Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми телефон ... поредна тема :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • The Back Bone
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Единствения плюс на Соним и то на по-новите модели е че има хубав аксесоар. Не че е кой знае колко полезен, но има нещо като ПТТ (трупка) с дисплей и числа, т.е. хендс фрее един вид. Ако това се смята за плюс де, но считам, че е интересно.

    Остави коментар:


  • tef4o
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
    Много интересно. При положение, че ...
    текущия телефон съм го посочил още в началото - Дифай Мини. Адски корава от към корпус и дисплей машинка, но от там нататък - н'екъф ужас. Ако започна да пиша всичко, което ме дразни - отиде 2 часа... Не искам да чувам и виждам Андроид поне следващите 2 години.

    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
    Тъкмо щях да му препоръчвам сонима ...
    А така ... и сега на кого да вярвам? Марински, ще се чуем другата седмица (ако си тук де), да го погледна, че верно нататък се бях засилил. В смисъл XP5300.
    Малко ме плаши това за забиването ... даже хич не е малко.

    Остави коментар:


  • The Back Bone
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Моя Соним също бе гумиран.

    Остави коментар:


  • Marin Stoyanov
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
    Моето мнение на база ползване на Соним ХП 5300 3Г в продължение на 3 години на три континента в различни условие е - категорично НЕ за Соним.

    1. Камерата не струва
    2. Батерията със зор изкарва 15 дни.
    3. Телефона доста "забива", трябва отвертка за да се ресетне с вадене на батерията. Не е винаги удачно, особено ако работата Ви е спешна и важна (пожарникар, полицай, медик и т.н.)
    4.Обхвата не е по-силен от на другите телефони, както го хвалят.
    5. При разговор звука се чува силно, но със слабо качество.
    6. През първата година телефона посети сервиз за смяна на "кожата", панел ли как се води. Не може да рекламират телефон, който го мелят в миксер, слагат върху горещ котлон и го газят с джип върху камъни и кал, да струва една шапка пари, аз да разчитам на него и въпреки, че го пазя като очите си гумите по панела да се разлепят - много несериозно, много.
    Тъкмо щях да му препоръчвам сонима
    Един приятел си купи соном xp3, от официалният вносител доста пари даде за него. Като го видях не можах да повярвам "кожата"-както я наричаш беше отлепена, сякаш имаше въздушни балончета в нея!
    Аз спечелих една награда от форума, и взех соним 5300. Още като видях неговият и моят особенно на пипане (външно са почти еднакви) разбрахме от къде идват проблемите Явно има китайско и китайско......Моят стои като пластмасов, а неговият буквално гумиран!
    Мисля, че направих около година с моя:
    2м- под вода с часове (минерален басейн), минавал съм с Уаз и Тойота през него-няма и следа от това!-като нов си изглежда. Работя в много шумно и запрашено място (може да се каже, в най лошите условия за които може да се говори), с нокията където нямах обхват с него имам! - Не знам Ицо 4х4 от къде ги внасят, но имат голям разлика с тия които се продават по сйтове и официални вносители!
    Тефчо, ако иска може да го погледне и на живо . Иначе отговаря на всички изисквания което е посочил (даже надвишава някои)!

    Остави коментар:


  • Glow
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Много интересно. При положение, че ползваш камера и калкулатор, какво толкова се е провинил андроида, че си го намразил така. Ще ми е интересно да споделиш(не само на мен) както и устройатвото от което си недоволен.
    Лично аз на моято устроиство освен камерата и калкулатора имам купчина приложения като тапаталк, няколко игри, 3-4 навигации, 3-4 приложения за камери, и нямам оплаквания...

    Остави коментар:


  • tef4o
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
    На доста от нещата поддържащи андроид може да им се сложи линукс - http://www.ubuntu.com/phone/ubuntu-for-android

    Иначе аз лично нямам оплаквания от андроид-а. Системата си е достатъчно надеждна и ако се ползва разумно си бачка. Ако я ползваш за "опитно зайче" нормално е в един момент да "даде фира", но то няма система дето ако я блъскаш с каквото ти падне, няма да се скапе в един момент, или поне да стане тежка и тромава...
    Телефона го ползувам за телефон. Единственото, което съм наритал, беше тъпия Фейс, щото ме дразни адски. И 2-3 гугъл сервиза, по същата причина. Просто нямам време да си играя за друго.
    Като качиш убунту на андроид, на практика си имаш ... Андроид. С интерфейс на Убунту. Системната част си е все същата, през все същия джава инджин и това, че става малко по-сговорчиво, на практика не значи нищо.

    Не ползувам нет, не ща ъпдейти, не искам Туитър, не гледам Ютуб и така нататък. Веднъж - дваж съм пускал GPS от любопитство и толкова. Единствено щракам по-начесто калкулатора и камерата. До там. Даже една MP3-ка нямам качена.
    Както и да е, поне засега съм приключил с Андроида. Може би, някога ще настъпи такв момент, че да ми хареса, но в близко бъдеще - едва ли.

    Виж, ако някой е решил за себе си, че Андроида не му пречи - в армс-а, за които спомена колегата Traun, има апарати които са наистина интересни, особено пък за цената си.

    Остави коментар:


  • Glow
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    Дето пречупен, ами направо счупен... Като се сбихме по-сериозно, успях да се оттърва от непрекъснатите напомняния на Фейсклюк (в който дори нямам акаунт!) и на чевръстите опити на Гугъл-простотиите да си копнат малко мрежа, което и беше причината да не съм го изхвърлил тоя телефон още на третия ден. Обаче нямам нито време, нито желание да чопля всеки файл в RC, пък и не само, за да се докараме до някакво по-приемливо разбирателство.

    Иначе от година минах окончателно на Линъкс от към лаптоп и таблет (друг, не андроидския) и съм щастлив и доволен. Да, и там има трески за дялане, но поне процеса на "дялане" не ми докарва нервна криза и желание да тествам колко е здрава най-близката стена
    Както и да е, това нямам връзка с темата.

    П.П. Само да спомена - телефона на Белата никак не е лош, дори бих го препоръчал, ако човек няма против Андроида. Бъзика за меренето няма общо със самия апарат.
    На доста от нещата поддържащи андроид може да им се сложи линукс - http://www.ubuntu.com/phone/ubuntu-for-android

    Иначе аз лично нямам оплаквания от андроид-а. Системата си е достатъчно надеждна и ако се ползва разумно си бачка. Ако я ползваш за "опитно зайче" нормално е в един момент да "даде фира", но то няма система дето ако я блъскаш с каквото ти падне, няма да се скапе в един момент, или поне да стане тежка и тромава...

    Остави коментар:


  • tef4o
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
    То android си е linux, но пречупен през визията на google. android може да стане доста привлекателна os, но след root+flash на custom rom + дълга настроийка + доста четене за да знеш какво точно искаш да махнеш и какво точно да сложиш. ...
    Дето пречупен, ами направо счупен... Като се сбихме по-сериозно, успях да се оттърва от непрекъснатите напомняния на Фейсклюк (в който дори нямам акаунт!) и на чевръстите опити на Гугъл-простотиите да си копнат малко мрежа, което и беше причината да не съм го изхвърлил тоя телефон още на третия ден. Обаче нямам нито време, нито желание да чопля всеки файл в RC, пък и не само, за да се докараме до някакво по-приемливо разбирателство.

    Иначе от година минах окончателно на Линъкс от към лаптоп и таблет (друг, не андроидския) и съм щастлив и доволен. Да, и там има трески за дялане, но поне процеса на "дялане" не ми докарва нервна криза и желание да тествам колко е здрава най-близката стена
    Както и да е, това нямам връзка с темата.

    П.П. Само да спомена - телефона на Белата никак не е лош, дори бих го препоръчал, ако човек няма против Андроида. Бъзика за меренето няма общо със самия апарат.

    Остави коментар:


  • bokomo
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    ъхъ, и мери ток и напрежение
    Засега съм му адски сърдит на Андроида. Имам таблет и телефон и двете неща съм ги намразил яко. Всъщност, от таблета се оттървах, подарих го на баща ми

    Абе, така ли не излезна нещо с нормален Линъкс? Уж Убунту и Файърфокс вдигаха пара...
    То android си е linux, но пречупен през визията на google. android може да стане доста привлекателна os, но след root+flash на custom rom + дълга настроийка + доста четене за да знеш какво точно искаш да махнеш и какво точно да сложиш.

    Виж дали можеш да намериш и пробваш отнякъде някоя стара бизнес Nokia - E51, 52, 71, 72. Много, много читави телефони, но стават все по-трудни за намиране в добро състояние на прилична цена.

    Ако си вземеш телефон с java - горещо пропоръчвам този калкулатор: http://midp-calc.sourceforge.net/Calc.html

    Остави коментар:


  • alexalex69
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Ако е само телефон аз ползвам нокия 3720 . Не мога да кажа колко пъти съм го изпускал и колко прах е видял и вода и кофи с шпакловка .Мия и продължавам . Батерията държи около седмица . Жалко обаче малко след гаранцията дъщеря ми ме удари с една топка по джоба и му спука стъклото .Не мога да кажа колко време го ползвам обаче е повече от 5 години .Само да допълня че съм строителен работник и всичко лошо което може да му се случи му се е случило вече . От цялото семейство моя е най -стария , най -очукания и най -немодерния. Жалко обаче не виждам възможен заместник . Така че ще чета всички мненията с особено внимание.

    Остави коментар:


  • Esper
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Ми излязъл е отдавна ама за съжаление там и си остана...
    N900 с Maemo.
    Скапаният хемороид мачка всичко...

    Остави коментар:


  • tef4o
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    ... свети добре,снима добре,батерия яка,чупи орехи,мия го на мивката,подържа ...
    ъхъ, и мери ток и напрежение
    Засега съм му адски сърдит на Андроида. Имам таблет и телефон и двете неща съм ги намразил яко. Всъщност, от таблета се оттървах, подарих го на баща ми

    Абе, така ли не излезна нещо с нормален Линъкс? Уж Убунту и Файърфокс вдигаха пара...

    Остави коментар:


  • belata
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Преглъщай Андроида,нищо му няма и вземай като моя мултисет.Плюсове:
    Газя го с джипа,пада от джипа,изтървам го в язовира,няма проблем,20 се гмуркаме докато го намерим,оранжев,свети добре,снима добре,батерия яка,чупи орехи,мия го на мивката,подържа pmr446.
    Недостатък:
    Тежи,не става за хвърляне по тъщата,пука глави или по лошо!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:www.autovideos.ru-CV ABS-M446-Orange (1)_enl.jpg
Прегледи:1
Размер:61.5 КБ
ID:5608007

    Остави коментар:


  • tef4o
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
    много съм доволен от samsung b2710
    Няма светкавица.

    Остави коментар:


  • persuader
    отговори
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    много съм доволен от samsung b2710

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X