Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Dimitar.Dimitrov
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    По принцип преинсталация на софтуера, ще реши проблема ако няма нищо по хардуера. Можеш и сам да го направиш ,но ако не разбираш е по добре да го направят в сервиз.
    Занесох го в сервиз... иска нов софтуер, за да запали. Благодаря все пак,за инфото. Поздрави!

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    По принцип преинсталация на софтуера, ще реши проблема ако няма нищо по хардуера. Можеш и сам да го направиш ,но ако не разбираш е по добре да го направят в сервиз.

    Остави коментар:


  • Dimitar.Dimitrov
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Първата част прилича на заминала батерия. За буутлупа ако не разбираш е по добре на сервиз. Възможно е да е от някое приложение. Не е лишо да кажеш и каква е грешката че така си е гадаене.
    Извинявам се,че толкова късно пиша, но нямах възможност.
    Значи като тръгна да правя хард ресета, катко ми е показано в Тубата... и накрая ми изписва грешка, а преди не е било така. Около 2 пъти му правих, хард ресет преди и нямаше проблем телефончето, но сега отказа нещо.... Батерията не е, на 2 месеца е, пробвах я и на друг апарат като моя и няма проблем. Явно ще ходи на сервиз.
    Сега си взех Samsung j5.

    Остави коментар:


  • //Радо//
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Днес клийн мaстер ми зaлепи няквa шитня нa телефонa. Изтрих го, зaедно с някво си секюрити.
    Товa нещо върши ли някaквa рaботa?Дa го инстaлирaм ли нaново?
    Нa предишния телефон го нямaх-бях по-щaстлив.
    С товa постояно нещо трябвa дa трия, бууствaм...

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първата част прилича на заминала батерия. За буутлупа ако не разбираш е по добре на сервиз. Възможно е да е от някое приложение. Не е лишо да кажеш и каква е грешката че така си е гадаене.

    Остави коментар:


  • Dimitar.Dimitrov
    отговори
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте. Не знам дали тук му е мястото да си задам въпроса. Става дума телефона ми отказа да бачка...
    Той е самсунг с2 плюс, ползвам си го като служебен. Проблема му е такъв.... Зареждам си го аз. Показва ми,че батерията е на 100%, обхват си има, ала бала... всичко окей.... След 5 минути искам да го отключа и да проведа разговор... цък... не става... Телефона е изключен. Включвам го и се спира само на старт надписа SAMSUNG...и вътре си пулсира в една леко розова светлина. Така сигурно над 5 пъти го изключвах и включвах, не тръгва да работи нормално. Опитах се да му направя хард ресет.... стигам до края и ми изписва ГРЕШКА и пак се рестартира и се стига до пулсиращия надпис на САМСУНГ!... Какво да правя? Благодаря предварително.

    Остави коментар:


  • kuuuuul
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=691682
    Четеш само за твоя процесор и версия андр.
    Хиляди благодарности,точно това което ми трябва.Ноооооо,надхвърля значително моите познания и възможности.Ако някой се наема да помогне срещу заплащане(на лични)

    Остави коментар:


  • veskov
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=691682
    Четеш само за твоя процесор и версия андр.

    Остави коментар:


  • veskov
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=711197
    Има вероятност да затриеш всичко или поне нещо. Остави го ако имаш*разбираем език и първо чети. Обикновено няма файлов менаджер, плей маркет не търси.

    Остави коментар:


  • adidas356
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте,надявам се да пиша в правилната тема,виждам че дискутирате Android. Та да минем направо към въпроса - Опитвам се да активирам Ускорителя на изтегляне(Download Booster) като за целта включвам Wi-fi,Мобилен интернет и самия ускорител. Според ръководство опцията е активна при следното:
    • се активира при изтегляна на файлове по големи от 30MB. Ако се изтеглят няколко файла в опашка и някой е по малък от 30MB функцията може да не се активира
    • Опцията Изтегляне само през Wi-fi трябва да бъде деактивирана.
    • Следните предварително инсталирани приложения ползват функцията - Google Play,Samsung Apps,Play Movies и TV,Google Play Games,YouTube
    • Ускорителят се поддържа само от изтегляния чрез HTTP1.1 връзка


    Въпреки всичко при наличие на 4G LTE мрежа,телефонът и SIM-а са също съвместими с нея не сработва

    Активен ли е download booster на samsung galaxy s5 при ОС KitKat 4.4.4 или трябва да е 5.0 lollipop.
    Ако някой е с S5 и има информация по въпроса да пише.

    Остави коментар:


  • kuuuuul
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Купих това http://www.dx.com/p/5-hd-1080p-android-r...xCAMTG8XTd но не мога да влезна в Андроида.Гледам на други подобни има икона за него, https://www.youtube.com/watch?v=MXoYoqL5QHk но при мен няма.Нещо пропускам

    Не намирам начален екран за андроид както на таблета или тел. от който да мога да влезна в приложенията.

    Остави коментар:


  • kuuuuul
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    От няколко седмици се мъча да вляза в андроида на едно устройство(огледало с навигация и камери).
    Купих това http://www.dx.com/p/5-hd-1080p-android-r...xCAMTG8XTd но не мога да влезна в Андроида.Гледам на други подобни има икона за него, https://www.youtube.com/watch?v=MXoYoqL5QHk но при мен няма.Нещо пропускам

    Не намирам начален екран за андроид както на таблета или тел. от който да мога да влезна в приложенията.

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Сега го тествах. Не работи на лолипоп. Странно, слушалйата ми е с гладови команди и не съм обърнал внимание, че тази екстра вече я няма в 5.4.

    Остави коментар:


  • kiki.t
    отговори
    От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    За да отговори някой трябва да притежава съответния телефон. При мен на соно опцията си я има.
    Сигурен ли си, че проблема не е в Андроида 5.1. Пробвал ли си ауто ансър апп с блутут без да пипаш нищо за отговор ??

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    За да отговори някой трябва да притежава съответния телефон. При мен на соно опцията си я има.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X