Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • denica_doncheva
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте !!!
    Днес без да искам си върнах фабричните настройки на телефона който е HTC Desire 610...по късно видях че галерията ми беше изцяло променена а заедно със нея и клавиатурата !!! Някои ако знае как да си ги поправя или възстановя моля да ми помогне !!!
    Благодаря !!!

    Остави коментар:


  • dexter_lab
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    чичко Гугъл казва, трбва приложение
    https://www.google.bg/webhp?sourceid...with+handsfree
    ако ти хареса някое сподели

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Пък аз искам когато има блутоот хендсфрее,да вдига сам

    Остави коментар:


  • dexter_lab
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Привет, може ли да се настрои телефона да не се отключва когато има "хендс фри" под формата на слушалки?
    Т.е. телефона ти е в джоба, звъни дигаш от копчето на слушалките, екрана се активизира и почва една какафония....
    друга ситуация: Имам и един умен часовник, от него мога да откажа разговора, свързан е с "блутут". При отказ пак се отключва екрана и става лудница докато ми е в джоба.
    Телефона е Сони Z1 compact 4.4.4
    Благодаря.

    Остави коментар:


  • pencotk
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Имаш гугълска поща, там си настройваш да получаваш от друг акаунт. Поне за проба.

    Остави коментар:


  • Sasho74
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте
    Преди две седмици ъпдейтнах Андроида до версия 4.4.4 на Xperia M2. От тогава всички мейли на кирилица ги получавам на маймуница. Това е на фабричното приложение за мейли. Пробвах да кача Outook на MS ама нещо нестава. Някакви идеи?

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Запали - в "приложения" се кипри щатно самсунско "музика". Точка.

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    След малко ще запаля една четворка , че няма ток, не си падам по марката и стои в чекмеджето, ще пиша какво има и къде . Няма нужда от гугъл плей.

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Има дефолт play musuc:-) свали си нещо от гугъл плай има много.

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    По спомени самсунг си има дефолтна програмка за музика, някъде из приложенията се шмитка, просто трябва да си направиш директен път .

    Остави коментар:


  • Preslav Peychev
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Влез в Google play (трябва да имаш икона при приложенията/програмите), цъкаш горе на лупичката и пишеш music player, избираш си един, инсталираш го и готово.

    Остави коментар:


  • da6o
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Преди 3 седмици си взех samsung galaxy core lte prime (4G) от Technopolis. Имам проблем и бих искал да ме посъветвате какво да направя. Откакто го взех нямам иконата за музикалния плеър. Когато отида в моите файлове и натисна на някоя песен ме пита с какво да го отвори - Звуков плеър или с google play music. Ще съм Ви искрено благодарен ако ми кажете как да отстраня проблема и да имам музикален плеър от телефона, който не е google play music.

    Остави коментар:


  • Николай Митев
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте имам един проблем не мога да намеря каде да си въведа настройките за интернета ,телефона ми е Disckavery V5,трябвало ръчно ,така ми казаха от Виваком,ако някой знае как се решава този проблем да пише ,ще му бъда много благодарен!!!

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
    Ако сваля някое приложение , да речем фенерче, мога ли чрез блутут да го хвърля на друг телефон.
    Извинявам се за лайшките въпроси.
    Ако файла е изпълним,можеш да го пращаш където искаш,ако инсталираш от маркета е по сложно.

    Остави коментар:


  • kra_kra
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте, отново, редовно ми излиза съобщение "актулизация на политиката за защита", какво да му дам, да се актулизира ли?
    Тела е на две седмици.
    Още нещо да попитам, нещо с указателя не мога да се ориентирам, не съм много сигурен, но как да копирам всички контакти в сим картата, в картата памет също, сега всичко май е от гугал, под контактите ми излиза логото на гугал.
    Искам да ги сложа в тела и да дам да се синхронизира гугал с тела, но как да накарам гугал да се синхронизира с тела?
    Хуйвейчето май бе по-просто за работа.

    Ако сваля някое приложение , да речем фенерче, мога ли чрез блутут да го хвърля на друг телефон.
    Извинявам се за лайшките въпроси.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X