Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уединени места по черноморието

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • emanuilis
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
    Само една лека забележка, ако позволиш - ако всеки си сподели уединеното местенце по Черноморието тук със снимков материал, то при този поток от разглеждащи сайта това местенце автоматично ще престане да е уединено....
    Абсолютно си прав, това го загатнах и в самият въпрос... мислех да предложа да ми пишете на лични, но не ми се стори коректно...
    Дали няма начин да се вижда темата само от регистрирани и да обменим опит?

    Остави коментар:


  • Георги Иванов (gorbi)
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    Само една лека забележка, ако позволиш - ако всеки си сподели уединеното местенце по Черноморието тук със снимков материал, то при този поток от разглеждащи сайта това местенце автоматично ще престане да е уединено....
    И за да не съм съвсем офтопик ще ти предложа местността "Кара дере", която обаче последните години е доста гъсто населена, макар и с 5-6 км черен път до нея. Ако не знаеш къде е, на лични ще ти посоча точните координати. Второто ми предложение е нос Емине. Пътят до там е много лош и няма наплив от хора с обикновени автомобили там. Освен това има много закътани местенца, покрай самия нос.

    Остави коментар:


  • Уединени места по черноморието

    Здравейте,
    прочетох тема която ме наведе на този въпрос: Има ли все още уединени места по черноморието? Предполагам, че доста от знаещите за такива места биха предпочели да ги запазят за себе си, но все пак ще съм благодарен ако споделите поне ориентировъчна информация. Ето и няколко уточнения:
    - ако е възможно да не е на повече от 10-15 км от населено място в което може да се наеме квартира.
    - ако е възможно да се достига с един средно проходим SUV.
    - ако е възможно да се достигне до плажната ивица с малко дете.
    Благодаря на отзовалите се и най-вече на тези със снимков материал.
    p.s. моля ви да не обръщаме темата на политически диспут - кой какво и къде построил, разрушил, заградил. Нека да се адаптираме към момента, колкото и трудно да ни е да приемем гореизброените човешки дейности.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X