Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

    Много се радвам на групата за постепенното и събуждане.
    Радвам се че има интерес за хард разходки, защото се бях стреснал по едно време, че единствените активни са софттаджиите.
    Предлагам тази неделя да събереме двете групи хард- разходкаджии на едно място и да си направиме една яка кална баня.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #17
      Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

      Те калните бани са особено здравословни
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #18
        Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

        Поздрави на всички "хардаджии", имате ли нещо против присъединяването на новобранци?
        До сега съм ходил на лекохард разходки с приател (бивш състезател), мераклия съм , но нямам вашия опит. Разбрал съм , че в карането независимо OFF или ON the road най голямо значение има опита и практиката. Направо да си нажа аз нямям голяма Off практика, но софта не е за мен (скука). Джипката е къс Дифендър с BF mud terrain и лебедка, чакам и окачване.
        Не искам да развалям кефа на групата, така че ако мислите , че новобранец ще ви тежи аз изобщо няма да се обидя.

        Коментар


        • #19
          Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

          Не искам да развалям кефа на групата, така че ако мислите , че новобранец ще ви тежи аз изобщо няма да се обидя
          колега и аз съм новобранец но от няколкото разходки с групата съм на мнение че едва ли ще си в тежест най много да чуеш ( ....и да паднеш няма страшно ние ще те извадиме.....айде почнасе...)

          Коментар


          • #20
            Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

            Аз на драго сърце бих дошъл и много ще се радвам да се запознаем и да се окаляме заедно.

            Коментар


            • #21
              Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

              Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
              Поздрави на всички "хардаджии", имате ли нещо против присъединяването на новобранци?
              До сега съм ходил на лекохард разходки с приател (бивш състезател), мераклия съм , но нямам вашия опит. Разбрал съм , че в карането независимо OFF или ON the road най голямо значение има опита и практиката. Направо да си нажа аз нямям голяма Off практика, но софта не е за мен (скука). Джипката е къс Дифендър с BF mud terrain и лебедка, чакам и окачване.
              Не искам да развалям кефа на групата, така че ако мислите , че новобранец ще ви тежи аз изобщо няма да се обидя.

              Добре дошъл си. Следи темата и в неделя в уречения час ще те чакаме.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #22
                Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

                А някои ще бъдат на работа, събота и неделя!

                Коментар


                • #23
                  Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

                  Ама кажете как и каде го виждате за неделя.

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

                    Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                    Ама кажете как и каде го виждате за неделя.

                    Има разни тежки места около Пасарел, но общо взето решение засега няма.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

                      Мисля, че накъдето и да се тръгне, кал ще се рине. Маркан нещо се покри, а се чува че по неговите райони било доста интересно. Абе каквото и да се реши - интересно ще бъде.
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

                        Организира се и Оф-роуд сбирка, която можеме да посетиме и след това да тръгнеме в посока Стара Планина.

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=9981
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

                          Чесно казано и аз си го мислих това, но нека всички да си кажат мнението. А и да се намери някое интересно маршрутче по Стара Планина.
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

                            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                            Организира се и Оф-роуд сбирка, която можеме да посетиме и след това да тръгнеме в посока Стара Планина.

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=9981
                            Дали щи има време за сбирка и за разходка. Стара Планина не е далече, но си е път до там а сбирката може и доста време да отнеме. Не знам, съобразявам се с групата, както решите , зависи от маршрута.
                            Последно редактирано от Виктор Мечкаров; 23-03-07, 23:34.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

                              Ако дойда ще мога ли да изкарам с по-нежни гуми щото другите ми са в Пловдив?Да не съм в тежест.С гудрич А/Т траял съм ,но са направо асвалтови.Не че са износени но са такова изпълнение и щото мислих,че зимата свърши та ги сложих. И не разбрах ще има ли разходка?!
                              Густо майна , пътят свърши !!!

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Кал, задава се кална хард-разходка.(25.03.07)

                                Разходка ще има. Лошото е че всичко се разбира в последният момент.
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X