Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Частните градчета...в Германия!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Частните градчета...в Германия!!!

    На 50 тина километра след Нюрнберг , от дясно на магистралата за Кьолн се намира едно приказно място...
    Десетки пъти съм го позаглеждал , минавайки транзит, после съм си мислил: - защо не отбих да го видя!?
    Прибирайки се от Холандия , реших да не го пропускам.
    Отбихме се , уж за малко , а то отиде половин ден...
    Там един лукс...
    Направили го хората, пък взели та го отдали под наем на световни фирми - отгоре в къщичките , офиси и за живеене , а от доле ...шопинг център..но огромен, цяло градче!!
    Разбира се огромен паркинг..препълнен с коли.
    Обиколихме , снимахме, че даже си и напазарувахме..
    Какво се оказа, то аз от страх , че съм "социално слаб " за там в началото сама поглеждах плахо, но когато се престраших и влязох..осъзнах , че нас в БГ ни мамят яко и то нагло.
    Та там Костюми на П. Карден - на разпродажба , чистят стара колекция по 100 - 150 Е , намалени от 1000 Е!
    Така и с дамската мода, така и със спортните стоки , с обувките , с бижутата и часовниците...
    Пълно с Руснаци, не само Немци...
    Не ми се иска , да споменавам цените , на които се разпродаваха марковите неща...няма навярно да ми повярвате, та за това..
    Решите ли обаче , да ходите на Пазар из Европата - имайте в предвид това градче - ще останете доволни от всичко!!!
    Е, ние останахме довални...
    Дори и да не си пазарувате , поне се разходете да усетите атмосверата му ..струва си..
    Та ето и снимки от там, че да имате пълна представа , за какво ви говоря...
    Прикачени файлове
    СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

  • #2
    До: Частните градчета...в Германия!!!

    ..и още снимки.
    Прикачени файлове
    СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

    Коментар


    • #3
      До: Частните градчета...в Германия!!!

      Много ценна информация! Понякога профучаваме покрай такива местенца, поради липса на сведения.
      А си струва.
      Е, ако сте с жена си, ще има леко разоряване, но нека!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X