Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Хм... Да, явно този модел си е с малко памет... Така, че тези 64МБ може и да са му нормални...
    Това, което ми идва на акъла - пълен резет за да се види дали проблема е хардуерен или софтуерен.
    Като вариант - телефона да се е сгъбил когато не е имал място да пише някой си негов регистър/файл и от там нататък - да си е полуумрял/недонастроен...
    Точно за това си говорихме с един приятел, та сега ще пробвам да върна всичко... Дано да се оправи
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Сега изскочи друг проблем, андроид маркета бъгна, въвеждам в синхронизацията регистрацията в гугъл, но пак дава, че е спряло да работи, това след ресета ??? Ами сега?? Едно да тръгнеш да оправиш, пък друго да сдаде багажа Също ми изкарва и това съобщение
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_3569.jpg
Прегледи:1
Размер:85.0 КБ
ID:5519873
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Пробва ли изчистване на кеша и всичко останало (обикновено става с влизане в сервизен режим на андроида - комбинация от натиснати клавиши при включването на устройството)...
        Виж също и 'гурутата' какво пишат тук: http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2148494
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • Да се оплача и аз. Имам Samsung Galaxy S4 - на 2-3 месеца е. От известно време обаче взе да гасне изведнъж, без никакви предупреждение. Случва се, докато цъкам нещо по него.
          За капак взе и трудно да пали, след като е спрял по това начин - тръгва да се стартира и пак ненадейно спира по средата на стартирането. Трябват няколко опита.
          Забелязах обаче, че проблемът при стартиране изчезва веднага, ако го включа в зарядното...

          Някой да се е сблъсквал с подобно нещо?
          Последно редактирано от Preslav Peychev; 21-09-13, 12:39. Причина: Поредни постове :)
          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
          Gabriel Garcia Mаrquez

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Сигурно ти е гаранционен?
            Прилича на проблем с памет, но кой знае...
            За всеки случай си провери батерията - дали дава добър контакт (почисти пинчетата).
            И по възможност - смени я за проба с някоя друга батерия...
            Защото може проблема да е и в самата батерия...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Пробва ли изчистване на кеша и всичко останало (обикновено става с влизане в сервизен режим на андроида - комбинация от натиснати клавиши при включването на устройството)...
              Виж също и 'гурутата' какво пишат тук: http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2148494
              А тази комбинация, от къде да я видя, при "гурутата" пишат за Руутване, а пък като гледах бая играчка тва руутване... Каква е комбинацията за да влезе в сервизен режим ?? Търсих в нета, но не намерих, само за Хард Ресет, Хард Ресетнах го поне 20 пъти, но не се получава... Ако намеря комбинацията ще пробвам, ако не в понеделник го карам да го "преинсталират" в Мтел...
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                През Рекавъри ли го правиш или през Настройките?
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                  През Рекавъри ли го правиш или през Настройките?
                  Ако мен питаш, и през двете съм го пробвал Над 5-6 пъти Кеша е изчистен, уж, не дава да трия нищо...
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Имаше някакви файлове които се триеха, за да се оправи маркета, най добре го дай на мтел да ти го оправят - това се получава при недовършена работа на маркета - демек недосвалена или недоинсталирана програма. Фактори ресета не помага.

                    Коментар


                    • От: Андроид Програмиране. Въпроси, отговори, приказки.

                      Въпросителна имам:
                      Как да си прехвърля"пинчетата" от гугъл земя да си ги виждам на андроид телефон или таблет?
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        От скоро ползвам HTC one. В положение на телефон след като примерно затвора "слушалката" излиза от приложението. За да набера отново трябва пак да влизам в това приложение телефон и след като прекратя набиране или затвора слушалката отново излиза от приложението.
                        Андроид 4.1.1.
                        HTC Sense 4+
                        Extension 45_5
                        Отново да попитам за лек болката си.

                        И друг въпрос: като набера някого дисплея ми изгасва, като разклатя телефона светва за част от секундата, което време ми е недостатъчно да навигирам.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Отново да попитам за лек болката си.

                          И друг въпрос: като набера някого дисплея ми изгасва, като разклатя телефона светва за част от секундата, което време ми е недостатъчно да навигирам.
                          Дисплея изгасва когато го допреш до ухото си или веднага след набирането?
                          По принцип при мен така става - допирам до ухото и сензорите се задействат, и изключват дисплея.. Отдалечавам го и светва..

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                            Дисплея изгасва когато го допреш до ухото си или веднага след набирането?
                            По принцип при мен така става - допирам до ухото и сензорите се задействат, и изключват дисплея.. Отдалечавам го и светва..
                            Веднага изгасва още преди да съм го доближил до ухото си, нямам време да вкл. високоговорителя.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Да не би да имаш някакъв пауърплан, че да ти пести батерията?

                              Коментар


                              • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Тези неща дето ги пишеш ми прилича на проблем с телефона - или софтуерен или хардуерен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X