Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полезни мобилни приложения. Android/iOS

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

    И за какво ти е апче, като можеш да си го провериш през WEB страницата им без да инсталираш абсолютно нищо?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      iOS: Интересни приложения, настройки.

      Създавам тази тема с цел потребителите на iOS операционната система да изгладят недоразуменията, които срещат, сполуките и несполуките..

      Като първо и най-важно: iCloud профил.
      При купуването на нов Apple продукт, всеки може да си създаде акаунт в iCloud, едно невероятно приложение, според мен. Използва се за синхронизация.. Пример: Правя снимка чрез телефона, но се намирам в Букурещ.. След кратък период от време, снимката вече може да се разглежда на личния си компютър, където съм инсталирам iCloud.
      Това е един от многото плюсове на iCloud, но си има и минуси..
      Пример: Закупувам Apple продукт втора употреба, който вече има въведен профил.. Снимки, информация, тел. номера и прочие пристигат на чужд компютър..
      Как става управията: Settings>iCloud>Delete Account. ... Казвам го защото вече няколко мои познати идват точно с този проблем..
      Създаването на акаунт в iCloud ви носи и други благинки, които ще спомена по-долу, може и да пропусна нещо, но нека който знае повече да допълва.

      Второ: FaceTime/FaceAudio. Лично за мен е едно невероятно приложение, собственост на Apple, което ми предоставя възможността да правя безплатни както аудио, така и видео разговори с Apple устройства.. Лично на мен сметките ми паднаха на половина.. Качеството на видео разговора е уникално, както и на аудиото..

      Приложенията, които използвам масово са: Calculator(вградено), WhatsApp(безплатни SMS между всички iOS,Andoid,WinMobile,Може би и други ОС потребители), Tapatalk free версията, но скоро обмислям да премина към про-версията.. Top Camera, която може: HDR, Slow Motion и много други ефекти, все едно имате профи фото в джоба..
      Skype, задължително, макар, че не го ползвам, но имам приятели още са му фенове..
      Facebook Managger - съобщенията пристигат светкавично.. Дизайна е скапан, но става бързо..
      Viber: Както при андроидите, така и при ябълките това е много разпространено, ако не си оправят бъговете скоро ще го зарежа, но поддържа безплатни разговори и sms при наличен интернет достъп..
      Вградения компас е сравнително верен, но не мога да му се доверя напълно..
      Наскоро изтеглих и инсталирах едно видео приложение: "SloPro" - ще я тествам на следващото състезания когато Борко върти 33"ките на 3-та бавна..

      И за финал, една глупава игричка за губене на време: SubwaySurfers.

      Като цяло: Интересна операционна система, имаща своите плюсове и минуси, която няма как да пропуснем..
      Ако модератор реши, може да лепне темата като важна..

      Коментар


      • #18
        От: iOS: Интересни приложения, настройки.

        Хубаво започна темата ама защо тази шега накрая... иОС е интересна ОС, няма как да я пропуснеш... ХЕЙ, я се стегни друже, струва си ДА ПРОПУСНЕШ ВСИЧКИ ДРУГИ ОС, не ти трябва друго освен иОС.

        Освен Вайбер и ФейсТайм аз лично не мога без Метеоролично Време(прогноза за няколко града), без ДропБокс(облачен сторидж) и СкайДрайв(обачен сторидж), Фронтедни на Ютюб(имат история, махат гнусните реклами, и махат гадните рестрикции на Гугъл), без ТруеВию(клиент за отдалечено администриране, безплатен, има звук, файлов трансфер и много други).

        Още нещо тук http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=166254
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          От: iOS: Интересни приложения, настройки.

          Приложения за андроид:
          CoPilot- навигация, безплатната версия се справя добре в страната.
          Dolphin browser- името подсказва, от скоро го използвам зарежда по-бързо от другите включително и от фабрично инсталирания.
          Black List- когато не искаш да вдигаш на някои, записваш номера му в програмата и тя му дава заето когато те набира.
          Mx player- добър player, понеже BS player последно време започна да дава бъгове и го смених с този, за сега се държи добре.
          0898 36 59 39

          Коментар


          • #20
            От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

            За потребителите на М-тел препорчвам да си инсталират от магазина на гугъл плей приложението Моят М-тел. Това прилижение е много удобно за ползване и предоставя достъп до услугите на М-тел.

            Коментар


            • #21
              От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

              Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
              [B]...
              Automatic Call Recorder - Записва като аудио всеки разговор, който провеждате. Лимитирате записите до определен брой, който след като бъде достигнат се трие най-стария файл. За мен лично е много полезно, тъй като понякога се налага да си припомням уговорки, които съм поел в движение. Пък и обичам, когато се карам с някой кол център да ги уведомявам че от моя страна разговора също се записва и т.н. хваща дикиш. Безплат.
              Някакви настройки? Щото аз от записаното нищо не мога да разбера.
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • #22
                От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                Препоръчвам приложението за IOS Mymedia
                Много бърз браузър,който освен всичко друго,дава възможност за сваляне на документи,музика или каквито и да файлове на паметта на таблета директно от нета. Позволява и да се експортват файлове в др. програми. А бе супер е.. има и платена и фрии версия.

                Коментар


                • #23
                  От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                  Понеже ползвам най-вече офис приложения мога да препоръчам следните програми за Андроид:
                  - Office Suitе - чете Word, Excel, PDF, Power Point като с про версията може да редактираш всичко. Конвертира файлови формати от doc в docx и обратното.
                  - ABBYY BRC - програмата позволява да сканираш и директо вкарва в указателя визитки. Не е единствена, но само тази чете руски и по този начин българските имена влизат директно в телефонния указател
                  - Smart Tools - компас, мери разстояние, фенерче, нивелир, ъгъл, сила на звука, абе удобна е
                  - CamScanner - сканира документи - много удобно
                  - Mail Droid - супер е за поща на мобилния телефон
                  - Unit Converter - много удобна програмка за конвертиране на мерни единици
                  - Moon Reader - на това чета електронните книги
                  - Business Calendar - много удобно - поддържа много календари и като цяло е добро
                  - Root Explorer - това е програмата за файловете ви. Ако имате руутнат телефон обаче. Сменя и пермишъните на файловете, така че е незаменима за мен.
                  - AndroZip - разархивира/архивира файлове
                  - FotMob Pro - за любителите на футбола
                  - Zaycev.net - много удобна програма за сваляне на mp3 файлове - можеш да прослушаш преди да свалиш.
                  - SoundHound - аналога на Shazam - на мен по ми допада.
                  - Zello - работи на принципа на радиостанциите - "натискаш" бутона и говориш - "пускаш" и слушаш - не е лоша за комуникатор и не прави много трафик
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                    Някой някъде беше споменал приложение за андроид даващо възможност телефона да се ползва като интерком подходящ за мотористи, работещ с блутут връзка! Някой ако се сеща нещо такова , да помага!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                      Намерих го! Motolky. Има и други интеркоми но този си е специално разработен за мотористи и работа в шумна среда. Само не можах да разбера как се включва функцията да реагира и да се включва само на глас!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        Намерих го! Motolky. Има и други интеркоми но този си е специално разработен за мотористи и работа в шумна среда. Само не можах да разбера как се включва функцията да реагира и да се включва само на глас!
                        Трябва да внимаваш с подобни функции... Успех!
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #27
                          От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                          Трябва да внимаваш с подобни функции... Успех!
                          Нямам проблем с това. Отдавна съм подписал декларация че съм съгласен да ми слушат телефона!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #28
                            Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                            Productivity апликация Trello. Базирайки се на (графичните) принципи на канбан концепцията, визуализира и подрежда текущите ни задачи. От моя гледна точка - добре премислен, в резултат - интуитивен и функционален интерфейс плюс облачна услуга, достъпна и от PC.

                            Ползвам го с iPhone

                            Коментар


                            • #29
                              От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                              Здравейте!
                              Някой може ли да ми препоръча добро мобилно GPS приложение (за Android). Необходимо ми е когато въведа координати на дадена точка в приложението то да я показва, да показва къде съм аз, както и пътя до въведената точка (гоним точност...)

                              Благодаря предварително!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                                Гугъл мапс е безплатна такава. Казвам нея щото щом гониш точност не си заслужава да даваш пари. Все ще си разочарован. Точността е около 2 метра и то при идеални случаи.
                                Кольо Динев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X