Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

    ...

    Коментар


    • #62
      От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Айде още една тема за търкане на клавиатури....
      Що? Ти живял ли си близо до цигани, страдал ли си от набези, оправял ли си се с тях по един или друг начин и т.н. или и ти като някои форумни герои с "нестандартен" изказ си на всяка манджа мерудия, последна инстанция или пръскащ мъдрост леко засегнат възрастен господин, отегчен от бръщолевеното на хората с различно от неговото мнение?

      Коментар


      • #63
        От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

        Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
        възрастен господин, отегчен от бръщолевеното на хората с различно от неговото мнение?
        Е точно бръщолевенето ме леко нерви.
        Ако можеха да споделят нещо конкрактно - добре, ама туй с бренекетата и гаубиците - нещо не ми се харесва.

        Коментар


        • #64
          От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Е точно бръщолевенето ме леко нерви.
          Ако можеха да споделят нещо конкрактно - добре, ама туй с бренекетата и гаубиците - нещо не ми се харесва.
          [emoji106]

          Коментар


          • #65
            От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

            Боко от години си прави вятър на устата за корекция на закона за неизбежната отбрана. Един от най-болните закони, наедно с чл. 417 за ЧСИ. Нищо и половина, тия дето ги издържат са оставени за курбан на платените избиратели по гетата.
            Избори идат... па тия да изберете!

            Коментар


            • #66
              От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Някои породи са с дарба за охрана.
              Ама ги крадат... Ротвайлерче например, каракачанки също. Или ръфат гости, ако не са тренирани добре.


              Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
              Здрава ограда, куче/та за двора и СОТ за къщата вършат работа за 95% от случаите.

              СОТ-а ако дойде за повече от 15 минути, кел файда.


              Според мен каквото и да сложиш, ще откаже от поне 50% от тези дето си избират къде да влязат на момента. Срещу планиран набез, може би само воден ров с крокодили...

              Коментар


              • #67
                От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Е точно бръщолевенето ме леко нерви.
                Ако можеха да споделят нещо конкрактно - добре, ама туй с бренекетата и гаубиците - нещо не ми се харесва.
                А откакто сте във Форума ,колко Теми правят 4 страници за по- малко от половин ден?

                Коментар


                • #68
                  От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

                  Попишете си още малко на воля, че след малко като дойде Ясен...

                  Иначе преди малко слушах бат'Сали по канала-спореха с някакъв от ВМРО за новопредложения закон.
                  Ми мазен мангал, с типичното за мангалите правене на жертва, и търсене на съчувствие и съжаление. Стана ми гадно чак...

                  Иначе проблема с мангалите е сериозен, и си трябва спешно разрешаване.
                  Като този проект предложен от шкембе войвода не предлага решение, той е просто предизборна пропаганда.
                  Ако някой наистина и сериозно иска да реши проблема с мангалите-има си начини, и те са известни, ама трябва воля за да се наложат, и дупе да отстояваш започнатото.

                  Ама там няма келепирец, та боко и цвъцко няма да си мръднат пръста.
                  А Левски го няма отдавна...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

                    Първоначално публикуван от Mortos Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    Вчера сутринта циганин се е опитал да влезне в къщата, но за щастие баща ми го е сгащил в двора преди да разбие вратата. Замалко не го заклал, но мангалата се отскубнал преди фаталния момент. Сега искам да сложа human body детектори в двора, които като засекат крадец да се пуска сирена, която да го стресне. Откъде мога да купя такова нещо ? Отделно мисля да монтирам външни камери с DVR устройство, ако може да ми препоръчате модел и откъде да ще ми излезнат най оферта ? Направо съм побеснял, добре че на бащата не му е било под ръка огнестрелното оръжие....
                    Може да ми звъннете или пишете,лично няма да мога,претрупан съм от ангажименти ,но ще изпратим колеги да се свърши работата.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #70
                      От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

                      Четейки бисерите, реших да върна една тема, която бях изтрил в злополучния опит за втори форум: http://v2.offroad-bulgaria.com/forum...BE%D0%BC%D0%B0
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

                        Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                        ако имат нещо от "териер" в гена си .
                        Това териерите са безрасъдно смели,имам един женски дето се опъна на една женска немса овчарка и такава битка си спретнаха.
                        Териера едва оцеля а овчарката куца една година след боя.
                        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                        Място и хора към които да принадлежи ...

                        Коментар


                        • #72
                          От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

                          Аз на обект за полупостоянно живеене ползвам следното:
                          0. Висока и трудна за прескачане ограда
                          1. Работещ СОТ с патрулка на под 5 минути от обекта;
                          2. ПИР сензори на невралгични места по двора (генератор, помпи и т.н.);
                          3. 9 камери всяка охраняваща другата на височина 2 метра;
                          4. Големи и много надписи СОТ, видеонаблюдение и т.н.


                          какви кучета какви 5 лева
                          не искам двора ми да вони на мърша щото съм го ял преди години с 2 немски овчарки.
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #73
                            От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

                            Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
                            За жива охрана (защита) си трябват две кучета, с едно не е много опция, това от опит.
                            Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                            ... Не пречи и 1-2 едри песа да се разхождат вътре нощем . ...
                            Кучето е супер за сигнализация и поддръжка на човека, обаче само куче, че и две, не е спасение - отрови, спрейове или най-елементарно залъгване на кучетата в единия край на двора, докато къщата се тараши ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Циганин влезна в двора. Каква охранителна система да сложа?

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Попишете си още малко на воля, че след малко като дойде Ясен...
                              Ясновидец Колчо.

                              Пичовееее, крадат ви политиците и ченгесарите. То у нашенско почти едно и също. Циганите са за цвят. С тях няма да се оправите докато ония първите две категории ви правят на луди.

                              Ама каквото - такова.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X