Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Iphone 8?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Krelion
    отговори
    От: Iphone 8?

    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
    Отскоро съм с 8-цата, 64 гигабайта. Телефонът оправда всичките ми очаквания, като цяло съм доволен. Батерията държи цял ден на тормоз, ако не го ръчкам, държи и по два дена.
    Да не пускам нова тема,ще пиша тук.Дъщеря ми има I7.Счупи дисплея,сменихме го.Преди около месец пак го счупи,и батерията бързо падала.Та ще купуваме нов.Въпроса ми е iPhone X или iPhone XR?За другите букви след Х нема паре.

    Остави коментар:


  • Райковски
    отговори
    От: Iphone 8?

    Отскоро съм с 8-цата, 64 гигабайта. Телефонът оправда всичките ми очаквания, като цяло съм доволен. Батерията държи цял ден на тормоз, ако не го ръчкам, държи и по два дена.

    Остави коментар:


  • slatanic
    отговори
    От: Iphone 8?

    Знам бе Майсторе нали аз първи му го предложих по-нагоре в темата.Телефончето е хубаво и ако не беше микро дисплея му щях да го взема.
    Но като подхванах П10ката просто нямаше как да скоча към ябълката.Е цената беше колко 2 ама....

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    От: Iphone 8?

    Цената си е съвсем нормална, 600 лв. без договор, нов от магазина.

    Остави коментар:


  • slatanic
    отговори
    От: Iphone 8?

    И цената, ценатаааа....

    Остави коментар:


  • biol
    отговори
    От: Iphone 8?

    Първоначално публикуван от pavel4o_95 Преглед на мнение
    + още един глас за SE .
    + още един глас за SE
    Перфектния размер, с добра камера

    Остави коментар:


  • pavel4o_95
    отговори
    От: Iphone 8?

    + още един глас за SE
    Много е удобен за по гората, размера е перфектен.

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    От: Iphone 8?

    Още един глас за SE, все пак е по последния модел на Джобс, нагоре си е само гъзария, ноооо ти си млад, дерзай.

    ПП> Тротлинга го оправиха в рамките на 3-4 дни тихомълком, т'ва не в България де.

    Остави коментар:


  • tsb_bg
    отговори
    От: Iphone 8?

    Аз след повече от 5 г. с 4S минах на 8 и съм доволен.
    Единствено ме притесняваше размера, но на втория ден забравих за притесненията.

    Остави коментар:


  • biol
    отговори
    От: Iphone 8?

    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
    То това с тротлинга няма как да го оправят. И нормално да го има, иначе всички ще си стоим с 5-ците.
    Тарикатеят ама дано има воля да ги спрат ( германците имат много да си връщат)
    Освен тротлига се оказа че и приложения нарочно се забавят, по бавно стартиране , малък брой кадри.
    Усеща се вече че Джобс е е начело. Почнаха с тарикатлъците. Самсунг за Ноте 8 , можеха да минат само със смяна на батерията с по-малка, за сметка на това изкупиха всички телефони. Като се плаща за премиум - има съответната поддръжка.Иначе хиаоми .
    А ифон 8 е срамна работа- единствено го пуснаха за да изпъкне 10 . А при него ... сложи го до galaxi 8 и нещата стават съвсем зле. Джобс беше визионер и всички копираха от него, сега апле копират от китайците. Безрамков телефон има отдавна, двойни камери от 4-5г ,Май най новото им е да махната жака за слушалките ,

    Остави коментар:


  • miro1972
    отговори
    От: Iphone 8?

    То пък с всичката друга техника и автомобили не е така?


    Остави коментар:


  • bokomo
    отговори
    От: Iphone 8?

    Нищо нормално няма в умишленото деградиране на използваемост.

    Остави коментар:


  • Райковски
    отговори
    От: Iphone 8?

    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
    изчакай, след скандала с тротлинга , провери в официалния сервиз колко струва смяната на батерия
    То това с тротлинга няма как да го оправят. И нормално да го има, иначе всички ще си стоим с 5-ците.

    Остави коментар:


  • biol
    отговори
    От: Iphone 8?

    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
    Тя петицата работи, ама забива и батерията държи, колкото да ида до магазина за хляб.
    изчакай, след скандала с тротлинга , провери в официалния сервиз колко струва смяната на батерия

    Остави коментар:


  • Райковски
    отговори
    От: Iphone 8?

    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    Ако горе-долу си доволен от него смени му батерията за 20/30 лева, с по доброто китайче и си гледай другите нужди. Стават, не са чак толкова зле.
    Сменях я преди месец и малко. Същата работа е.

    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
    А иначе винаги можеш да си вземеш айфон СЕ на добра цена и да си свиркаш.И без това си свикнал с размера на телефона.
    И това е вариант, ама ми идва малък вече.
    Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
    Това, че тестовата бройка е забил нищо не значи.
    Всички телефони имат стъкло. Като толкова искаш да го пазиш, му взимаш един як кейс и си свиркаш.
    И ти си прав. За 2 години- 5цата с кейс и слюда беше като нова. Махнах кейса и слюдата и сега е като след война.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X