снася данни от регистрацията ти при тях.

        Коментар


        • #34
          От: Настройки непознат номер, идентификация.

          Здравейте колеги
          Вайбър е добър шпионин защото е създаден от Талмон Марко – израелско-американски предприемач, който е работил за израелските военни сили.
          https://www.razkritia.com/484109/%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D0%B1%D1%8A%D1%80-%D1%88%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B5/
          мазен евреин
          Гугъл е още по голям шпионин защото Андроид е негов
          https://bg.wikipedia.org/wiki/Android
          или обратното-все тая
          Аз нямам вашите проблеми защото унищожавам възможността приложенията да ме проследяват обаче имам притеснения от един номер който не мога да набера но получавам цигански смс-и от него +35924668891
          Някой има ли го в контактите си ?

          Коментар


          • #35
            От: Настройки непознат номер, идентификация.

            Първоначално публикуван от TRANSALP XL600V Преглед на мнение
            Здравейте колеги

            Аз нямам вашите проблеми защото унищожавам възможността приложенията да ме проследяват обаче имам притеснения от един номер който не мога да набера но получавам цигански смс-и от него +35924668891
            Някой има ли го в контактите си ?
            Е, щом нямаш нашите проблеми защо се притесняваш? А за номера - или е колл център и искат да продават нещо или е другата измама - всеки път като се опиташ да звъннеш ти слагат една солидна таксичка като за "розовите телефони" нищо че от среща няма ни звук ни стон

            Коментар


            • #36
              От: Настройки непознат номер, идентификация.

              Благодаря зя отговора.
              Нямам вашите проблеми защото деактивирах всички приложения на гугъл ,а единствената шпионска програма която ползвам е месинджъра.
              Деактивирах ги защото за моят телефон няма рут иначе щях да ги премахна перманентно
              При това положение телефона работи много бързо и не забива обаче от месец насам забелязвам бързо падане на батерията и забавяне при изключване което говори за приложение на заден план.
              От въпросния номер получавам моментно позвъняване ,а когато го набера оператора просто разпада връзката

              Коментар


              • #37
                От: Настройки непознат номер, идентификация.

                Да попитам зноещите - има ли приложение ,което показва мастото откъдето ми звънят? Адрес и т.н.,евентуално показване на картата.

                Коментар


                • #38
                  От: Настройки непознат номер, идентификация.

                  https://www.google.bg/search?q=%D1%8...w=1280&bih=671

                  Коментар


                  • #39
                    От: Настройки непознат номер, идентификация.

                    Най-вероятно номера излиза за паметен ако човека го има в Google. На мен някой контакти ми излизат с имена които не съм им ги писал аз, а се оказа че въпросните така са се писали. Онзи ден говорих няколко пъти с един колега на тема джанти и след това навсякъде в Google ми излизаха препратки и реклами за джанти... Случайност, не мисля. Та и Google и viber ни шпионират яко. А като стана дума как аз мога да използвам viber да шпионирам бившата ми жена и да прочета това онова от нейния viber?
                    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Настройки непознат номер, идентификация.

                      Няма нищо невъзможно само дето е свързано с финанси.
                      Обикновено за мъжете е присъщо да доказват на жените си че са неверни и че са ги хванали в крачка за което обаче се вкарват в егати шпионските филми.
                      Това е нормално за мъжката природа обаче най гадното е когато човек излезе от филмите и си мисли че всичко е наред комшийката отгоре да пусне жалба че отдолу нещо и мирише
                      Епа докато и казах че трябва да се подмива редовно и ме налазиха куките
                      Ебаси в къв филм ме вкара тая
                      Стигнах до изводите, че по телефона се говорят само общи приказки, че бисквитките трябва да се трият редовно, че жените е безсмислено да се шпионират, че на комшийките трябва да се осигури топла вода всяка вечер и, че хората гледат прекалено много телевизия

                      Коментар


                      • #41
                        От: Настройки непознат номер, идентификация.

                        Първоначално публикуван от TRANSALP XL600V Преглед на мнение
                        Няма нищо невъзможно само дето е свързано с финанси.
                        Обикновено за мъжете е присъщо да доказват на жените си че са неверни и че са ги хванали в крачка за което обаче се вкарват в егати шпионските филми.
                        Това е нормално за мъжката природа обаче най гадното е когато човек излезе от филмите и си мисли че всичко е наред комшийката отгоре да пусне жалба че отдолу нещо и мирише
                        Епа докато и казах че трябва да се подмива редовно и ме налазиха куките
                        Ебаси в къв филм ме вкара тая
                        Стигнах до изводите, че по телефона се говорят само общи приказки, че бисквитките трябва да се трият редовно, че жените е безсмислено да се шпионират, че на комшийките трябва да се осигури топла вода всяка вечер и, че хората гледат прекалено много телевизия
                        В моя случай ми е интересно какво си коментира бившата ми жена за мен с една сврака която има едно 70% пръст в това да се разделим и че тая нейна "приятелка" от детството я настройва срещу мен от край време и заради някой мой издънки в последно време тя и вярва на лъжите и интригите по мой адрес които въпросната "приятелка" най безочливо ѝ разправя. Интересно ми е дали не си е намерила и някой друг, но от друга страна кой ще я вземе моята бивша
                        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Настройки непознат номер, идентификация.

                          Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                          ... и заради някой мой издънки в последно време ...
                          Само в последно време или са ти навик ! Кво ти пука нали е бивша...или се надаш на перспективи някакви ?

                          Коментар


                          • #43
                            От: Настройки непознат номер, идентификация.

                            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                            Само в последно време или са ти навик ! Кво ти пука нали е бивша...или се надаш на перспективи някакви ?
                            За това което се случи с нас вината си е само моя (виждах се с друга жена) и за мой късмет оная па**вра нейната приялка от деца разбрала за това и е изопачила доста ама доста нещата не в моя полза и тя и вярва повече отколкото на мен. Жена ми имаше някакви подозрения за другата, те са познават бегло, аз я уверявах че е в грешка и щях да сложа края с другата, но за мой шибан късмет оная м**ша явно ни е видяла и е боядисала доста историята и жената ме остави и сега даже здрасти ми не казва. А аз приключих нещата с другата и си искам моята. Историята е доста заплетена и едвали ще е интересна. Сори за спама.
                            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Настройки непознат номер, идентификация.

                              Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                              За това което се случи с нас вината си е само моя (виждах се с друга жена) и за мой късмет оная па**вра нейната приялка от деца разбрала за това и е изопачила доста ама доста нещата не в моя полза и тя и вярва повече отколкото на мен. Жена ми имаше някакви подозрения за другата, те са познават бегло, аз я уверявах че е в грешка и щях да сложа края с другата, но за мой шибан късмет оная м**ша явно ни е видяла и е боядисала доста историята и жената ме остави и сега даже здрасти ми не казва. А аз приключих нещата с другата и си искам моята. Историята е доста заплетена и едвали ще е интересна. Сори за спама.
                              Не бе, супер е историята, разказвай с подробности.
                              'Бем ти и кур.варите. Сори пич, мразя изневерите.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Настройки непознат номер, идентификация.

                                Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                                Най-вероятно номера излиза за паметен ако човека го има в Google. На мен някой контакти ми излизат с имена които не съм им ги писал аз, а се оказа че въпросните така са се писали. Онзи ден говорих няколко пъти с един колега на тема джанти и след това навсякъде в Google ми излизаха препратки и реклами за джанти... Случайност, не мисля. Та и Google и viber ни шпионират яко. А като стана дума как аз мога да използвам viber да шпионирам бившата ми жена и да прочета това онова от нейния viber?
                                С паролата и,но периодично след ъпдейт ,иска оторизация с qr код.

                                Ползвам Вайбър на 3-4 устройства и става.


                                Относно рекламите,излизат си постоянно.

                                При мен 200 амперови прекъсвачи от седмица ми се набиват в Фейсбук и тапатолка и къде ли не.

                                Чакай да пробвам да търся жени,поне весели реклами да ми излизат.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X