Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми телефон ... поредна тема :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
    sony ericson k750i,мисля напълно отговаря на критериите ти ако и да е мноооого стар модел, само не знам дали може да му се лепне някой java калкулатор
    Ако поддържа Java - може.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #77
      От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
      Това, което описваш не се прави от google и андроид. Това се прави от хората, които модифицират андроида за техният хардуер или разработчиците на софтуер. Трябва ясно да си даваш сметка за разликата...
      Предполагам че си се подвел от дългото описание на последното което ме подразни в тоя модерен боклук, и си пропуснал съществената част, а именно:

      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      ...Та, на въпроса. Логично е че достъпът до ресурсите се осигурява от ОС. Защо ако има претенциите да не е вирус, няма механизъм за контрол върху достъпа на ресурси?
      Преди месец някъде в пресата се появи информация за "екстрите" за месънджера на фесбукот. При инсталацията потребителят приемал лицензното споразумение, което по стар обичай е 49 743 машинописни страници и което никой не изчита. Та, в него усерът се съгласявал приложението да има достъп до всичко в телефона, а като допълнение и да може да включва микрофон и камера без уведомление.
      Може да да съм леко консервативен, но ми се струва малко прекалено. Само малко...

      Та на въпроса, тоя път с болд: защо ОС не осигурява контрол до ресурсите на телефона (софтуер и хардуер)? Например, с чавка да маркираш както може да използва и какво не!?
      Дори и в така омразният на повечето люде уиндоус има някаква пародия на файрлол който дори и имитира някаква работа. Какво предлага боклукът андроид? Визирам ОС в "оригинален" вид, без намесата на "магазина за андроидски екстри". Там пък каква боза е...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #78
        От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Предполагам че си се подвел от дългото описание на последното което ме подразни в тоя модерен боклук, и си пропуснал съществената част, а именно:



        Преди месец някъде в пресата се появи информация за "екстрите" за месънджера на фесбукот. При инсталацията потребителят приемал лицензното споразумение, което по стар обичай е 49 743 машинописни страници и което никой не изчита. Та, в него усерът се съгласявал приложението да има достъп до всичко в телефона, а като допълнение и да може да включва микрофон и камера без уведомление.
        Може да да съм леко консервативен, но ми се струва малко прекалено. Само малко...

        Та на въпроса, тоя път с болд: защо ОС не осигурява контрол до ресурсите на телефона (софтуер и хардуер)? Например, с чавка да маркираш както може да използва и какво не!?
        Дори и в така омразният на повечето люде уиндоус има някаква пародия на файрлол който дори и имитира някаква работа. Какво предлага боклукът андроид? Визирам ОС в "оригинален" вид, без намесата на "магазина за андроидски екстри". Там пък каква боза е...
        С хубавото идва и... не чак толкова хубавото. Това е момента със операционните системи с отворен код - всеки прави каквото си иска. От Google не могат да спрат това.

        Не, не съм чел съответното споразумение, защото никога не съм ползвал FB messinger-а. От скоро и FB-то не ползвам... просто ми е досадно и напоследък го приемах повече, като задължение.

        Това, което по-горе имах предвид е, че вече каквото имаше да откраднат, като лична информация го откраднаха отдавна... Не, че това означава, че трябва да сме безогледни. Просто ако някой иска да знае всичко за теб... май последно "таксата" беше 25 лева.

        Коментар


        • #79
          От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

          Малко ъпдейт по темата. Не, не съм намерил телефонЪТ, дори точно обратното. Точно преди Нова Година Моторолката издъхна окончателно. И по чиста случайност се сдобих с едно недоразумение, наречено Windows Phone. ОЛЕЛЕ! Шок и ужас! За няколко дена неуспешни опити за съжителство с тая изгъзица, лека-полека проумях защо феновете на Андроид си харесват Андроида. Бем ти HTC-то, бем ти и Windows-а. Няма да изпадам в подробности, че пак ще започна да се ядосвам...
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #80
            От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            Малко ъпдейт по темата. Не, не съм намерил телефонЪТ, дори точно обратното. Точно преди Нова Година Моторолката издъхна окончателно. И по чиста случайност се сдобих с едно недоразумение, наречено Windows Phone. ОЛЕЛЕ! Шок и ужас! За няколко дена неуспешни опити за съжителство с тая изгъзица, лека-полека проумях защо феновете на Андроид си харесват Андроида. Бем ти HTC-то, бем ти и Windows-а. Няма да изпадам в подробности, че пак ще започна да се ядосвам...
            Аз от известно време съм с Нокия Лумия 630 с Виндоус 8.1 и съм доста доволен. Има едно-две специфични за модела дребни, но леко дразнещи проблемчета, но се преживяват. Има и липси на някои екстри - светкавица и втора камера примерно. За парите си е супер, не забива и работи отлично и на всичкото отгоре като не си играя батерията издържа повече от седмица.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #81
              От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

              CAT-S50 изглежда много добрo

              Коментар


              • #82
                От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                Здравейте!

                Да ползвам темата на колегата за да не пускам нова.

                И аз съм пред същата дилема,какъв умен телефон да си купя ?

                Главно да е механически здрав и не много голям , не държа на хай тек модели и цени.От умните екстри ползвам камера и навигацията чат пат.

                До сега бях със Самсунг някакъв които при изтърване му се поврежда микрофона вече два пъти.И реших да се разделя с него.
                Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                Място и хора към които да принадлежи ...

                Коментар


                • #83
                  От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                  Ако под механически здрав имаш предвид удароустойчив разгледай MyPhone Hammer Energy. Преди няколко месеца взех такъв от оффроуд шоп-а и съм горе долу - доволен. За този клас е компактен. Батерията е много издръжлива, ако не ровя интернет издържа по над седмица.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X