Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • maystor
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    В "контакти" -> меню/настройки -> покажи контакти има няколко варианта: сим, гугъл, фейс, махни отметката на фейса.
    За програмите е строго индивидуално - това което ще харесаш ти, аз никога няма да инсталирам и обратно. Влез , разцъкай, избери, инсталирай, после лесно може да се деинсталира.

    Остави коментар:


  • kra_kra
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Да попитам, нещо сгафих и ми се синхронизираха всички контакти, тези от указателя и тези от фейсбука, как да махна тези от фейсбука?

    Още един въпрос, какво ще ме посъветвате, да сваля от маркета, което ще ми трябва/какво ми трябва/?
    Телефона е самсунг с3
    Последно редактирано от kra_kra; 08-01-15, 13:59.

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Гугъл, както е казал колегата. Лесно и удобно - това че някой ти има контактите ако те бърка, имаше в маркета и някакви програми за бейкъп.

    Остави коментар:


  • vladdark
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Телефоните спокойно могат да се синхронизират с гугъл акаунта ти. Така спокойно ще ти се виждат навсякъде.

    Остави коментар:


  • Paladin
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    От скоро съм с нот 4, как и къде мога да си записвам контактите (телефоните с цялата информация, снимка, мелодия и т.н.) така че ако/като сменя устройството да ги имам пак.
    Скоро старият ми телефон получи синдром на внезапна смърт на note 2, и загубих всичките телефони, което за мен не е проблем - важните ми ще ги намеря лесно, другите - много им здраве.
    Въпроса е да не ги въвеждам наново всеки път.

    Остави коментар:


  • batNIKI
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от danigod Преглед на мнение
    Здравейте.
    Имам LG G3 (Андроид 4.4.2). Получавам СМСи и на латиница и на кирилица. Но част от тях са с въпросителни знаци.
    Не се променя нищо като отида на Съобщение - Настройки - Текстово съобщение - Кодиране на знаци - и сменям между единствените опции - Автоматично/по подразбиране.
    Нямам и никъде опцията "Unicode", за която четох.
    Благодаря предварително на всички помогнали!
    Весела Коледа!
    С по старите телефони се получава такава "маймуница" и мисля че това се дължи на факта че не поддържат кирилица. За да си сигурен че смс-а е правилен пиши на латиница.
    Между другото за твоя телефон има ъпдейт на рома до андроид 5.0!

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Привет!
    Преди два дни влязох във форума през телефона. Оттогава постоянно ми дава 404.
    Независимо дали съм закачен на домашния уайфай, или през оператора.
    Sony Xperia M
    Нещо от настройките ли е?
    Пробвай почисти браузера а може да опиташ и с друг. Не казваш всичко друго работи ли?

    Остави коментар:


  • danigod
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте.
    Имам LG G3 (Андроид 4.4.2). Получавам СМСи и на латиница и на кирилица. Но част от тях са с въпросителни знаци.
    Не се променя нищо като отида на Съобщение - Настройки - Текстово съобщение - Кодиране на знаци - и сменям между единствените опции - Автоматично/по подразбиране.
    Нямам и никъде опцията "Unicode", за която четох.
    Благодаря предварително на всички помогнали!
    Весела Коледа!

    Остави коментар:


  • TigerHunter
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Привет!
    Преди два дни влязох във форума през телефона. Оттогава постоянно ми дава 404.
    Независимо дали съм закачен на домашния уайфай, или през оператора.
    Sony Xperia M
    Нещо от настройките ли е?

    Остави коментар:


  • Гриша
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Със сигурност е нещо елементарно и просто...но аз обаче съм по-прост
    Не иска и не иска да се изключи "Безопасен режим" на таблета - Huawei MediaPad! В нет-а попадам на информация как да го включа, но не и на начин за изключване, освен чрез махане на батерията. Чудно! Това устройство е с несменяема батерия. А де!?
    Носих го в офис на мобилния оператор от когото го купих с увереността, че ще го оправят за секунди, ама не. Греда! Трябвало да им го оставя за около месец и... може би щели да ми го върнат оправен.
    Някой, някакви идеи?

    Остави коментар:


  • peshunov
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте колеги. Не мрга да намеря откъде се контролира автозапуска на приложенията. Телефона е на андроид 4,0,4. Клийн мастреа предлага корекция, но не мога без да съм му дал право на авторизация, а не мога да намеря как се прави това.....

    Остави коментар:


  • alex_markov
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    Здравейте!Преди два дни взех един HTC ONE mini.Харесва ми играчката но не мога да си настроя бърз достъп до контакти.Андроида е 4.4.2.Ако трябва да търся някой да му звънна, трябва да вляза в "контакти" и да търся нужния контакт.Малко досадничко.Някак си не става да си турна по-важните ми на дисплея примерно.Ръчкам го вече два дни,разбрах по сложни неща, но това-йок!Да добавя че до андроида се докосвам за пръв път.
    Инсталирай си от маркета exdialer https://play.google.com/store/apps/d...t.dialer&hl=en и си готов има и бързи набирания (цифрите от 2 до 9) има и бързо търсене Т9 при това показва лога и първо показва по-често използваните - Безценно!

    Остави коментар:


  • traun
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте!Преди два дни взех един HTC ONE mini.Харесва ми играчката но не мога да си настроя бърз достъп до контакти.Андроида е 4.4.2.Ако трябва да търся някой да му звънна, трябва да вляза в "контакти" и да търся нужния контакт.Малко досадничко.Някак си не става да си турна по-важните ми на дисплея примерно.Ръчкам го вече два дни,разбрах по сложни неща, но това-йок!Да добавя че до андроида се докосвам за пръв път.

    Остави коментар:


  • Glow
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Че добре е телефончето, вземаи без да му мислиш. Даже е с доста надути параметри 2GB ram. Марков телефон с такива тараметри ще ти струва поне 2 но...

    Остави коментар:


  • //Радо//
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Андроида си е андроид- можеш ли да работиш с компютър нормално ,значи и с това ще се справиш.
    Този телефон май е на цена около 200 долара, но от от китайски сайт получаваш китайска гаранция. Техниката (каквато е да е тя) има навика да се чупи. Колкото и да е коректен продавача, трябва да върнеш телефона в жълтурия и да ти го сменят/ремонтират и след 1/2 месеца пак си с него. Е..м ти филма тъп и скучен.
    В момента масово изтичат договори към всички мобилни оператори. Намери някой френд който си е в крак с времето и не му е до нов телефон, почерпи го с бутилка уиски и си купи телефон с намаление на долу- горе същата цена. С някои от параметрите сигурно ще има компромис, но съм абсолютно сигурен че нито ти трябва перфектна камера, нито осем ядра нито....
    Мойте 55ст.

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Процесора е добре балансиран въпреки че се ползват старички ядра, по тт данни изглежда много приличен телефон, но не бих дал сигурно мнение без да съм го ползвал. Имай едно на ум за всико китайско.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X