Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уединени места по черноморието

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • p-pleven
    отговори
    От: Уединени места по черноморието

    Трябва да се забиеш в дън земя (според нормалните представи), където МПС не е възможно да стигнат, където нормален тОрист не би стъпил и т.н.

    На снимката: зад смокините се разбиват вълните на 5 метра от палатката. Пред палатката е една огромна канара, която е въпрос на следващ земен трус и да се сринат стотици куб. метри камъни. На това място един познат е бил в момент на земетресение, когато се опомнил от шока, понеже се е получило поредното срутванена скали, пича половин час се е чудел на кой свят е, жив ли е, на кой свят е...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG485.jpg
Прегледи:1
Размер:804.7 КБ
ID:5775931

    Остави коментар:


  • The_Fallen_One
    отговори
    От: Уединени места по черноморието

    То отдавна информацията за този плаж е обществено достояние. Не мисля, че една тема повече или по-малко ще промени нещата. Това е един вид естествен процес - големите курорти(а и по-малките) стават все по-гадни и пренаселени и все повече хора търсят някаква алтернатива.

    Остави коментар:


  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    От: Уединени места по черноморието

    Как очакваш , да е уединено и спокойно, когато се обсъжда в обществен форум?
    Аз на дерето ходя редовно и ако искам със седмици няма да срещна човек
    Е да не съм си опънал палатката на пясъка, но всеки си има приоритети

    Остави коментар:


  • The_Fallen_One
    отговори
    От: Уединени места по черноморието

    Малко лични впечатления от Дерето и доста снимки:

    http://forum.xenos-bushcraft.com/viewtopic.php?id=2855

    През 2016 ходих началото на Юли и въпреки, че имаше хора беше поносимо.

    Тази година минах за няколко дни началото на Август. Имаше поне двойно повече хора и не останах очарован.
    Последно редактирано от The_Fallen_One; 13-12-17, 22:59. Причина: ПраУписна грешка

    Остави коментар:


  • vitar
    отговори
    От: Уединени места по черноморието

    Благодаря! Това ми трябваше.

    Остави коментар:


  • niggaz_nature
    отговори
    От: Уединени места по черноморието

    Пътя от Шкорпиловци до кара дере е лош и на места с коловози , минава се покрай едно ловно стопанство . Пътя почва от последните бунгала на Шкорпиловци . Ако тръгнеш от Бяла към кара дере пътя е добре и за лека кола.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:screenshot_16.jpg
Прегледи:1
Размер:79.0 КБ
ID:5766001

    Остави коментар:


  • vitar
    отговори
    От: Уединени места по черноморието

    Темата е от 2009....
    Има ли още такива места?

    Как да намеря пътя от Шкорпиловци до Карадере?

    Остави коментар:


  • GIGA
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    За мен лично най-доброто място е Ирaкли
    Последно редактирано от GIGA; 01-04-09, 22:39.

    Остави коментар:


  • krasito
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
    Кара дере го забравете през сезона. Там е по-населено от Златните. Въпреки лошия ( никакъв ) път.
    Темата ме накара да се замисля тихите места, които знам в какво състояние са в момента и разбрах, че знам само едно тихо място, което все още е такова.

    Но мога да предложа няколко компромиса
    1. Къмпинга на Дуранкулак
    2. Шабла
    3. Камчия ( вкл. Камчийски пясъци )
    4. Шкорпиловци ( със забележки )

    Май това се сещам на север. На южното Черноморие може би колегите от Бургас, ще кажат. Но там съм ходил на Лозенец,Синеморец,Силистар,Липите. Все още сравнително спокойни места. Много ми хареса Кости, въпреки, че не е на морето точно, но не видях един турист ( освен мен де).
    Всичко останало е пълна гмеж.
    Не споменавам Камен Бряг, защото няма плаж но е много красиво и спокойно място. Не споменавам Болата, защото последния път нямаше къде да паркирам. Не споменавам т.нар " Къмпинг на СБА " сега наречен Бялата Лагуна, защото не съм ходил скоро и на знам какво са настроили там. Абе въобще избора май е доста малък.
    И аз бих предложила Шкорпиловци там плажа е по чист става да си заведеш детето и жената, ние даже сме нощували там ,бяхме два джипа с една палатка +една каравана мъжете даже спаха и на открито ,дали защото бяха се напили незнам ,хора имаше само през деня но не бяха много.

    Остави коментар:


  • dtmf
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    locr.com качени две снимки с координати между с.Влас и Елените

    Остави коментар:


  • emanuilis
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    Колко много вещина прозира в изказванията ви...
    Най-реално ми се струва едно ,,присламчване" от наша страна към по-запознат колега-водач... ,,плажен офроуд" + ,,да предадем опита си на по-младите"

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    Че то аз като ходих последно до Резово, от другата страна се виждаше един огромен (дълъг) плаж, на който нямаше кьорав човек. Не знам дали там дават, но ми се стори добро местенце.

    Е, сега, някое войниче на служба може да свърши някоя "самотна" работа, при при вида на поразголени българки на плажа, ама какво от това.

    Остави коментар:


  • BatGeorgeone
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
    Има такива места на юг от Резово. Трябва само зелена карта, или турска жълта за 15 долара. Останалите разходи са сходни. Възможностите за уединение много повече
    Справка : Джиорджо.

    Подкрепям Бат Симо... там на Юг от Резово си е Турция, но морето, брега са супер...

    Идеално за гмуркане, за риболов, уединено...

    Проблем са единствено огромните конски/кравешки кръвожадни мухи...

    На север, такива места за около Болата, около Калиакра, Тузлата, около Балчик, и нагоре към границата с Румъния...

    Но там е трудно проходимо, което гарантира уединението разбира се...

    Успех и дерзайте!

    Остави коментар:


  • Симеон
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    Има такива места на юг от Резово. Трябва само зелена карта, или турска жълта за 15 долара. Останалите разходи са сходни. Възможностите за уединение много повече
    Справка : Джиорджо.

    Остави коментар:


  • Pursie
    отговори
    До: Уединени места по черноморието

    Кара дере го забравете през сезона. Там е по-населено от Златните. Въпреки лошия ( никакъв ) път.
    Темата ме накара да се замисля тихите места, които знам в какво състояние са в момента и разбрах, че знам само едно тихо място, което все още е такова.

    Но мога да предложа няколко компромиса
    1. Къмпинга на Дуранкулак
    2. Шабла
    3. Камчия ( вкл. Камчийски пясъци )
    4. Шкорпиловци ( със забележки )

    Май това се сещам на север. На южното Черноморие може би колегите от Бургас, ще кажат. Но там съм ходил на Лозенец,Синеморец,Силистар,Липите. Все още сравнително спокойни места. Много ми хареса Кости, въпреки, че не е на морето точно, но не видях един турист ( освен мен де).
    Всичко останало е пълна гмеж.
    Не споменавам Камен Бряг, защото няма плаж но е много красиво и спокойно място. Не споменавам Болата, защото последния път нямаше къде да паркирам. Не споменавам т.нар " Къмпинг на СБА " сега наречен Бялата Лагуна, защото не съм ходил скоро и на знам какво са настроили там. Абе въобще избора май е доста малък.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X